ام دی اف

ام دی اف پلی گلاس فومنات foumanat سرآمد پلی گلاس های ایرانی

شرکت فومنات از بزرگترین و برترین تولید کنندگان مصنوعات چوبی در ایران می باشد . این شرکت در سال ۱۳۷۵ توسط مرحوم مشمولی در استان گیلان تاسیس گردید . این شرکت همواره در حال گسترش محصولات و تکمیل سبد کالایی خود بوده است . از آخرین محصولات این شرکت تولید پلی گلاسی تحت عنوان پلی گلاس فومنات می باشد . این پلی گلاس ها با ابعاد ۳.۶۶*۱.۸۳ می باشند که از نقطه نظر کیفیت با مشابهات خارجی برابری می کنند .

ویژگی های ام دی اف پلی گلاس فومنات foumanat

ام دی اف خام پس از تولید می بایست بر روی آن روکشی قرار گیرد تا قابل استفاده در کابینت و کمد و… باشد . روکش های که بر روی ام دی اف خام قرار می گیرد نوع ام دی اف را تعیین می کند . به عنوان مثال در صورتی که ورق های ملامینه بر روی ام دی اف خام قرار بگیرد نوع ام دی اف را ملامینه و در صورتی که  روکش هایگلاس قرار بگیرد

ام دی اف هایگلاس می شود . ام دی اف های پلی گلاس نیز به همین صورت است ، بر روی ام دی اف خام نوعی پلی استر به نام پلکسی گلاس قرار می گیرد که ویژگی های متمایزی نسبت به هایگلاس و ملامینه ایجاد می کند که در ادامه شرح می دهیم :

  • پلی گلاس های باکیفیت رنگ ثابتی دارند و با اشعه خورشید و… رنگشان عوض نمی گردد .
  • زیبایی ، شفافیت و براقیت کم نظیری دارند و در کار بسیار جذاب و گیرا جلوه می نماید .
  • پلی گلاس فومنات در صورتی که در کابینت آشپزخانه مورد استفاده قرار بگیرد می تواند توسط شوینده های اسیدی همانند وایتکس و… مورد نظافت قرار بگیرد .
  • پلی گلاس های فومنات در برابر خظ و خش مقاوم هستند و همین طور آب و رطوبت را به خود جذب نمی نمایند .
  • پلی گلاس های فومنات برش پذیری خوبی دارند و هنگام برش لب پر نمی گردند .

قیمت ورق ام دی اف پلی گلاس فومنات foumanat

ورق های پلی گلاس فومنات نسبت به مشابه های خارجی خود چون آلویک و یا لامی گلاس از قیمت بسیار با صرفه تری برخوردار می باشد .

جهت اطلاع از قیمت های روز فروش با بخش فروش شرکت دکورچوب در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا