والپیپر

کاغذ دیواری سبز و احیای حس طراوت

کاغذ دیواری سبز

چگونه با خرید کاغذ دیواری سبز محیط خود را طراحی کنیم؟ امروز می خواهیم در مورد یکی از رنگ هایی که وجود آن در زندگی ما ایرانیان به شدت حس می گردد صحبت کنیم. بله رنگ سبز. رنگ سبز باعث کاهش تشویش و نگرانی و استرس است و باعث می گردد تا ذهن آرامش یابد. کاغذ سبز در منازل باعث می گردد تا حس طراوت و تازگی به منزل و محیط کار بیاید ومحیطی شاد به وجود بیاید.

کاغذ دیواری سبز یشمی

رنگ سبز در فرهنگ ما ایرانیان هم جایگاه ویژه ای دارد چه در فرهنگ اسلامی و چه در فرهنگ آریایی. در فرهنگ اسلامی رنگ سبز یک رنگ مقدس محسوب شده و از آن به عنوان رنگی برای استفاده در اماکن مقدس و مراسم و مذهبی استفاده می شود. در فرهنگ زرتشتی از برگ سبز و دستمال سبز در مراسمات مذهبی استفاده میشود.

کاغذ دیواری سبز یک هارمونی دهنده

کاغذ دیواری سبز یک هارمونی دهنده عالی می باشد. از ان جایی که سبز ترکیب رنگ های زرد و آبی می باشد با این رنگ ها در دکوراسیون بسیار زیبا می شود. کاغذ دیواری سبز طیف های رنگی متنوعی دارد از قبیل کاغذ دیواری سبز مغز پسته ای ، یشمی ، فسفری ، چمنی ، سدری ، جنگلی ، لیمویی از مشتقات این رنگ زیبا و دلنشین می باشد.

کاغذ دیواری سبز یک هارمونی دهنده

کاغذ دیواری سبز مغز پسته ای

کاغذ دیواری های سبز تیره و سبز یشمی و زیتونی از پرکاربرد ترین سبزها در کاغذ دیواری می باشند. در هنگام انتخاب کاغذ دیواری سبز دو نکته را مد نظر داشته باشید نکته اول این که کاغذ سبز به شکل کلی رنگ ریسکی می باشد و ممکن است که در صورتی که درست انتخاب نشود دچار مشکل شویم، سایر طیف رنگ های سبز را برایتان در ادامه لیست میکنیم:

  • کاغذ دیواری سبز کاهویی
  • کاغذ دیواری سبز زیتونی
  • کاغذ دیواری سبز طلایی
  • کاغذ دیواری سبز و زرد
  • کاغذ دیواری سبز ساده
  • کاغذ دیواری سبز فسفری

سخن آخر

در نهایت هم باید باید به این موضوع توجه داشته باشید که کاغذ دیواری با طیف رنگ های متنوع سبز اگر به عنوان رنگ اصلی برای کاغذ دیواری هال و پذیرایی استفاده می شود، لازم است  اکسسوری هایی مثل کوسن، مبل و پرده را هم به شکل ست کنیم. رنگ سبز در آشپزخانه ، اتاق کودک، پذیرایی، راهرو و سرویس های بهداشتی هم به خوبی قابلیت استفاده را دارد. فقط بایستی دقت گردد که هنگام استفاده از دیوارپوش ها از رنگ سبزی که مناسب آن محیط است استفاده شود.

در صورتی که تمایل به استفاده از این رنگ شیک و زیبا برای دکوراسیون داخلی خود دارید، پیشنهاد میکنیم، از آلبوم هایی که در فروشگاه دکوراسیون داخلی شرکت دکورچوب وجود دارند، دیدن کنید.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا