پارکت لمینت

بهترین برند پارکت لمینت ترکیه ای

بهترین برند پارکت ترک

خرید پارکت لمینت همیشه یکی از موضوعاتی است که نیاز به دقت و توجه زیادی را می طلبد. در این انتخاب می بایست قیمت، برند سازنده پارکت لمینت، کشور سازنده، جنس پارکت لمینت و موضوع رنگ را در انتخاب های خود دخیل بدانیم. در مورد قیمت پارکت لمینت و جنس پارکت لمینت به شکل مفصل صحبت کرده ایم و برای خریداران محترم اطلاعات جامع و کاملی را گرد آوری کرده ایم. در این مقاله می خواهیم در مورد بهترین برند پارکت لمینت ترکیه ای توضیح دهیم.

بهترین پارکت لمینت ترکیه ای

پارکت لمینت ترک

سوالی که بسیاری از مشتریان دکورچوب از ما می پرسند این است که بهترین برند پارکت لمینت ترکیه ای کدام است؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که این امر کاملاً سلیقه ایست و هر برندی اگر مطابق با استانداردها تولید شده باشد می تواند انتخاب ایده آلی برای برخی از افراد باشد. درواقع می توان پاسخ به این سؤال را با انتظارات هر شخص از یک لمینت خوب گره زد. برخی از افراد عامل قیمت را مهم ترین عامل می دانند، حال آنکه برخی دیگر کیفیت را مهم ترین عامل برای انتخاب یک لمینت در نظر می گیرند.

پارکت لمینت ترکیه ای

با این حال در این مطلب سعی کردیم به لمینتی اشاره کنیم که از جوانب مختلف بهترین عملکرد را داشته است. برند های پارکت لمینت موجود در ایران عبارتند از فلورپن، ایشیک، چامسون، واریوو پلی و بسیاری دیگر از برندها که شاید کمتر نامشان را شنیده باشید. هر کدام از این پارکت لمینت ها دارای ویژگی های منحصر به فرد و همین طور رنگ بندی های خاص خود می باشند و نمی توان ادعا کرد یکی بر دیگری برتری دارد.

شرکت های پارکت لمینت ترکیه به دلیل استانداردهای بالایی که دارند همگی دارای کیفیت های قابل قبول خود می باشند و از مقبولیت بالایی برخوردار هستند. از این رو مشتریان به طور کلی به تمام پارکت لمینت برندهای ترکیه ای اطمینان کامل دارند.

بهترین برند پارکت ترکیه

شرکت دکورچوب در این میان به علت ویژگی های لمینت ترک سالیان زیادی است که افتخار نمایندگی چندین برند ترکیه ای را دارا می باشد. در بین پارکت لمینت های ترک دکورچوب به شکل مستمر با شرکت پارکت لمینت ایشیک همکاری داشته است. این لمینت به دلیل تنوع، کیفیت و قیمت مناسب همواره در زمره بهترین برندهای موجود در بازار دسته بندی می شود.

بهترین برند پارکت لمینت ترکیه ای

10 ویژگی پارکت لمینت ایشیک ISIK

  • HDF با چگالی بالا
  • روکش مقاوم در برابر سایش
  • عدم تغییر در برابر نور خورشید
  • مقاومت در برابر رطوبت
  • کلیک های قوی و مستحکم
  • رنگ بندی مناسب
  • دارای ضخامت های 8 میل و ده میل
  • موجودی قوی و دایمی
  • مقاومت در برابر ضربه
  • مقاومت در برابر خاکستر سیگار

به شکل کلی پارکت لمینت ایشیک تمام ویژگی های یک پارکت لمینت با کیفیت را دارا می باشد و می توان از آن به عنوان لمینت فضاهای مسکونی، تجاری و اداری استفاده کرد.

ساختار پارکت لمینت ترکیه ای

به طور کلی پارکت لمینت دارای ساختار لایه ای می باشد و از 4 لایه عمده تشکیل شده است. این لایه ها به ترتیب از بالا به پایین شامل لایه اورلی، پرینت، مغزی و بالانس می باشد.

ساختار پارکت لمینت ترکیه ای

لایه اورلی

لایه اورلی لایه ای بی رنگ است که در بیرونی ترین بخش لمینت قرار دارد. این لایه مسئول محافظت از لمینت در برابر خط و خش می باشد. در صورت فقدان این لایه سطح لمینت در مدت کوتاهی پر از خط و خش خواهد شد و بشدت زیبایی خود را از دست خواهد داد.

لایه پرینت

لایه پرینت لایه ایست که طرح چوب روی آن نقش بسته است. این لایه از جنس کاغذ بوده و بر روی لایه زیرین پرس می شود. به دلیل پرینت بودن این لایه هیچ محدودیتی در رنگ و طرح لمینت وجود ندارد.

لایه مغزی

لایه مغزی اصلی ترین لایه پارکت لمینت محسوب می شود. این لایه از فیبر با تراکم بالا یا همان HDF تهیه می شود. برخی از لمینت های بی کیفیت از فیبر با چگالی متوسط یا MDF تهیه می شوند که از استحکام بسیار پایین تری برخوردار هستند.

لایه بالانس

لایه بالانس نیز پایین ترین لایه لمینت می باشد و بین لایه مغزی و کف فاصله ایجاد می کند. علاوه بر اینکه لایه بالانس مانع رسیدن رطوبت کف به لایه اصلی می شود در افزایش مقاومت لمینت نیز نقش دارد.

قیمت بهترین برند پارکت لمینت ترکیه ای

قیمت در بین تمامی پارکت لمینت های ترکیه ای در یک رنج خاصی معمولا نوسان می کند. به شکل کلی ضخامت در میان پارکت لمینت های ترکیه ای بر روی قیمت تاثیر زیادی دارد. برای اطلاع از قیمت های روز پارکت لمینت های ترکیه ای با بخش فروش شرکت دکورچوب در ارتباط باشید.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا