پارکت لمینت

بهترین برند پارکت لمینت ترکیه ای

بهترین برند پارکت ترک

خرید پارکت لمینت همیشه یکی از موضوعاتی است که نیاز به دقت و توجه زیادی را می طلبد. در این انتخاب می بایست قیمت، برند سازنده پارکت لمینت، کشور سازنده، جنس پارکت لمینت و موضوع رنگ را در انتخاب های خود دخیل بدانیم. در مورد قیمت پارکت لمینت و جنس پارکت لمینت به شکل مفصل صحبت کرده ایم و برای خریداران محترم اطلاعات جامع و کاملی را گرد آوری کرده ایم. در این مقاله می خواهیم در مورد بهترین برند پارکت لمینت ترکیه ای توضیح دهیم.

پارکت لمینت ترک

سوالی که بسیاری از مشتریان دکورچوب از ما می پرسند این است که بین پارکت لمینت های ترکیه ای کدام برند از باقی برند ها بهتر است؟ در پاسخ به این دوستان بایستی بگوییم که هیچ برترینی وجود ندارد. از نظر هرکسی بهترین و برترین یک معنا و مفهوم خاصی دارد.برای یکی بهترین به معنای قیمت کم هست برای دیگر کیفیت و برای شخص دیگر قیمت مناسب می باشد.

پارکت لمینت ترکیه ای

اما ما در این جا بهترین را ترکیبی از موارد مذکور معرفی می کنیم برند های پارکت لمینت موجود در ایران عبارتند از فلورپن، ایشیک، چامسون، واریوو پلی. هر کدام از این پارکت لمینت ها دارای ویژگی های منحصر به فرد و همین طور رنگ بندی های خاص خود می باشند و اینکه بگوییم کدام یک بهترین است کار سختی می باشد.

شرکت های پارکت لمینت ترکیه به دلیل استانداردهای بالایی که دارند همگی دارای کیفیت های قابل قبول خود می باشند و در بازار مقبول مشتریان می باشند. به شکل عمده در ایران پارکت لمینت های ترکیه ای جایگاه و پایگاه خود را دارند و تمامی پارکت هایی که در بالا ذکر شد سهمی از بازار دارند و کیفیت قابل قبول خود را دارند.

بهترین مارک پارکت ترکیه

شرکت دکورچوب در این میان به علت ویژگی های لمینت ترک سالیان زیادی است که افتخار نمایندگی چندین برند ترکیه ای را دارا می باشد. در بین پارکت لمینت های ترک دکورچوب به شکل قوی و مستمر و مداوم با شرکت پارکت لمینت ایشیک فعالیت دارد.

10 ویژگی پارکت لمینت ایشیک ISIK

  • HDF با چگالی بالا
  • روکش مقاوم در برابر سایش
  • عدم تغییر در برابر نور خورشید
  • مقاومت در برابر رطوبت
  • کلیک های قوی و مستحکم
  • رنگ بندی مناسب
  • دارای ضخامت های 8 میل و ده میل
  • موجودی قوی و دایمی
  • مقاومت در برابر ضربه
  • مقاومت در برابر خاکستر سیگار

به شکل کلی پارکت لمینت ایشیک تمام ویژگی های یک پارکت لمینت با کیفیت را دارا می باشد.

قیمت بهترین برند پارکت لمینت ترکیه ای

قیمت در بین تمامی پارکت لمینت های ترکیه ای در یک رنج خاصی معمولا نوسان می کند. به شکل کلی ضخامت در میان پارکت لمینت های ترکیه ای بر روی قیمت تاثیر زیادی دارد. برای اطلاع از قیمت های روز پارکت لمینت های ترکیه ای با بخش فروش شرکت دکورچوب در ارتباط باشید.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا