پارکت لمینت

بهترین پارکت لمینت موجود در بازار

با کیفیت ترین پارکت لمینت

در مقالات قبل سعی کردیم در مورد خرید پارکت لمینت اطلاعات جامع و کاملی را ارایه کنیم. حال در این جا می خواهیم اطلاعات کاملی در مورد این سوال مشتریان دکورچوب، یعنی بهترین پارکت لمینت موجود دربازار ارایه کنیم. به طور خلاصه و در یک کلام اگر بخواهیم بهترین پارکت لمینت چه پارکت لمینتی است، باید عرض کنیم هیچ بهترینی وجود ندارد. شاید با این جواب برای بسیاری از ما این پاسخ شوکه کننده باشد زیرا عادت کرده ایم که به سرعت یک جواب آماده بگیریم اما در ادامه بهتر به این سوال پاسخ می دهیم.

ما در دکورچوب بر اساس قیمت، کیفیت و رنگ و ضخامت پارکت لمینت به مشتریان بهترین پارکت لمینت را  بر حسب نیاز و بودجه انها معرفی می کنیم و انتخاب آن را به مشتری توصیه می کنیم.

به عنوان مثال اگر مشتری ما دنبال پارکت ارزان قیمت و همین طور رنگ های متمایل به روشن باشد ما پارکت لمینت ایزوفام را به آن ها پیشنهاد می کنیم. همین طور در صورتی که برای نمایشگاه و مکان هایی که قرار است پارکت لمینت به شکل موقتی استفاده شود هم ما ایزوفام را توصیه می کنیم.

حتما بخوانید: بهترین برند پارکت لمینت ترکیه 

در صورتی که مشتری ما دنبال پارکت لمینت با رنج قیمت متوسط و کیفیت متوسط به بالا باشد ما در دکورچوب پارکت لمینت ایشیک و فلورپن ترکیه را پیشنهاد می دهیم و یا پارکت لمینت هیرو چین را به آن ها توصیه می کنیم. در صورتی که مشتری دنبال جنس های اروپایی و خاص باشد، ما پارکت لمینت کرونو اورجینال آلمان و یا زنیت روسیه و پارادور آلمان و یا پارکت لمینت کرونو سوییس را به مشتریان پیشنهاد می کنیم.

در صورتی که مشتری خواهان جنسی طبیعی و همین طور خاص باشد ما در دکورچوب پارکت ها چوبی که از چوب خالص ساخته شده باشند را توصیه می کنیم البته پارکت های چوبی، از لمینت گران تر بوده و به همین دلیل کمتر استفاده می شود.

نتیجه گیری

پس همان طور که در بالا مشاهده کردید هیچ بهترینی وجود ندارد و این خواسته و نیاز شما است که مشخص می کند بهترین پارکت لمینت برای ما چه پارکت لمینتی است و همچنین فروشنده بایستی این تبحر را داشته باشد تا خواسته مشتری را حدس زده و بهترین را به او توصیه نماید. امیدواریم از مطالعه این مقاله از سری مقالات مجله دکورچوب لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا