کاغذ دیواری

کاغذ دیواری مشکی در دکوراسیون

کاغذ دیواری مشکی

تاثیر خرید کاغذ دیواری مشکی در دکوراسیون به چه صورت است؟ رنگ سیاه یا همان مشکی از جمله رنگ هایی است که مورد علاقه طیف زیادی از افراد است از طراح ها و دکوراتورها تا افراد مذهبی دربرخی ادیان. این رنگ در مفهوم پیچیده و پر رمز و راز خود نشان دهنده قدرت ، شکوه ، راز ، شر و غم است. رنگ مشکی رنگی است که به طور کل رنگ مرموزی است و تفاسیر و برداشت های زیادی از آن می کنند. به طور کلی در دکوراسیون ، رنگ مشکی نشان دهنده هیبت و وقار و سنگینی است. در فرهنگ ما ایرانیان عمدتا نشان دهنده غم و حزن است اما کاغذ دیواری مشکی لزوما همچین برداشتی ازآن نمی شود.

انواع طیف های رنگی کاغذ دیواری مشکی

کاغذهای دیواری رنگ مشکی عمدتا با ترکیب های مشکی طلایی، مشکی سفید، مشکی نقره ای و مشکی قرمز مشاهده می شوند. از پر طرف دارترین این رنگ ها مشکی سفید می باشد. مشکی و سفید این دو رنگ متضاد و در عین حال خنثی زمانی که در کاغذ دیواری به شکل زیبای با یکدیگر ترکیب می شوند جلوه ای بی همتا ایجاد می کنند که امکان استفاده از این کاغذ را در همه جا از قبیل حال و پذیرایی و اتاق خواب و حتی دست شویی ها امکان پذیر می نماید .

کاغذهای دیواری رنگ مشکی همانند کاغذ دیواری های طلایی و نقره ای در همه جا کاربرد دارند و در صورت ایجاد یک هارمونی مناسب و تصویری زیبا در دکوراسیون ایجاد می نماید . کاغذ دیوار رنگ مشکی در انواع طرح های سه بعدی ، داماسک و مدرن می توان مشاهده نمود .

کاربرد کاغذ های دیواری سیاه و مشکی

سوالی که مخاطبین ما هنگام انتخاب کاغذ دیواری مشکی می پرسند این است که چند تا دیوار را مشکی کنیم؟ در کجا ها از کاغذ سیاه استفاده کنیم؟ کاغذ مشکی را با کدام رنگ ها ترکیب کنیم تا زیبا تر شوند؟

نکته مهم این است که باید دقت کنید از کاغذهای دیواری رنگ مشکی باید به عنوان چاشنی استفاده کنید و نه به عنوان غذای اصلی. معمولا کاغذ های را برای یک تک دیوار استفاده می کنند.

تک دیوار هایی چون پشت میز تلویزیون، پشت میز نهارخوری و یا دیوارهای آشپزخانه کاغذ مشکی جلوه ای باشکوه و پرصلابت به کار می دهد. رنگ مشکی به دلیل خنثی بودن با اکثر رنگ ها قابلیت ست شدن دارد اما در کاغذ دیواری عمدتا ترکیب های مشکی طلایی، مشکی نقره ای و مشکی قرمز و مشکی طوسی مشاهده می گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا