دکوراسیون

تغییر دکوراسیون منزل با کمترین هزینه

دکوراسیون منزل

شاید برای شما هم پیش آمده که بخواهید منزل و یا محیط کار خود را تغییر دکوراسیون بدهید؛اما پس از بررسی هزینه ها و همین طور براورد قیمت ها از تغییر دکوراسیون منصرف شده اید.نکته مهمی که در این مقاله قصد دارم بگویم موضوع ایجاد هارمونی بین اجسام و المان های دکوری منزل از قبیل پارکت لمینت؛لوستر؛کاغذ دیواری؛مبلمان؛کف پوش؛دیوار پوش؛قرنیز؛پرده ها می تواند با کمترین هزینه و یا بدون هزینه محیطی زیبا و دل پسند برای شما فراهم آورد.

در حقیقت  فنگ شویی هم به نحوی همین موضوع را انتقال می دهد.در فنگ شویی دنبال پیدا کردن دکوراسیون مناسب برای و چیدمان درست اشیا برای باغ؛ساختمان های مسکونی و ساختمان های تجاری می باشند.حال در مقاله ای به شکل کامل موضوع فنگ شویی را بررسی می کنیم. یکی از موضوعاتی که ما در دکورچوب به مشتریانمان توصیه می کنیم تغییرات ساده ای در دیوار ها می باشد؛ به این صورت که می توانند با به کار بردن کاغذ دیواری در کنار رنگ؛فضا را به شکل ملموسی تغیی دهند.

همین طور استفاده از پتینه کاری هم در بخش هایی از دیوار می تواند جلوه گر باشد.به طور کلی هارمونی دیوار با مبلمان و کف پوش منزل می تواند تاثیر مضاعفی بر زیبایی منزل بگذارد. از دیگر مقوله هایی که باعث زیبایی منزل می گردد پرده های هماهنگ با مبلمان می باشد.هماهنگی پرده ها با مبل و همین طور کوسن باعث می گردد منزل زیبا و چشم نواز گردد.

استفاده از تابلوهایی با طرح های طبیعت؛دختران زیبا؛کلیسا و مساجد در انرژی بخشیدن به محیط و تنوع وتغییر محیط تاثیر زیادی خواهد داشت. استفاده از آکواریوم و گلدان ها باعث طراوت و همین طور سرزندگی محیط می شود.همین طور استفاده از عناصر طبیعت باعث افزایش انرژی مثبت و سرزندگی درمحیط می گردد. در مقاله های بعدی سعی می کنیم نقش پارکت لمینت؛کاغذ دیواری و همین طور قرنیز ها و دیوارپوش ها را بیشتر در دکوراسیون مورد بحث قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا