لمینت

جدیدترین مدل پارکت لمینت سال ۲۰۱۹ به چه شکل است ؟ پارکت لمینت‌های جدید به کدام سمت و سو می‌روند ؟

جدیدترین مدل پارکت لمینت سال ۲۰۱۹ چیست؟ جنس پارکت لمینت‌های جدید به کدام سمت و سو می‌رود؟ جدید ترین مدل پارکت لمینت برای پذیرایی چیست؟ جدیدترین مدل پارکت لمینت برای سال ۲۰۱۹ برای اتاق خواب کدام است؟ معمولا مشتریان دکورچوب سوالاتی از این قبیل را از ما می‌پرسند و هر ساله قبل از شروع سال جدید میلادی می‌خواهند که از تحولات مطلع گردند. این موضوع به خصوص برای طراحان (دیزاینرها) و همین طور معماران اهمیت ویژه ای پیدا می‌کند.

جدیدترین مدل پارکت لمینت سال ۲۰۱۹ چیست؟

هر ساله شرکت‌های تولیدکننده روکش پارکت لمینت برای سال جدید یک سری از رنگ‌های در دست تولیدشان را متوقف کرده و سری دیگری را جایگزین آن‌ها می‌ نمایند. طبیعتا تقاضای بازار روی انتخاب طرح‌های جدید شرکت ها تاثیر به سزایی دارد. شرکت‌ هایی چون شات دکور که از بهترین شرکت‌های تولیدکننده پارکت لمینت و روکش محسوب می‌شوند؛ به این موضوع توجه ویژه‌ ای دارند. اما سوال اینجا ست که برای سال ۲۰۱۹ میلادی، رنگ‌ها و مدل‌های جدید به کدام سمت و سو می‌روند. مطمئنا این موضوع برای هر کشور و هر منطقه‌ای متفاوت خواهد بود.

از طرفی نحوه انتخاب این رنگ‌ها و مدل‌ها در هر سال نیز دستخوش تغییرات شگرفی می‌شود چرا که سلیقه مشتریان تغییر می‌ یابد. مثلا مشتریان اروپایی معمولا رنگ‌های روشن را پسندیده در حالی که مشتریان ایرانی معمولا رنگ‌های تیره تر را مد نظر قرار می‌دهند. ولی بنا به تجربه‌ ای که طی این سال ها در دکورچوب کسب کرده‌ایم، سلیقه مشتریان ایرانی رنگ‌های طرح چوب و همین طور روکش‌های برجسته در حال حرکت است. همین‌طور استفاده از پارکت‌ هایی با طرح‌های هندسی نیز به مرور در حال گسترش است.

جدیدترین مدل پارکت لمینت سال ۲۰۱۹ برای پذیرایی چیست؟

در مقالات گذشته در مورد نحوه انتخاب پارکت لمینت و همین طور انتخاب پارکت لمینت برای پذیرایی به تفصیل توضیح دادیم. همچنین مطالبی نیز درباره نحوه انتخاب پارکت لمینت بیان شد. حال در این جا می‌ خواهیم به توضیح این مسئله بپردازیم که انتخاب پارکت لمینت برای پذیرایی به کدام سمت و سو  خواهد رفت؟ بنا به تجربه و همین طور نظرسنجی صورت گرفته از مشتریان و مغازه‌داران، پارکت لمینت‌های ۱۲ میل، همین‌طور انتخاب رنگ‌های گرم و اشکال هندسی برای پذیرایی در حال گسترش است.

حتما بخوانید: پارکت لمینت مدرن برای چه فضاهایی استفاده می گردد؟ ویژگی لمینت های مدرن چیست؟

جدیدترین مدل پارکت لمینت سال ۲۰۱۹ برای اتاق خواب کدام است؟

اتاق خواب معمولا از جمله مکان‌های پرطرفدار برای نصب پارکت لمینت است و بنابراین نصب پارکت لمینت در این مکان از اهمیت ویژه‌ ای برخوردار است. رنگ‌های جدید پارکت لمینت برای اتاق خواب‌ها معمولا به سمت رنگ‌ های روشن با گره های چوب و overlay‌ های نسبتا براق در حال حرکت است. پارکت لمینت‌های شیاردار نیز از دیگر گزینه‌های جدید برای اتاق خواب‌ها محسوب می‌شوند.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

    1. سلام
      شرکت دکورچوب وارد کننده و پخش کننده چندین آلبوم کاغذ دیواری و پارکت لمینت می باشد،برای دریافت اطلاعا ت در مورد سمپل ها و همین طور قیمت روز اجناس به بخش فروش شرکت دکورچوب در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا