والپیپر

کاغذ دیواری سفید صدفی

کاغذ دیواری رنگ سفید

انتخاب کاغذ دیواری که کاملاً متناسب با شرایط منزل باشد به طرز چشمگیری می تواند در نمای خانه مؤثر باشد. تأثیر رنگ ها و عملکرد آنها بر کارایی منزل امری ست که کم و بیش اغلب به چشم دیده ایم. کم نیستند خانه هایی که اگرچه بزرگ و جادار هستند اما احساس خوبی را منتقل نمی کنند و برعکس خانه هایی که ضمن کوچکی بسیار گرم و دلنشین می نمایند. همه این موارد ناشی از روانشناسی رنگ ها و اثرات آنهاست. کاغذ دیواری صدفی، یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین رنگ ها در کاغذ دیواری است که به وفور در دکوراسیون های مختلف به چشم می خورد. اما چه عواملی توانسته این رنگ از کاغذ دیواری را تا این حد خواستنی و جذاب کند؟

در این مطلب سعی داریم این رنگ از کاغذ دیواری بیشتر بشناسیم و به بررسی مزیت هایی که انتخاب آن به همراه دارد بپردازییم. پیشنهاد می کنم تا انتهای این مطلب دکورچوب را همراهی کنید.

کاغذ دیواری سفید صدفی

شاید استفاده از رنگ سفید خالص در دکوراسیون منزل کاربرد داشته باشد اما در مورد کاغذ دیواری اغلب رنگ سفید به طور خالص به کار نمی رود. کاغذ دیواری سفید صدفی نیز از ترکیب رنگ سفید به همراه اندکی صورتی حاصل می شود. به این ترتیب رنگ سفید را از حالت بکر خارج کرده و جذابیت بصری بیشتری پیدا می کند.

کاغذ دیواری صدفی از آن دسته از رنگ هایی ست که در سبک دکوراسیون پاستلی خوش می درخشد. کافی ست این کاغذ دیواری را با مبلمان شاد مختص سبک پاستلی در هم بیامیزید تا به قدرت این رنگ خاص پی ببرید.

کاغذ دیواری سفید صدفی

مزیت های کاغذ دیواری سفید صدفی

خرید کاغذ دیواری سفید و به طور کلی عناصر دکوراسیون داخلی سفید می تواند حس و حال نظم، تمیزی و پاکی را ایجاد کند. این موارد در مورد کاغذ دیواری سفید صدفی هم صدق می کند. اما آیا مزیت های این رنگ از کاغذدیواری فقط به این موارد محدود می شود؟ البته که نه. کاغذ دیواری سفید صدفی دارای اثرات روانشناسی و بصری متعددی ست که در ادامه سعی می کنیم به بررسی آنها بپردازیم.

خلاقیت با کاغذ دیواری سفید صدفی

کاغذ دیواری سفید صدفی مثل یک بوم سفید اجازه استفاده از طیف گسترده ای از عناصر را می دهد. به این ترتیب محدودیتی در زمینه خرید و افزودن وسیله ای تازه وجود نخواهد داشت. همچنین، اگر لوازم منزل دارای رنگ های متنوعی ست به نحوی که هماهنگی خاصی بین آنها برقرار نیست بهترین رنگ کاغذ دیواری سفید خواهد بود.

سفید بهترین رنگ برای آثار هنری

حتماً توجه کرده اید که رنگ سفید رنگ غالب در موزه ها و گالری ها می باشد. انتخاب این رنگ باعث می شود آثار هنری بیشتر خودنمایی کنند. اگر تابلو، مجسمه و آثار هنری خاصی در منزل نگهداری می کنید که تمایل دارید در مرکز توجه قرار بگیرد کاغذ دیواری سفید صدفی ساده می تواند به خوبی چنین فضایی را مهیا کند.

کاغذ دیواری سفید صدفی و آثار هنری

بیشتر بخوانید: کاغذ دیواری برای سقف

فضای باز و کاغذ دیواری سفید صدفی

وقتی معماری به گونه ایست که چند اتاق در نگاه اول دیده می شود، استفاده از کاغذ دیواری سفید صدفی و سفید می تواند به آرام تر نشان دادن فضا کمک کند. این رنگ با همه رنگ ها هماهنگی داشته و ایده خوبی در فضاهای کوچک و تودرتو می باشد.

سفید رنگی کلاسیک

رنگ سفید به خصوص وقتی برای دیوارها به کار برود فضا را شکیل و کلاسیک جلوه می دهد. زیبایی کاغذ دیواری سفید وقتی در کنار عناصر چوبی به کار رود تکمیل می شود. برخلاف بسیاری از رنگ ها که به صورت کوتاه مدت استفاده از آنها مد می شود سفید هرگز قدیمی نشده و همیشه بروز است.

کاغذ دیواری سفید رنگی برای همه فصول

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که رنگ ها نیز مثل لباس متعلق به فصول خاصی هستند. اما این مورد در مورد رنگ سفید صدق نمی کند. دکوراسیون سفید در تابستان و زمستان زیباست و با اندک تغییر در سایر المان ها می توان آن را برای فصل دیگر آماده کرد.

کاغذ دیواری سفید برای همه فصول

کاغذ دیواری سفید صدفی و ابعاد فضا

کاغذ دیواری سفید صدفی می تواند فضا را بزرگتر جلوه دهد. به همین دلیل برای منازل کوچک می تواند بهترین انتخاب باشد. درحقیقت بازتاب نور از رنگ سفید ایجاد خطای دید می کند. این درحالیست که رنگ های تیره جذب نور بیشتری دارند و درنتیجه محیط را کوچکتر نشان می دهند.

کاغذ دیواری سفید صدفی آرامش بخش

با وجود محیط کار شلوغ و پر سر و صدایی که اغلبان تمام روز را در آن سپری می کنیم نیاز است که فضای اتاق بتواند آرامش مورد نیاز را جبران کند. کاغذ دیواری سفید صدفی به دلیل سادگی و لطافت می تواند یک گزینه ایده آل چه در اتاق نشیمن و چه در اتاق های خواب باشد.

کاغذ دیواری سفید صدفی رنگی گرم

رنگ سفید خالص اگرچه نماد تمیزی و پاکی ست و در دکوراسیون سبک مدرن نقش پررنگی دارد اما سفید خالص به دلیل بازتاب بیش از حد نور می تواند برای چشم آزاردهنده باشد. به همین دلیل تناژهای ترکیبی رنگ سفید طرفداران بیشتری دارد. رنگ سفید صدفی هم یکی از تناژهای محبوب در این بین است که به دلیل گرمای رنگ صورتی ویژگی های منفی سفید را تا حد زیادی تعدیل می کند.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا