والپیپر

کاغذ دیواری سفید صدفی

کاغذ دیواری رنگ سفید

رنگ سفید و همان طور کاغذ دیواری سفید از جمله رنگ هایی هستند که نوشتن در مورد آن ها سخت است. زیرا ترکیب رنگ های زیاد ، قابلیت ست شدن با هر رنگ و همین گستره زیاد استفاده از این رنگ ، همه وهمه به گسترش استفاده از این رنگ کمک می کند. سفید همان طور که قبلا هم گفتیم رنگی خنثی محسوب میشود و با همه چیز تناسب دارد.

کاغذ دیواری سفید صدفی

رنگ سفید نماد بسیاری از چیز ها محسوب می شود ، رنگ سفید نماد جوانی ، صلح ، خلوص و پاکی ، شفافیت و بهداشت و تمیزی است. در مقالاتی که قبلا در مورد پارکت لمینت نوشته بودیم گفته بودیم که استفاده از رنگ سفید در پارکت لمینت موجب می گردد که فضای منزل بزرگتر نشان داده شود در حقیقت محیط های کوچک با رنگ سفید می توانند فضا را بزرگتر و حجیم تر نشان دهند.

کاغذ دیواری رنگ سفید

همین طور با استفاده و خرید کاغذ دیواری سفید بر روی ستون، کاغذ دیواری برای سقف و دیوار ها می توان فضا را بزرگ تر و حجیم تر جلوه داد. کاغذ دیواری سفید با ایجاد خطای دید موجب می گردد که فضا بزرگ تر و روشن تر نشان داده شود. نکته ای که در این جا مهم به نظر می رسد این است که کاغذ دیواری سفید ممکن است که فضا را بی روح کند به همین دلیل معمولا از طیف های دیگری از کاغذ سفید مانند شیری ، صدفی ، یاسی ،

سفید یخچالی ، استخوانی ، عاجی و کاپوچینویی در کاغذ دیواری استفاده می گردد تا مشکلی که ذکر شد را حل کند. کاغذ دیواری سفید از جمله رنگ هایی است که در همه جا قابلیت استفاده دارد از جمله آشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق کودک و راهرو قابلیت استفاده را دارد. با استفاده از کاغذ دیواری سفید می توان رنگ خاصی را برجسته نمود به عنوان مثال استفاده از کاغذ دیواری سفید و نصب یک تابلو طلایی رنگ ، تابلو را در بر روی دیوار برجسته می نماید.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا