کاغذ دیواری

کاغذ دیواری قرمز

انتخاب فضا برای کاغذ دیواری قرمز

نوشتن در مورد رنگ قرمز و به طبع آن خرید کاغذ دیواری قرمز کاری دشوار است. رنگ قرمز نماد بسیاری از موضوعات متضاد است. رنگ قرمزنماد جنگ است. نماد عشق است. نماد غم در آفریقا و نماد شادی در بسیاری از فرهنگ هاست. در برخی از مذاهب ، قرمز نماد شیطان و شهوت نیز به حساب می آید. در فرهنگ های یونانی و همین طور در فرهنگ یهودی رنگ سرخ نماد عشق و فداکاری است.

رنگ قرمز به شکل کلی رنگ جلب کننده حواس هاست به همین دلیل تابلوهای راهنمایی و رانندگی اغلب از رنگ قرمز استفاده می کنند. رنگ قرمز زیرشاخه های زیادی دارد. عنابی ، گیلاسی ، جگری ، آلبالویی ، زعفرانی و … همه از مشتقات رنگ قرمز هستند. استفاده از کاغذ دیواری قرمز برای اتاق خواب و محیط هایی که می خواهیم گرما و شور و حرارات بدهیم رنگ مناسبی به نظر بیاید.

رنگ قرمز ، رنگی است که در هر محیطی قابلیت استفاده دارد و حال و پذیرایی و دست شویی و اتاق خواب هم ندارد. این رنگ زیبا و جذاب به محیط حس و شادابی می دهد و یاد‌اور خاطراتی زیبا باشد. کاغذ دیواری قرمز در رستوران ها و آشپزخانه ها کابرد زیادی دارد زیرا این رنگ اشتها آور است.

کاغذ دیواری قرمز در حال و پذیرایی

کاغذ دیواری قرمز اگر در حال و پذیرایی استفاده می شود چند نکته را بایستی مد نظر داشته باشید : اولین نکته این که رنگ قرمز اولین رنگی است که توجه ها را جلب می نماید به همین دلیل باید از قرمزی استفاده کنید که با دکوراسیون منزل هماهنگ باشد و ناهماهنگی ایجاد ننماید. مانند عنابی که به دلیل تیره بودن با مبلمان های تیره هماهنگی بهتری دارد.

موضوع بعدی این که رنگ قرمز را سعی کنیم که با ترکیباتی چون سفید و طلایی و یا مشکی استفاده کنیم که بسیار زیبا می شوند. به شکل کلی کاغذ دیواری قرمز بسیار جذاب و زیباست اما در استفاده از آن جانب احتیاط را رعایت بفرمایید زیرا به همان اندازه که زیبا و فریبنده است می تواند اگر که درست استفاده نشود می تواند محیط را زننده و بد کند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا