دکوراسیون

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

دکوراسیون اتاق پسران و روش های طراحی آن

بحث شیرین دکوراسیون داخلی سال های زیادی است که در بین همه داغ است و برای هر جایی از منزل مان دوست داریم بهترین دکوراسیون را طراحی و اجرا کنیم. به سبب تاثیر زیادی که این مساله بر روح و روان آدمی دارد یک امر مهم برای طرحی اتاق خواب کودکان به شمار می رود و همین مسائل باعث افزایش اهمیت حرفه دکوراسیون در دنیا امروز شده است.

ما برای هر قسمت از خانه خود سعی می کنیم از یک دکوراتور حرفه ای برای طراحی دکوراسیون منزل مان کمک بگیریم تا با انتخاب بهترین رنگ وسایل منزل مان تا سبک و نحوه چیدمان وسایل در هر قسمت از خانه با در نظر گرفتن رنگ و جنس کفپوش پارکت لمینت تا نوع کاغذ دیواری بهترین شرایط محیطی از نظر فیزیکی فراهم آوریم تا در نهایت با حضور در خانه خود از فضایی که در زندگی خود خلق کرده ایم لذت ببریم و به احساس راحتی و آرامش برسیم و غالبا بیشترین احساس آرامش در مکانی است که برای استراحت خود در نظر گرفته ایم.

حتما بخوانید : کاغذ دیواری پسرانه

طراحی دکوراسیون اتاق کودک

در اکثر مواقع طراحی دکوراسیون اتاق خواب به سایر قسمت های خانه مان ارجحیت پیدا می کند و این بخاطر اهمیت زیاد خواب و تاثیرات خارق العاده آن پس از بیدار شدن است.

برای اینکه ما خواب خوب و راحتی داشته باشیم باید در مکانی درست و با موقعیت مناسب استراحت کرده باشیم و یکی از عوامل فراهم کننده آن طراحی دکوراسیون اتاق خواب است و به همین دلیل والدین از همان ابتدای تولد فرزندشان به طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک شان توجه خاصی دارند.

یکی از آیتم های مهم در دکوراسیون اتاق خواب کودک رنگ ها هستند و پس از آنها نحوه چیدمان وسایل کودک به طوری که هم بتواند به راحتی در اتاق خوابش حرکت و بازی کند و علاوه بر آن خواب خوب و راحتی داشته باشد.

بعضی از افراد در مورد تفاوت طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه و پسرانه سوالات مختلفی می پرسند و با توجه به تفاوت هایی که در بین روحیات و خلقات دختران و پسران است مسلما سبک طراحی اتاق پسرانه با اتاق دخترانه متفاوت خواهد بود.

اکثر افرادی که پسر بچه ای دارند و می خواهند سبک دکوراسیون او را تغییر دهند و یا اینکه در انتظار پسری هستند در مورد طرح و رنگ های مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه سوالات زیادی می پرسند در نتیجه تصمیم داریم تا در این مقاله در مورد طرای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه برای تان توضیح دهیم.

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه باید چگونه باشد؟

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه باید به صورتی باشد تا بتوانند بیشترین فضای اتاق خواب شان در دسترس باشد تا بتوانند در محیط اتاق حرکت کنند و یکسری از فعالیت های خود را از جمله فعالیت های ورزشی شان را به راحتی انجام دهند.

روتختی پسرانه

مهمترین انتظاری که می توان از یک اتاق خواب استاندارد داشت این است که دارای پنجره های خوب و بزرگ باشد و به گونه ای باشد که از عبور هر گونه آلودگی صوتی در طول روز و همچنین از عبور آلودگی های نوری در طول شب البته به کمک پرده هایی ضخیم جلوگیری کرد.

روش های طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه 2019 به چه شکل است؟

هر ساله با توجه به سلایق مختلف سبک های دکوراسیون اتاق خواب از نظر چیدمان متفاوت است و حتی هر ساله شاهد استفاده از سرویس خواب های متفاوت هستیم به گونه ای که بتوان از فضای کوچک ترین اتاق هم نهایت استفاده بهینه را داشته باشیم حتی اگر قرار است دو یه سه پسر به طور همزمان از اتاق خواب استفاده کنند.

اتاق خواب پسرانه ساده

روش های طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه 2019 با در نظر گرفتن همه سلایق می توانیم به ساده ترین روش ممکن اتاق خوابی زیبا را طراحی کنیم.

طراحان سبک های دکوراسیون اتاق خواب پسرانه در سال 2019 برای افراد خاص و لاکچری پسند هم روش های خاصی را پیش بینی کرده اند و می توانیم با توجه به خلق و خوی هر پسری اتاق خوابش را طراحی کنیم.

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه با وسایل ساده

بعضی از افراد سبک های ساده و به دور از تجملات را برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه بیشتر می پسندند و غالبا از یک یا دو رنگ مختلف برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه استفاده می کنند.

از ابتدای تولد پسرها به رنگ آبی علاقه خاصی دارند و به طرز چشم گیری از این رنگ در تمامی سنین می توانیم برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه استفاده نمود.

همان طور که در تصویر پایین ملاحظه می فرمایید با استفاده از ترکیب رنگ سفید و آبی روشن در کمد و میز تحریر اتاق خواب پسرانه برای این منظور بهره برد که با توجه طرح و رنگ تشک و بالشت های صورتی و آبی دکوراسیون اتاق خواب را در حین سادگی دلپذیر کرده است.

دیوارپوش مخصوص اتاق کودک

یکی دیگر از رنگ های مطرح در طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه استفاده از رنگ سبز است. مثلاً  استفاده از دیوارپوش سبز در کنار سایر رنگ های به کار رفته در اتاق به خوبی حس آرامش و راحتی را به فرد منتقل می کند. در طراحی اتاق خواب در درجه اول از رنگ سبز به میزان زیادی استفاده شود  و پس از آن از رنگ های آبی، صورذتی، قرمز، نارنجی، بنفش و… به میزان کم استفاده شده است.

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه لاکچری

اصولا افراد خاص و لاکچری پسند هم برای طراحی سبک اتاق خواب خود در درجه اول از شخصیت های کارتونی و بازی های کامپیوتری استفاده می کنند. همان طور که در تصویر پایین ملاحضه می کنید علاوه بر اینکه رنگ دیوارها آبی است برای طراحی سرویس اتاق خواب شکل تخت خواب قرمز را با توجه به ماشین مسابقه طراحی کرده اند و از همین طرح بر روی درب کمد و کشوی وسایل هم استفاده شده است.

چیدمان اتاق خواب کودک لوکس

طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه دو نفره

برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ای که قرار است توسط دو پسر به طور همزمان استفاده شود می توانیم از تخت خواب های دو طبقه استفاده کنیم تا فضای اتاق با قرار دادن دو تخت خواب جدا اشغال نشود. ما به یک تخت خواب دو طبقه بیشتر فضای اتاق خواب را برای مطالعه و حتی بازی در دسترس داریم و از آن مهمتر از حس کوچکی و دلگیری بودن آن هم کاسته می شود.

اتاق خواب پسرانه دو تخته

استفاده از پوستر دیواری در طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

اکثر پسران به دلیل علاقه زیادی که به شخصیت های کارتونی دارند حتما از پوستر دیواری اتاق کودک همان شخصی برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب خود استفاده می کنند. یکی از محبوب ترین شخصیت ها در بین پسران شخصیت مرد عنکبوتی است که از پوستر دیواری آن به طرز چشم گیری برای این کار استفاده می گردد.

علاوه بر آن بعضی از افراد ترجیح می دهند از تخت خواب هایی استفاده کنند که با طرح مرد عنکبوتی و ساختمان های معروفی که در این فیلم بوده است اتاق خواب خود را طراحی کنند. و به خاطر همین علاقه زیادی که پسرها به این شخصیت داشته اند ما اکنون شاهد طراحی و تولید انواع پارچه و تشک های مخصوص تخت خواب با همین طرح هستیم.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا