دکوراسیون

دکوراسیون اتاق کودک با رنگ های نارنجی و خاکستری

رنگ دکوراسیون اتاق کودک

شاید برای شما پیش آمده باشد که بخواهید دکوراسیون اتاق کودک خود را طراحی کنید.موضوعی که در عین سادگی شاید یکی از سخت ترین کارها باشد.موضوعی که باید به آن توجه ویژه داشته باشیم بحث رنگ ها و ترکیب رنگ ها در دکوراسیون اتاق کودک می باشد.ما در این مقاله سعی می کنیم این موضوع را با ترکیب دو رنگ نارنجی و توسی انجام بدهیم.با ما همراه باشید.

شرکت معماری Geometrix Design موفق به انجام  طراحی اتاق کودک خلاقانه و زیبایی برای خانه ای در مسکو شده است. در طراحی این خانه ی زیبا از رنگ های نارنجی و خاکستری استفاده شده است.رنگ نارنجی؛یک رنگ گرم و ترکیبی است و ترکیبی از رنگ های زرد و قرمز می باشد.استفاده از این رنگ به هیچ وجه در اتاق خواب توصیه نمی گردد.زیرا این رنگ باعث تحریک احساسات شده و ممکن است افراد را عصبی نماید.پس بهتر است در طراحی و انتخاب وسایل اتاق خواب هیچ وقت از نگ نارنجی به صورت مطلق استفاده نگردد و سعی گردد که از این رنگ به عنوان یک رنگ کمکی استفاده شود. زمانیکه رنگ نارنجی با رنگ هایی نظیر توسی ترکیب می گردد حس بیشتری از هیجان و جذابیت را ایجاد می نماید. طراحان این اتاق کودک ، با در نظر گرفتن دیوار بلندی که در اتاق قرار دارد تلاش کردند که تا با طراحی خلاقانه و زیبا برای آن داشته باشند و از این رو دیواری دکوراتیو به شکلی پازل مانند طراحی نمودند.

در کنار این دیوار کمد بزرگی در نظر گرفته شده است که در آن دوایر گوناگونی طراحی گردیده است . در این کمدعلاوه بر اینکه امکان نگهداری وسایل فراهم گردیده است، کودک می تواند به قسمت بالایی آن نیز دسترسی داشته و از آن به عنوان فضایی جهت مطالعه یا استراحت استفاده کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا