دکوراسیون

دکوراسیون جدید 2019 و ترند های سال جدید، چگونه خانه ی خود را به سبک جدید 2019 دکور کنیم؟

دکوراسیون سال 2019

هر سال جدیدی که می آید طرح ها، ایده ها و ترند های جدیدی برای دکوراسیون خانه ها روی کار می آیند. می توانید از این ایده ها مجدد در طراحی و دکوراسیون خانه خود استفاده کنید فقط توجه داشته باشید که به منزلتان بیاید. برای مثال در سال 2018 رنگ ها و تناژ رز گلد و براق، نورپردازی های مخفی و توکار، کاشی کاری های درون خانه ها روی مد آمدند و جز ترند سال 2018 بودند. اما هر سال زمانی که سال نو می شود دکوراسیون و طراحی های جدیدی نیز به بازار عرضه می شوند. این طراحی ها الگو ها و ایده های جدید و نویی در سبک های کلاسیک و مدرن هستند که جزییات زیبا و بی نظیری دارند. در این مقاله دکورچوب به دکوراسیون جدید 2019 و ترند های آن می پردازد تا بدانیم در سال جدید چگونه دکوراسیون هایی مد نظر طراحان است.

لوازم و اثبابی که به عنوان اجسام دکوراتیو در منزلتان استفاده می کنید تاثیر زیادی در سبک دکوراسیون خانه شما دارد. در دکوراسیون جدید 2019 این وسایل شکل و شمایل مدرن تری پیدا می کنند.

باید به این نکته توجه داشته باشید که به مرور زمان خانه ها و افراد به سمت استفاده از وسایل و ابزار هایی هستند که کاربردی باشند. صرفا انتخاب دکوری هایی که نمای خانه را زیبا می کنند کافی نیست بلکه استفاده های مناسب و کاربردی از آن ها نیز اهمیت پیدا کرده است.

شلف ها، نمای زیبا و مدرن در دکوراسیون جدید 2019

شلف های دیواری یکی از این دکوری هایی است که در دکوراسیون جدید 2019 جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند. در گذشته از کمد ها و کابینت ها برای قرار دادن اشیا و وسایل مورد نیاز استفاده می کردند این وسایل درون کمد ها قرار می گرفتند و در محیط خانه دیگر دیده نمی شدند. شلف ها در طرح ها و رنگ های مختلفی ساخته می شوند و در تمامی محیط ها مانند آشپزخانه ها، اتاق های پذیرایی و نشیمن و اتاق خواب ها مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی شلف ها در دکوراسیون جدید 2019 باز بودن آن ها می باشد و محیط خانه را به صورتی دلباز نمایش می دهند. همان طور که می دانید در طراحی خانه های امروزی از سبک های باز و دیوار های کمتر استفاده می شود تا فضای خانه بزرگتر و دلباز تر به نظر برسد. شلف ها نیز همین تاثیر را بر محیط و دکوراسیون خانه ها می گذارند.

استفاده از عناصر طبیعی در دکوراسیون جدید 2019

بعضی از سبک های دکوراسیون در تمام سال ها مورد استفاده قرار می گیرند و فقط ترند های جدیدی در جزییات آن ها تغییر می کند. استفاده از عناصر طبیعی مانند چوب و سنگ در محیط خانه ایجاد فضایی طبیعی و آلی می کند. این عناصر هم در سال های گذشته و هم در دکوراسیون جدید 2019 مورد است.

در سال جدید با انتخاب دکوری های چوبی مانند گلدان های چوبی، میز های پذیرایی چوبی و صندلی های چوبی می توانید نمایی نچرال در محیط خانه به وجود بیاورید.

رنگ قهوه ای چوب گرمای دلنشینی را به محیط منزلتان می دهد. از دکوری ها و وسایل چوبی در سبک کلاسیک بسیار استفاده می شود البته سبک مدرن نیز با وسایل چوبی هماهنگی و هم خوانی مناسبی دارد.

امروزه تولید کنندگان وسایل و دکوری های چوبی طرح های این وسایل را به سبک های مدرن طراحی می کنند و از محبوب ترین اکسسوری هایی هستند که در دکوراسیون جدید 2019 مورد استفاده قرار می گیرند.

پارکت ها و پارکت لمینت های چوبی عنصر درخشان کف در دکوراسیون جدید 2019

یکی از عناصر طبیعی که از جنس چوب هستند و در دکوراسیون جدید 2019 همچنان مورد استقبال مردم قرار گرفته اند پارکت لمینت ها هستند. پارکت ها از قدیم الایام مورد استفاده قرار می گرفتند و جز جدایی ناپذیر کفپوش ها در منازل اروپایی و غربی بودند. با پیشرفت تکنولوژی و ساخت پارکت لمینت های باکیفیت با رنگ های متنوع استفاده از این کفپوش ها بین مردم رواج پیدا کرده است.

پارکت های طلایی ، پارکت های سفید و پارکت لمینت های طوسی همگی از رنگ های جدیدی از پارکت های چوبی هستند که در سال جدید روی مد آمده اند و طرفدار پیدا کرده اند. پارکت ها را در تمامی اتاق های منزل مانند اتاق نشیمن، آشپزخانه ، اتاق خواب ها و سالن پذیرایی می توانید نصب کنید.

تاثیر کاغذ دیواری های مدرن در دکوراسیون جدید 2019

هرچه زمان می گذرد مردم به دنبال سادگی در تزیین خانه شان هستند و رنگ های خنثی و سرد تاثیر بسزایی در این امر داشته اند. اما در دکوراسیون جدید 2019 با رنگ های گرم و پر رنگ لعابی برخورد خواهیم کرد که قصد دارند عناصر بی روح و خنثی ی دیگر قسمت های خانه را روحی دوباره ببخشند. استفاده از رنگ های تند در دکوراسیون خانه ها ایجاد منظره ای شاد و دلباز می کند دیوار های رنگی اتاق ها تاثیر بسیاری در حال و هوای خانه و دکوراسیون آن دارند.

دیوار های هر خانه ای نمایی کامل و بزرگ برای نشان دادن سبک و حس و حال افراد خانه است با توجه به دکوری هایی که روی آن آویزان می کنند و یا کاغذ دیواری ها و دیوارپوش هایی که بر روی آن ها نصب می کنند. در سال 2019 مشاهده می کنیم که از کاغذ دیواری های گلدار و طرح های پر نقش دوباره استفاده شده است.

کاغذ دیواری های مدرن رنگارنگ مانند کاغذ دیواری قرمز، کاغذ دیواری سبز، کاغذ دیواری بنفش ، کاغذ دیواری طلایی همگی قسمت کوچکی از کاغذ دیواری هایی هستند که در دکوراسیون جدید 2019 به چشم می خورند. لامپ ها و آباژور های کوچک و رنگی و حتی گلدان های دیواری کوچک جز ترند های جدید سال 2019 در دکوراسیون داخلی به حساب می آیند.

بازگشت پارچه های مخملی در دکوراسیون جدید 2019

همانطور که قبلا ذکر کرده بودیم بسیاری از مد و فشن های قدیمی دوباره پس از مدتی مورد توجه طراحان قرار می گیرند. از مدل های قدیمی دکوراسیون ها به عنوان ترند های جدید سال در دکوراسیون داخلی خانه ها استفاده می کنند. پارچه های مخملی در خانه های کهن و کلاسیک قدیمی همیشه به عنوان پارچه هایی لوکس به حساب می آمدند.

معمولا پارچه های مخملی در طراحی پرده ها و روکش های تخت خواب ها مورد استفاده قرار می گرفتند. در سال جدید با ایده های نو و خلاقانه ای که طراحان داشتند از این پرچه ها با روش های تازه و نوینی در طراحی مبلمان و تخت خواب ها استفاده کرده اند.

راحتی و آرامش چیزی هست که امروزه همه در پی بهبود بخشیدن به آن ها هستند و پارچه های مخملی چه در تخت خواب باشند چه در مبلمان راحتی این حس را به وجود می آورند. مبلمان راحتی با پارچه های تک رنگ مخملی جز ترند های نو در دکوراسیون جدید 2019 قرار دارند.

آشپزخانه ها در دکوراسیون جدید 2019 به چه شکل اند؟

خیلی از خانم های خانه دار هر سال دوست دارند که محیط آشپزخانه ی خود را تغییر بدهند و المان هایی جدید و مدرن را به آن اضافه بکنند. اولین نکته ای که باید در مورد دکوراسیون آشپزخانه بگوییم این است که این دکوراسیون خیلی گران قیمت هستند پس در اتنخاب رنگ ها و مدل آن باید دقت بسیاری بکنید

کابینت هایی که در سال جدید بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند از نوع مدرن مانند کابینت های هایگلاس هستند. قیمت مناسب این کابینت ها در کنار ظاهر ساده و برا و شیک آن این کابینت را به مدلی جذاب و به روز برای دکوراسیون جدید 2019 تبدیل کرده است.

استفاده از رنگ های تیره جایگاه خود را در آشپزخانه ها پیدا کردند و دیگر قرار نیست آشپزخانه ها را با رنگ های سفید و روشن ببینید. استفاده از نورپردازی های آویز در مرکز آشپزخانه و چند تایی بودن این لامپ ها از ویژگی های جدید دکوراسیون جدید است.

شلف های باز در اطراف کابینت های کمد ها و استفاده از کاغذ دیواری و دیوارپوش بین کابینت با طرح هایی مانند کاغذ دیواری طرح آجری و سنگی نیز ترند هایی است که همچنان با قدرت در دکوراسیون جدید 2019 پیشروی می کنند.

سخن پایانی

در دکوراسیون جدید 2019 از طرح های رنگی تر و المان های مدرن تر استفاده شده است. کفپوش های جدید مانند پارکت های طلایی، پارکت های سفید، پارکت های طوسی از کفپوش های جدید سال 2019 هستند. انتخاب این پارکت لمینت ها و کفپوش ها به منزل شما رنگ روشن و فضایی دلباز هدیه می کنند. همچنین بررسی کردیم که کاغذ دیواری ها و دیوارپوش های مدرن چه تغییراتی در سال جدید داشتند و کدام طرح ها بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است.

شرکت دکور چوب متخصص در زمینه دکوراسیون داخلی و خارجی با داشتن متریال های با کیفیتی از پارکت ها، پارکت لمینت ها، کاغذ دیواری و دیوارپوش ها، کابینت ها و ورق های ام دی اف، قرنیز ها آماده خدمات دهی به مشتریان عزیز می باشد. برای اطلاعات دقیق درباره قیمت متریال ها و مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ای دکورچوب تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا