دکوراسیون

دکوراسیون داخلی منزل و تاثیر شگفت انگیز رنگ زرد بر آن

رنگ زرد در دکوراسیون

رنگ زرد و  طیف ها و مکمل های آن برای طراحی و دکوراسیون داخلی منزل بسیار رنگ مناسب و زیبایی است. طیف های مختلف و متنوع رنگ زرد همچون رنگ زرد لیمویی احساس سرزندگی و نشاط   ایجاد می کند ، رنگ هایی مانند زرد طلایی احساس گرما و آرامش را در فضای دکوراسیون شما ایجاد می کند. رنگ زرد در طراحی و دکوراسیون داخلی منزل باعث روشن‌تر شدن فضا، جذابیت و چشم گیر شدن فضای دکوراسیون شما می شود. انتخاب رنگ زرد در کنار یک ترکیب رنگی خاص به سادگی می تواند ظاهر مدرن و زیبا به فضای دکوراسیون داخلی منزل شما ببخشد. حتما در دکور فضاهایی مانند نشیمن آپارتمان خود برای ایجاد صمیمت بیشتر از این رنگ استفاده نمایید . در مقابل استفاده از رنگ زرد به هیچ وجه در اتاق خواب توصیه نمی شود

بهترین مکان ها برای استفاده از رنگ زرد

یکی از مکان هایی که رنگ زرد می تواند در آن به خوبی مورد استفاده قرار گیرد آشپزخانه است. استفاده از رنگ زرد در کابینت ها و یا کاشی دیوار آشپزخانه می تواند دکوراسیون آشپزخانه شما را شادتر نماید. همچنین می توانید از تزئینات و دسته گل هایی به رنگ های لیمویی یا طلایی نیز استفاده نمایید و انرژی مثبت بیشتری را به فضای آشپزخانه خود اضافه کنید. همین طور می توانید از کاشی و سرامیک هایی به رنگ زرد در دیوارهای حمام و سرویس بهداشتی استفاده کنید. طیف‌های بسیار ملایم آن برای سرویس‌های بهداشتی مناسب است.

بهترین رنگ برای ست شدن با رنگ زرد

هیچ رنگی مثل رنگ زرد دکوراسیون منزل شما را روشن نمی کند. زرد قویترین و بهترین گزینه برای روشن‌تر کردن فضاهای شمالی منزل است تقریبا هیچ رنگی وجود ندارد که مانند زرد بتواند با رنگ‌های دیگر ترکیب خوبی در خانه‌ ایجاد کند از رنگ زرد در طراحی بیشتر به صورت ترکیبی استفاده می شود. سازگاری ترکیب رنگ زرد با رنگ‌های قهوه‌ای، مشکی، قرمز، صورتی ملایم و نارنجی موید همخوانی این رنگ با رنگ‌های دیگر است. برای مثال در دهه 1950 ترکیب زرد لیموئی با صورتی ملایم، آبی ملایم، و سبز بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفت. هم‌چنین در دهه 1960 ترکیب زرد لیموئی با بنفش ،سبز روشن و نارنجی سیر بیشترین ترکیب رنگی بود که از طرف افراد انتخاب می شد.

کاغذ دیواری با طیف های متنوع رنگ زرد

برای داشتن دکوراسیون زرد ، کاغذ دیواری های زرد رنگ بهترین گزینه هستند. کاغذ دیواری های زرد سرزنده و پرنشاط و پر انرژی هستند. سرشت خورشیدی  کاغذ دیواری زرد رنگ به شکلی انکار ناپذیر حس گرما و شادی را در هر جایی که استفاده شود القا می کند حتی فقط نصب کاغذ دیواری زرد به یک دیوار تاثیر انرژی بخش خود را برای دکوراسیون اتاق دارد. کاغذ دیواری رنگ زرد روشن برای القای حس خطر و ترس است. کاغذ دیواری رنگ زرد تیره تر برای القای شادی ، لذت و تازگی است.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا