دکوراسیون

دکوراسیون دفتر وکالت

چگونه فضایی آرام و زیبا در دفتر کار خود داشته باشیم؟

هر شغلی متناسب با وظایفی که دارد و کارهایی که انجام می دهد باید محیط خاص خود را داشته باشد. معمولا دکوراسیون فضاهای کاری مانند دکوراسیون منازل نیستند و با توجه به نیازهایی که در آن وجود دارد طراحی می شوند. محیط کار باید طوری طراحی و چیدمان شود که افراد حاضر در آن بتوانند در آرامش به وظایف خود بپردازند و تمامی لوازم و وسایل به راحتی در دسترس آن ها قرار بگیرد تا بتوانند به صورت بهینه از محیط و زمان خود استفاده بکنند.

امروز دکورچوب به نحوه چیدمان دکوراسیون دفتر وکالت می پردازد و عناصری که در دکوراسیون و نحوه ی چینش آن به کار می رود را برای شما شرح می دهد. المان های اصلی که در دکوراسیون دفاتر و ادارات به کار می روند معمولا میزها، صندلی ها، کتابخانه، کامپیوتر، کفپوش ها، دیوارپوش ها و اجسام دکوراتیوی می باشد که در محیط دفتر به کار می روند. اگر تازه به فکر انتخاب دفتر کار وکالت افتاده اید و یا می خواهید دکوراسیون دفتر وکالت خود را تغییر دهید با ما همراه باشید.

چیدمان داخلی دفترکار

دکوراسیون دفتر وکالت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

شغل وکالت کاری بسیار دقیق و پر زحمت می باشد، معمولا ارباب رجوع ها مدام در حال رفت و آمد به دفتر کار هستند و برای مدت طولانی برای مشاوره و انجام کارهای حقوقی خود در محیط دفتر می مانند. این امر بسیار حائز اهمیت است که وکیل و موکل در محیطی پر آرامش و راحت به انجام کارهای خود بپردازند و استرس و بی نظمی در کار و فضا به وجود نیاید به همین دلیل باید دکوراسیون دفتر وکالت طوری طراحی شود تا تمامی این موارد به خوبی و آسانی به اجرا در بیایند.

دکوراسیون داخلی محیط اداری

زمانی که نامی از دفتر وکالت به میان می آید تصور همگی ما اتاقی بزرگ و به همراه میز و صندلی و انواع کتاب های قطور و بزرگ قانون می باشد که در گوشه کنار اتاق و روی میز به چشم می خورد، شخصی جدی پشت میز نشسته و مشغول حل مسائل حقوقی می باشد. این تصوری است که با دیدن فیلم ها و عکس ها در خاطر ما مانده است. البته دکوراسیون دفتر وکالت جزییاتی فراتر از این موارد دارد که در این مقاله سعی داریم به آن بپردازیم.

دکوراسیون دفتر وکالت بر اساس سلیقه و ذوق شخصی وکیل و یا صاحب دفتر می تواند به صورت مدرن و یا کلاسیک چیدمان شود. جزییاتی که در هر سبک به کار می رود بسیار با یک دیگر متفاوت اند، بنابراین به هر کدام به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.

دکوراسیون داخلی رسمی

دکوراسیون دفتر وکالت به سبک کلاسیک و قدیمی

دکوراسیون دفتر وکالت کلاسیک مانند همان تصورات شما از دفتر کار می باشد، ویژگی های این دفترها بزرگ بودن آن ها در کنار استفاده از لوازم اثباب کلاسیک مانند میز های چوبی بزرگ و طراحی شده، پنجره های تمام قد و بزرگ، کتابخانه های سراسری که روی تمام دیوارهای اتاق نصب شده اند و صندلی و مبل های تکی چرمی و بزرگ باشند. این نوع از دکوراسیون مناسب دفاتر کار بزرگ می باشد زیرا جزئیات فراوانی به همراه خود دارد و ممکن است اجرای آن در محیط های کوچک باعث بی نظمی و از بین رفتن آرامش در افراد بشود.

طراحی داخلی دفتر وکالت-دکورچوب

ترکیب رنگ در دکوراسیون دفتر وکالت کلاسیک چگونه است؟

ترکیب رنگ در دکوراسیون دفتر وکالت معمولا باید به صورتی باشد که موجب حواس پرتی افراد در محیط نشود و رنگ های غیر متعارف و تضادهای پر رنگ نداشته باشد، دلیل این کار ایجاد آرامش و خونسردی در افرادی می باشد که برای انجام مشاوره و کارهای حقوقی خود به دفتر می آیند و به احتمال زیاد مضطرب و نگران هستند

ترکیب رنگ در دکوراسیون دفتر وکالت می تواند بر روی این افراد تاثیر گذار باشد پس سعی کنید از رنگ های ملایم و گرم در محیط کار کلاسیک خود استفاده کنید. رنگ هایی مانند کرم، قهوه ای، طوسی، نارنجی، بژ و دیگر ترکیب هایی که به این رنگ ها نزدیک هستند برای محیط دفتر شما مناسب ترند.

ترکیب رنگ در دکوراسیون اداری

همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید دفتر کار بسیار بزرگ می باشد و از رنگ قهوه ای به صورت رنگ اصلی در محیط استفاده شده است. میز وکیل به صورت میز بسیار بزرگ در نظر گرفته شده است که بر روی خود منبت کاری های ظریفی را دارد و از مبلمان چرمی و راحتی در پشت آن قرار داده شده است، دیوار ها توسط دیوارپوش های چوبی پوشیده شده است و کف اتاق نیز با پارکت های قهوه ای پوشیده شده است. پارکت های چوبی و کلا عناصر چوبی به کار رفته در دکوراسیون دفتر وکالت حالتی طبیعی و محیطی پر آرامش را در این فضا به وجود آورده است.

آیا پارکت های چوبی گزینه ای مناسب برای دکوراسیون دفتر وکالت هستند؟

پارکت ها و پارکت لمینت ها قطعا از زیبا ترین و چشم نواز ترین نوع کفپوش های چوبی می باشند که می توانید در دکوراسیون دفتر وکالت تان مورد استفاده قرار بدهید. رنگ و طرح این کفپوش ها بسیار آرامش بخش می باشد و نمایی طبیعی زیبایی را می تواند در دکوراسیون دفتر وکالت شما ایجاد کند. پارکت لمینت ها قیمت مناسب تری نسبت به سنگ و سرامیک دارند و هزینه ی نصب و زمان نصب آن ها بسیار کمتر از دیگر کفپوش ها می باشد.

خرید کفپوش مناسب برای دفتر وکالت

کفپوش های چوبی که در شرکت ها و دفاتر مورد استفاده قرار می گیرند از مقاومت بیشتری برخوردارند و در اثر رفت و آمد زیاد افراد به راحتی آسیب نمی بینند. شرکت دکورچوب بهترین و زیبا ترین متریال های پارکت لمینت از برندهای معروف و به روز دنیا را در اختیار دارد. برای انتخاب پارکت و پارکت لمینت دفتر کار خود به دکورچوب مراجعه کنید و نمونه های زیبا و با کیفیتی مانند پارکت لمینت های ایشیک و AGT و دیگر برند ها را از نزدیک مشاهده کنید.

دکوراسیون دفتر وکالت به سبک مدرن

بسیاری از دفاتر وکالت به صورت مدرن طراحی می شوند، طراحی دفاتر وکالت به صورت مدرن و مینیمال جزء آن دسته از طراحی هایی می باشد که امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. این سبک از المان های ساده و حداقلی در دکوراسیون دفتر وکالت استفاده می کند و برای دفاتر کوچک بسیار مناسب می باشد. بسیاری از این دفاتر در آپارتمان های کوچک قرار دارند، این مورد می تواند بر نحوه ی چیدمان دفتر نیز تاثیر بگذارد زیرا قرار دادن تمامی لوازم و ابزار هایی که در دکوراسیون دفتر وکالت های بزرگ و کلاسیک به کار رفته است در محیط های کوچک باعث بی نظمی و آشفتگی می شود و نمای جالبی پیدا نمی کند.

معماری داخلی اداری

سادگی در دیوارها و میز و صندلی موردی است که معمولا در دکوراسیون دفتر وکالت مدرن به چشم می خورد، معمولا از میزهای ام دی اف و صندلی های چرخ دار با روکش های توری و پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید هم چنان از مبلمان بزرگ و چرمی برای نشستن موکلان خود استفاده کنید. مبلمان و صندلی هایی که در اتاق وکالت هستند باید بسیار راحت باشند تا شخصی که برای مدت طولانی بر روی آن می نشیند احساس ناراحتی و خستگی نکنند. مبلمان چرمی در مدل های مدرن نیز وجود دارند و می توانید از رنگ های متنوع آن ها در اتاق کار خود استفاده کنید.

چگونه از لوازم و اجسام دکوراتیو در دفتر وکالت استفاده کنیم؟

برای آن که کمی دکوراسیون دفتر وکالت خود را از حالت رسمی و خشک در بیاورید می توانید از لوازم دکوراتیو استفاده کنید، برای مثال می توانید در گوشه و کنار اتاق کارتان آکواریوم کوچکی قرار دهید و یا از گیاهان و گلدان های سبز آپارتمانی استفاده کنید. بسیاری از افراد در محیط های رسمی و اداری احساس راحتی نمی کنند به همین دلیل خوب است تا با یک سری از نکات محیط را برای آن ها راحت و غیر رسمی کنید. این روند قطعا در کار شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

ملزومات مناسب محیط های رسمی

سعی کنید از کتابخانه های دیواری تمام پوشیده در دیوار پشت میزتان استفاده کنید، این کار هم باعث می شود تا نمای دفتر وکالت شما جذاب به نظر برسد هم تمامی کتب و لوازمی که به کار شما مربوط می باشد را می تواند در قسمتی از آن قرار دهید. سعی کنید در فضاهای خالی دیوارها از تابلوهای نقاشی ملایم و آرامش بخش استفاده کنید تا دفتر کار خیلی بی روح و خلوت به نظر نرسد.

نقش کاغذ دیواری در دکوراسیون دفتر وکالت

کاغذ دیواری ها پوششی زیبا و رنگی هستند که می توانید برای رنگ و روح بخشیدن به دفاتر کار خود از آن ها استفاده کنید از مزیت های کاغذ دیواری ها تنوع زیاد و ترکیب رنگ های فوق العاده ای می باشد که می توانید به راحتی از آن ها در دکوراسیون دفتر وکالت خود استفاده کنید. معمولا طرح هایی که برای ادارات و دفاتر کا مورد استفاده قرار می گیرند جزء کاغذ دیواری های ساده، کاغذ دیواری های مدرن و کاغذ دیواری های کلاسیک می باشند. بر اساس این که دکوراسیون دفتر وکالت شما به کدام سبک طراحی شده باشد می توانید از طرح های متفاوتی از کاغذ دیواری استفاده کنید.

کاغذدیواری رسمی

اگر اتاق کار شما نرگیر خوبی دارد و یا این که شما از لامپ ها و لوستر های پر نور استفاده می کنید می توانید کاغذ دیواری های تیره در اتاق کارتان مورد استفاده قرار بدهید. معمولا از کاغذ دیواری های تیره در فضاهای کوچک استفاده نمی شود زیرا نور محیط را می گیرد اما اگر مایلید تا از ترکیب رنگ های تیره استفاده کنید سعی کنید از طرح های ساده تر استفاده کنید.

شرکت دکورچوب با بیش از 40 آلبوم کاغذ دیواری در طرح های ساده، سه بعدی، کلاسیک، مدرن، اداری، بچگانه و … می تواند شما را در انتخاب کاغذ دیواری دفتر وکالت و یا اداره تان یاری کند کافیست به دکورچوب مراجعه کرده و آلبوم های زیبای مارا از نزدیک مشاهده فرمایید.

سخن پایانی

دکوراسیون دفتر وکالت امری بسار مهم می باشد با در نظر گرفتن سبکی مناسب به راحتی می توانید دفتر کار بی نظیری داشته باشید، عناصر مهم در دکوراسیون دفاتر وکالت میز و صندلی، کفپوش هایی مانند پارکت و لمینت، کاغذ دیواری ها و اجسام دکوراتیوی می باشد که در اتاق به کار می روند.

شرکت دکورچوب متخصص در زمینه دکوراسیون داخلی و خارجی با داشتن موجود متنوعی از پارکت، پارکت لمینت، کاغذ دیواری، کابینت و قرنیز، دیوارپوش ها و کفپوش ها آماده خدمات دهی به شما مشتریان گرامی می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ای دکورچوب تماس حاصل فرمایید و یا به صورت حضوری به دکورچوب مراجعه کرده و از خدمات رایگان ما بهره مند شوید.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا