دکوراسیون

دکوراسیون سال جدید ( 2018 – 1397 ) همراه با رنگ بنفش

دکوراسیون بنفش

با نزدیک شدن به سال جدید بسیاری از مخاطبین دکورچوب می خواهند برای منزل و محل کارخود دکوراسیون جدید استفاده کنند. و به نوعی با عوض شدن سال و شروع بهار ،حس تازگی و حس بهاری را به منزل خود بیاورند و طراوت و نشاط را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

همان طور که در مقالات قبلی اشاره شد

بنا به اعلام موسسه پنتون (موسسه ای که همه ساله رنگ منتخب سال را انتخاب می کند) رنگ سال جدید طیفی از رنگ بنفش می باشد که مخاطبینی که می خواهند با مد روز حرکت کنند می توانند از این تم رنگی برای منزل و یا محیط کاری خود استفاده کنند. در همین راستا اگر دنبال سر و سامان دادن به دیوارهای خود با کاغذ دیواری هستید

می توانید از کاغذ دیواری های گرند دیزاین که هم جزو کاغذ دیواری های قابل شست وشو هستند و هم دارای طرح های داماسک ،مدرن و سه بعدی هستنددر این مدل از کاغذ دیواری سعی کردیم تا با گنجاندن طرح های بنفش با مد سال هماهنگ باشیم. شاید که بعد از دیوار و یا حتی قبل از آن بخواهید سراغ پارکت بروید. قبل از آن حتما این مقاله را بخوانید.

در ادامه ی مطلب

در پارکت لمینت همانند کاغذ دیواری تنوع طرح و رنگ نداریم و شما پارکت لمینت بنفش نمی توانید تهیه کنید و اگر دنبال کف پوشی با رنگ بنفش و یا رنگ های شبیه به آن هستید بهتر است از موکت برای این موضوع استفاده کنید. در موضوع انتخاب پارکت لمینت این موضوع را مد نظر داشته باشید که عمدتا منازل کوچک از پارکت لمینت های روشن و منازل بزرگ از پارکت لمینت های تیره استفاده کنید. هرچند که این یک قانون کلی نیست اما به شکل عمده،این موضوع صحت دارد.

برای تغییر در آشپزخانه منزل هم می توانید با یک هزینه اندک صفحه کابینت خود را تعویض کنید و یا این که اگر دنبال تعویض کابینت خود هستید ما به شما هایگلاس های ایشیک را توصیه می کنیم. تغییر آشپزخانه از جمله کارهایی است که حتما نیاز به یک مشاور و متخصص دارید مگرنه دچار هزینه های زیادی می شوید که به ناچار به شما تحمیل خواهد گردید. در برخی از نقاط مثل سقف ها استفاده از ترمو وود جلوه بسیار زیبایی به شما می بخشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا