دکوراسیون

دکوراسیون منزل عروس و باید و نبایدهای آن

دکوراسیون منزل عروس

ازدواج از جمله موضوعاتی است که در زندگی هر کسی اتفاق می افتد . در این زمینه یکی از موضوعاتی که همیشه ذهن خانم های باسلیقه ایرانی را به خود مشغول می کند این است که چیدمان و دکوراسیون منزل عروس به چه شکلی باشد و از چه متریال هایی جهت زیبا سازی هر چه بهتر منازل تازه عروس ها استفاده گردد .

در این مقاله سعی می کنیم این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم و چشم اندازی به مشتریان دکورچوب جهت این موضوع ارایه کنیم . همان طور که در همه جا بحث قیمت و بودجه اهمیت دارد در این جا هم بحث قیمت و هزینه ای که برای دکوراسیون منزل عروس در نظر گرفته شده اهمیت پیدا می کند .

هزینه دکوراسیون منزل عروس چقدر است ؟

به طور کلی در بحث دکوراسیون و چیدمان ، هزینه از یک طیف حداقل شروع شده و تا هرقدر که بودجه در نظر بگیرید ادامه پیدا می کند . به عنوان مثال زمانی که تصمیم بگیرید کف منزل عروس را پرکت لمینت بکنید می توان از خرید پارکت لمینت های قیمت مناسبی چون آیدا، هیرو، ایشیک، ایزوفام، فلورپن استفاده نمود و در صورتی که هزینه بیشتری برای این موضوع بخواهید در نظر گرفته شود از لمینت هایی چون زنیت، کرونو ارجینال و کایندل و سنزا و پارادور می توان استفاده نمود .

همین طور در مورد کاغذ دیواری می توان از کاغذ های ارزان قیمت چینی استفاده تا برندهای معتبری چون روبرتو کاوالیری، BN و… استفاده نمود. پس همان طور که ملاحظه می کنید در زمینه هزینه رنج قیمت های زیادی وجود دارد و اولین موضوع مشخص کردن قیمت است. پس از قیمت بحث هارمونی و ست کردن اجزا و وسایل با همدیگر است تا جهزیه تازه عروس جلوه زیبایی پیدا کند ، از دیوار ها شروع می کنیم.

اولین قدم این است که مشخص کنید رنگ و یا کاغذ دیواری و یا ترکیب هر دو مناسب می باشد. برای طرح کاغذ هم با توجه به این که منازل تازه عروس ها نیاز به تازگی و طراوت و شادابی دارد استفاده از رنگ هایی مانند زرد ، نارنجی ، بنفش و سبز زیبایی خاصی می دهد. همین طور با یک نور پردازی زیبا می توان جلوه تمام اجزا را چند برابر کرد . پس از تمام شدن دیوارها سراغ کف می رویم .

سنگ یا پارکت

برای دکوراسیون منزل عروس ما پارکت لمینت را به دلیل مزایایش نسبت به سنگ و این که به دلیل تنوع رنگی که دارد استفاده های زیادی دارد . در مورد پارکت لمینت ها نکته مهمی که دارای اهمیت است این است که معمولا منازل کوچک از پارکت لمینت های روشن برای بزرگ جلوه دادن منزل استفاده می کنند و منازل بزرگ هم معمولا از پارکت لمینت های تیره تر برای کلاسیک نشان دادن منزل استفاده می کنند .

هرچند این قانون کلی نیست و با توجه به نوع دکوراسیون و رنگ دیوارها و… قابلیت تغییر دارد . برای آشپزخانه و کابینت تازه عروس هم دو تا از بهترین و معروف ترین جنس هایی که می توان استفاده کرد هایگلاس و ممبران است . به جهت زیبایی و همین طور زیبایی و طراوت بیشتر ، رنگ سفید توصیه می شود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا