دیوارپوش

دیوارپوش بین کابینتی راهی ارزان و مطمئن برای زیباتر کردن آشپزخانه منزل

دیوارپوش بین کابینتی

آشپزخانه یا به اصطلاح قدیمی ها قلمرو فرماندهی بانوان از جمله مکان هایی است که در انتخاب و به کار بردن هر متریالی در آن نهایت دقت را بایستی به کار برد. پس از انتخاب کابینت و نصب آن فضای بین کابینت ها نیاز به پوشش و پر کردن دارند. در این بین در سالیان اخیر متریال های مختلفی برای این موضوع به وجود آمده اند متریال هایی چون پنل های شیشه ای و همین طور موزاییک های کریستالی، شیشه ای، آیینه ای، آلمینیومی، سنگ  مرمر، چوبی و استیل از این جمله متریال ها هستند. در این جا می خواهیم در مورد پر کاربردترین دیوار پوش بین کابینتی ، یعنی دیوارپوش های پی وی سی صحبت کنیم .

بین کابینتی پی وی سی(PVC)

پی وی سی ها و یا همان پلی وینیل کلرایدها از پر کاربرد ترین متریال ها و مواد در صنعت ساختمان تبدیل گردیده اند. از دیوارپوش های پی وی سی تا قرنیز های پی وی سی و همین طور در و پنجره تا کاغذ دیواری های پی وی سی همه و همه از یک ماده واحد به نام پی وی سی تشکیل گردیده اند. چرا پی وی سی ها اینقدر رایج گردیده اند و این همه استفاده می شوند:

  • قابلیت شست و شو و نظافت اسان
  • ارزان بودن
  • قابلیت انعطاف
  • مقاومت در برابر خوردگی بالا
  • مقاومت ذر برابر مواد شیمیایی
  • ضد اب
  • مقاومت مناسب در برابر ضربه

خرید دیوارپوش بین کابینتی به چه صورت است؟

برای خرید دیوارپوش بین کابینتی ابتدا بایستی مشخص کنید که چه متریالی برای بین کابینت خود می خواهید، هر متریالی مزایا و معایب خاص خودش را دارد. همین طور انتخاب رنگ برای دیوارپوش های بین کابینتی از اهمیت زیادی برخوردار است، در صورتی که کابینت شما رنگ سفید باشد می توانید از رنگ های متضاد استفاده کنید که این موضوع یک تضاد زیبا ایجاد می کند همین طور می توانید یک رنگ نزدیک انتخاب کنید که بدین صورت با کابینت هماهنگ باشد.

البته ما با تجربه ای که در دکور چوب در دیوارپوش های بین کابینتی پی وی سی پیدا کردیم رنگ های متضاد دیدیدم که جواب بهتری می دهند. در صورتی که در مورد این موضوع تخصص ندارید می توانید از دیزاینر ها و متخصصان این قسمت استفاده فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا