دکوراسیون

رنگ سال 2018 (فرا بنفش) توسط موسسه رنگ پانتون اعلام گردید

رنگ سال 2018

شرکت پانتون به عنوان تعیین کننده غیر رسمی رنگ سال در جهان شهرت دارد . موسسه ی بین المللی رنگ پانتون به رسم هر ساله ، پیش از شروع سال نو میلادی ، رنگ سال را معرفی کرد . این شرکت هر ساله در ماه دسامبر رنگ پیشنهادی برای سال آینده را اعلام می کند . این رنگ که یکی از سایه های خیالی و جذاب بنفش است که با نام  ultra violet 3838 _pantone 18 در سری رنگ های پانتون شناخته می شود .

از سال دوهزار میلادی تاکنون هرساله موسسه پینتون یا پانتون رنگ سال را انتخاب و اعلام می نماید . این شرکت واقع در شهر کارلستات نیو جرسی آمریکا واقع شده است . باتوجه به غیر رسمی بودن اعلام رنگ توسط این موسسه در ابتدای کار ، اما توجه به برندسازی قوی که در این زمینه انجام دادند ، این طرح را جهانی کرده است . این رنگ ، اصالت ، نوآوری ، مدرنیته و تفکر خیالی را به هم می آمیزد و ما را به سوی آینده رهنمون می کند .

رنگ سال 2018 در دکوراسیون

شاید تصورکنید که این رنگ به دلیل خاص و مدرن بودنش فقط مختص دکوراسیون های خاص یا فضا های خاصی است ، ولی اینطور نیست . شما می توانید این رنگ را در هر دکوراسیونی از رسمی گرفته تا کاملا راحت و از مدرن گرفته تا کاملا سنتی و در هر فضایی از جمله اشپزخانه ، فضای نشیمن ، اتاق خواب و حتی حمام و سرویس بهداشتی داشته باشید . نکته مهم هماهنگ کردن رنگ های دیگر با این رنگ است . برای مثال در کنار فرا بنفش از رنگ های مشکی ، طلایی ، بژ و عناصر براق استفاده شود حس فضا بیشتر به سمت لوکس و رسمی بودن متمایل می شود .

رنگ سال 2018 در کنار چه رنگ هایی زیباتر است

مکمل اصلی رنگ بنفش ، رنگ زرد بوده و رنگ های سفید ، آبی ، نارنجی ، صورتی ، سبز و قهوه ای و سایه مناسبی از این رنگ ها  انتخاب شود ، می توانند کنار فرابنفش غوغا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا