پارکت لمینت

بهترین رنگ پارکت لمینت

انتخاب رنگ برای پارکت لمینت

احتمالا شما هم به این موضوع برخورد کرده ایدکه رنگ پارکت لمینت را چگونه انتخاب کنیم. موضوعی که در عین سادگی می تواند به یک موضوع پیچیده تبدیل گردد. آیا رنگ پارکت لمینت در نصب آن تاثیری دارد؟ سوالی که بسیاری از مشتریان دکورچوب می پرسند این است که چه رنگی را برای کف اتاق، دفتر کار و یا منزلمان انتخاب کنیم. پاسخی که در این جا ما به مشتریان دکورچوب می گوییم که در درجه اول همه چیز به سلیقه مشتری بستگی دارد و این ما هستیم که انتخاب می کنیم چه چیزی را می خواهیم.

اما برای انتخاب رنگ و خرید پارکت لمینت یک سری اصول کلی وجود دارد که می تواند به انتخاب مشتری ها کمک کند که ما در این جا برای راحت تر شدن کار مشتری ها ذکر می کنیم: اولین نکته ای که در این جا باید ذکر کنیم این است که با رنگ پارکت لمینت می توانیم فضا را بزرگتر، کوچک تر، بلند تر، روشن تر، عمیق تر، تاریک تر و با روح تر نشان دهیم پس بایستی که ابتدا مشخص کنیم با انتخاب رنگ پارکت لمینت قصد چه کاری را داریم. مهم ترین نکته ای که ما به مشتریان دکورچوب در ابتدا می گوییم این است که اگر فضایی که دارید کوچک است سعی کنید رنگ پارکت لمینت انتخابی تان روشن باشد تا فضا بزرگتر جلوه کند و اگر فضایتان بزرگ است سعی کنید رنگ پارکت لمینتتان تیره باشد تافضا کلاسیک تر نمایش داده شود.

نسبت رنگ پارکت لمینت و دیوارها را طبق چه معیاری انتخاب کنیم؟

در صورتی که می خواهید منزلتان باریک و بلند به نظر برسد رنگ سقف و کف را روشن و دیوارها را تیره کنید. درصورتی که می خواهید اتاق تان پهن باشد رنگ پارکت لمینت را تیره و دیوار و سقف را روشن انتخاب کنید.درصورتی که فضایی هنری می خواهید رنگ سقف را روشن و دیوار و کف را تیره کنید. رنگ پارکت لمینت خاکستری برای ایجاد فضایی شیک و آرامش بخش است. رنگ پارکت لمینت قهوه ای حس طبیعت را داده و با مبلمان روشن فضای زیبایی را ایجاد می کند. رنگ پارکت لمینت بژ حس مدرن بودن و جدید بودن را القا می کند.

زیبا ترین رنگ پارکت چیست؟

سوالی که هر روزه در دکورچوب می شنویم این است که زیباترین رنگ پارکت چیست؟ باید بگوییم زیباترین رنگ به دو موضوع سلیقه شما و همین طور چیدمان دکوراسیون شما مرتبط است ولی به شکل کلی پارکت هایی که تم رنگ چوب دارند پرطرفدارتر هستند. دلیل اصلی محبوبیت پارکت با تم چوب به این خاطر است که ما را به نوعی خاص و فوق العاده شیک و لاکچری تر از گذشته نشان می دهد.

بهترین رنگ پارکت برای اتاق خواب چیست؟

همان طور که در بالا هم گفته شد رنگ پارکت لمینت به سلیقه و همین طور چیدمان اتاق بسیار ربط دارد. اما به شکل کلی برای اتاق ها به دلیل این که فضای کوچکتری نسبت به دیگر قسمت های منزل دارند پارکت لمینت های رنگ روشن می تواند فضای با طراوتی را ایجاد نماید.

اگر اتاق خواب تان کوچک است از پارکت رنگ روشن حتما استفاده نمائید و اگر اتاق خواب تان بزرگ و دلباز است می توانید از پارکت های تیره هم استفاده کنید. در زمان انتخاب بهترین رنگ پارکت خوب است که با در نظر گرفتن رنگ دیوارهای اتاق خواب و همچنین سرویس خواب تان این کار را انجام دهید.

بهترین رنگ پارکت برای پذیرایی چیست؟

قبلا در مقاله ای این موضوع را به شکل کامل بررسی کرده ایم و فقط به طور خلاصه اگر بخواهیم بگوییم به این شکل خواهد بود که در حقیقت متراژ و اندازه اتاق پذیرایی در وحله اول بسیار مهم و حائز اهمیت است و پس از آن سبک دکوراسیون و نحوه چیدمان مبلمان، و نصب پرده و محل دقیق قرارگیری فرش ها و دیگر اکسسورها، تاثیر زیادی در انتخاب رنگ پارکت برای پذیرایی را دارند.

از عوامل مهمی هستند که در انتخاب رنگ پارکت لمینت تاثیربسیار زیادی دارند. بازرگانی دکورچوب به عنوان یکی از بزرگترین پخش کنندگان پارکت لمینت با داشتن انواع رنگ های پارکت لمینت تمامی نیازهای مشتریان را در این موضوع برآورده می نماید.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا