پارکت لمینت

ست کردن پارکت لمینت با مبلمان

پارکت لمینت و مبلمان

ست و خرید پارکت لمینت با مبلمان به چه نحوی صورت می گیرد؟ کدام رنگ ها بیشترین هارمونی را بین مبلمان و پارکت لمینت ایجاد می نماید؟ تضادهای رنگی چه نقشی در ست کردن پارکت لمینت با مبلمان بازی می کنند؟ پارکت لمینت برجسته و شیاردار آیا می توانند با مبلمان هماهنگ باشند؟ چه برندی از پارکت لمینت ها با مبلمان ما بهتر ست می شود؟

و بسیاری از سوالات دیگر که مشتریان دکورچوب که برای خرید پارکت لمینت و ست کردن آن با مبلمان خود قصد دارند انجام دهند سوال می نمایند. در ادامه سعی می کنیم که به این موضوع به شکل کامل این موضوع را شرح دهیم.

ترکیب رنگ پارکت با مبلمان

قبلا در مورد انتخاب بهترین رنگ پارکت لمینت ونحوه انتخاب آن به شکل کامل توضیح دادیم حال سوال این جاست که برای ست کردن رنگ پارکت لمینت با مبلمان چه کاری بایستی کرد.

ما در دکورچوب رنگ پارکت لمینت را در طیف های زیر دسته بندی می کنیم:

  • رنگ هایی که تم قهوه ای دارند (از تیره تا روشن که قسمت روشن آن به سمت رنگ کرم می رود)
  • رنگ هایی که تم قرمز دارند (از قرمز تیره که شبیه ماهگونی است تا قرمز روشن که در پارکت لمینت ها شبیه آلبالویی نشان داده می شود)
  • رنگ هایی که به طلایی شبیه هستند
  • رنگ هایی که تم سفید دارند (سفید تیره تا سفید روشن)
  • ترکیبی که از بین این پارکت لمینت ها بدست می آید

برای ترکیب و ست کردن این تم رنگ های پارکت لمینت می بایست که به رنگ مبلمان دقت نماییم. به عنوان مثال اگر که رنگ مبلمان ما قهوه ای تیره است برای ست کردن آن می توان قهوه ای سوخته را استفاده کرد و یا اگر که دنبال ایجاد تضاد یاشیم می توان از پارکت لمینت سفید روشن استفاده کرد.

اگر مبلمان ما به رنگ طلایی باشد برای ست کردن آن از پارکت لمینت طلایی و یا پارکت هایی که تم رنگی خنثی دارند می توان استفاده کرد. به شکل کلی اگر که تم رنگی و هماهنگی برای تان از اهمیت زیادی برخوردار است از یک دیزاینر حرفه ای برای ترکیب رنگی استفاده نمایید. زیرا ترکیب و شناسایی رنگ ها نیاز به تجربه و البته شناخت رنگ ها دارد. رنگ هایی که برای ست کردن با پارکت لمینت استفاده می شوند هر چه طبیعی تر و زنده تر باشند در برابر مبلمان جلوه بهتری پیدا می کنند.

چه برندی از پارکت لمینت ها با مبلمان ما بهتر ست می شود؟

برندی که برای این کار می خواهید انتخاب نمایید می بایست که دو تا ویژگی داشته باشد و اولین و مهم ترین موضوع دوام و استحکام و ویژگی های فنی مناسب است و دومین ویژگی آن تنوع طرحی و رنگی مناسب می باشد که بتوان به نحوی با مبلمان منزل ست کرد. برند های پارکت لمینت ایشیک، هیرو، ایزوفام و پارکت لمینت زنیت  از برند های مطرح و مناسب برای ست کردن پارکت لمینت با مبلمان می باشند.

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا