پارکتلمینت

لمینت ارزان قیمت با کیفیت، با ارزش خرید بالا نسبت قیمت را بشناسیم

لمینت ارزان

بسیاری ار مشتری هایی که مراجعه می کنند، دنبال لمینت ارزان قیمت می گردند. ابتدا بایستی عرض کنیم  ضرب المثل هیچ ارزانی بی حکمت نیست مصداق این موضوع است. در مورد لمینت یا به اصطلاح پارکت لمینت هم صدق می کند. اگر شما هم دنبال پارکت لمینت ارزان قیمت می گردید شما را به خواندن این مقاله توصیه می کنیم.

بسیاری از مشتریانی که دنبال لمینت ارزان قیمت می گردند بین کف پوش و بین لمینت دو دل هستند و به این دلیل است که کف پوش ها از لحاظ قیمتی مشابه لمینت های ارزان قیمت هستند. نکته مهمی که بایستی هنگام خرید لمینت ارزان قیمت رعایت بفرمایید این است که در بازار این مدل لمینت ها زیاد هستند اما بایستی دقت کنید که کیفیت را فدای قیمت نکنید.

زیرا گاهی با چند هزار تومان هزینه بیشتر، لمینتی خرید می کنید که عمر آن به بیش از ۲ برابر افزایش پیدا می کند. در زیر نکات مهمی که هنگام خرید لمینت های ارزان بایستی توجه بفرمایید به صورت لیست خدمتتان ارایه می کنیم.

 چهار نکته مهم در مورد تهیه لمینت ارزان قیمت

۱) لمینت های ارزان قیمتی که ضریب اصطحکاک سایشی آن ها کمتر از AC3 هست به هیچ وجه خریداری نفرمایید،

زیرا این لمینت ها به سرعت دچار مشکل می شوند.

۲) از خرید برندهای ارزان قیمتی که در بازار شناخته شده نیستند خودداری فرمایید.

برندهایی چون هیرو و ایزوفام قیمت های مناسبی دارند و در ضمن شناخته شده هستند.

۳) از فروشنده بخواهید نحوه نصب پارکت لمینت را نشانتان دهد و ببینید به سادگی نصب می شود، بین کلیک ها درز می افتد؟

۴) در زمانی که قیمت پارکت را می پرسید حتما ابزارهای آن را هم قیمت بگیرید زیرا بسیاری از فروشندگان قیمت لمینت را با یک سود بسیار نازل می دهند.

حتما بخوانید: خرید لمینت به چه صورت است؟ چه نکاتی هنگام خرید لمینت بایستی بدانیم؟

شاید هیچ کس مورد شماره 4 را به شما نگوید ولی از انجایی که ما در فروش خود صداقت داریم این مورد مهم نیز به شما می گوییم اما در ابزار هایی چون فوم سایلنت و قرنیز سود خود را می گیرند و در آخر توصیه می کنیم که هنگام خرید پارکت لمینت حتما از فروشگاه ها و مکان های معتبر خریداری نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا