پارکت

مزیت پارکت لمینت نسبت به سایر کفپوش ها

مزیت پارکت لمینت

مزیت خرید پارکت لمینت نسبت به خرید سایر کفپوش ها چیست؟ چرا باید از پارکت لمینت در کف محل مسکونی استفاده نماییم؟ کاربرد های پارکت لمینت چیست؟ در چه مکان هایی می توان از پارکت لمینت استفاده نمود؟ بسیاری از مشتریانی که به دکورچوب مراجعه می کنند سوالات بالا برایشان مطرح است و این که چرا بایستی که از پارکت لمینت استفاده کنیم؟

در بسیاری از موارد مشتریان ما سوالشان این است که بین سنگ و سرامیک و همین طور پارکت لمینت کدام یک را انتخاب کنند؟ در مقاله زیر سعی می کنیم تجربیات خودمان در شرکت دکورچوب و همین طور موضوعاتی که به صورت تحقیقی بدست آورده ایم را در این مقاله با خوانندگان محترم به اشتراک می گذاریم.

حتما بخوانید: پارکت لمینت روشن

مزیت قیمت پارکت لمینت

در مقالات قبلی هم اشاره کرده بودیم که موضوع قیمت همیشه و در همه حال از اصلی ترین و مهم ترین موضوعات در همه جا ست. پارکت لمینت از با صرفه ترین محصولات برای کف می باشد، شاید سوال کنید چرا؟

  1. پارکت لمینت ها نصب آسانی دارند و همین سرعت نصبشان بسیار بالاست. این موضوع باعث می گردد که یک واحد مسکونی به سرعت و طی یک روز نصب گردد و آماده تحویل گردد. در بسیاری از متریال های دیگر از جمله سنگ و سرامیک این موضوع زمان بر بوده و همانند پارکت لمینت سرعت نصب ندارند این مساله باعث می گردد که در واحد هایی که تعجیل در تحویل واحد دارند این موضوع اهمیتی دو چندان پیدا نماید. برای اطلاعات بیشتر درباره اشتباهات رایج هنگام نصب لمینت به مقاله آموزشی جامع نصب پارکت لمینت مراجعه کنید.
  2. پارکت لمینت ها در صورتی که از برندهای معتبری همچون پارکت لمینت ایشیک، پارکت لمینت زنیت، پارکت لمینت هیرو، پارکت لمینت فلورپن، هانتر و پارکت لمینت ایزوفام باشند به سادگی پس از نصب امکان بازشدن دارند. بدین صورت که در بسیاری از موارد مشتریان ما اجاره نشین هایی هستند که می خواهند کف منزلشان را تر و تمیز و زیبا کنند اما از بابت هزینه و برگشت آن نگرانی دارند. استفاده از پارکت لمینت موجب می گردد که این نگرانی حل شود زیرا می توانید پارکت لمینت دلخواه تان را نصب نمایید و در صورتی که صاحبخانه منزل همکاری نکرد پس از اتمام مدت قرار داد پارکت لمینت ها  را باز کرده و در جای دیگر نصب نمایید. همین طور در نمایشگاه ها و مکان هایی که به شکل موقت به پارکت لمینت نیاز دارند هم دارای اهمیت می باشد.
  3. پارکت لمینت به نسبت دوام و همین طور زیبایی و کاربردی که دارند، نسبت به دیگر کف پوش ها از قیمت مناسب تری برخوردارند.

حتما بخوانید: شوینده پارکت لمینت

مزیت زیبایی و جلوه گری پارکت لمینت

یکی از بزرگترین مزیت های پارکت لمینت نسبت به بسیاری از متریال های دیگر تنوع بالای طرح و رنگ پارکت لمینت ها می باشد. پارکت لمینت ها دارای تنوع زیادی از طیف بسیار تیره تا بسیار روشن می باشند که این موضوع باعث می گردد که پارکت لمینت ها برای هر سلیقه ای رنگ و طرح مورد لخواه شان را دارا باشند. شرکت دکورچوب با بیش از 300 تنوع طرح و رنگ از پارکت لمینت با رنگ های مختلف از برندهای گوناگونی که دارد برای هر سلیقه ای پاسخگو می باشد.

مزیت نظافت و تمیزی پارکت لمینت

از دیگر مزیت پارکت لمینت ها این است که پارکت لمینت ها به سادگی این امکان را دارند که تمیز شوند و به آسانی با یک تی و یا دستمال نخی می توانید پارکت لمینت را تمیز نمایید. همین طور در صورتی که بخواهید یک شست و شوی اساسی انجام دهید می توانید با استفاده از شامپوی مخصوص پارکت لمینت، آن را شست و شو دهید و سپس با استفاده از واکس آن را براق نمایید.

مزیت دوام و ماندگاری پارکت لمینت

در صورتی که از پارکت لمینت با کیفیت و همین طور با دوام استفاده نمایید مدت طولانی می توانید از پارکت لمینت استفاده نمایید. همین طور یکی دیگر از مزایای پارکت لمینت این است که در صورتی که به هر دلیل براثر شکستن، نم دادن و… قسمتی از پارکت لمینت آسیب دید می توانید آن قسمت آسیب دیده را به سادگی باز نموده و جایگزین نمایید.

حتما بخوانید: نگهداری از پارکت چوبی

مزیت انتقال حس طبیعت و همین طور ایمنی

به طور کلی انسان ها هر متریالی که به طبیعت نزدیک تر بوده و حس طبیعی بودن را بیشتر به آن ها انتقال دهد تمایل بیشتری به مصرف دارند. پارکت لمینت به علت استفاده از روکش هایی که به طرح و رنگ چوب نزدیک هستند و همین طور استفاده از مغزی های MDF این ویژگی را برای انسان ها تداعی می کند.

همین طور که در مقاله مزیت پارکت لمینت نسبت به سرامیک نوشتیم پارکت لمینت ها سرما را به نسبت سنگ و سرامیک به مراتب دیرتر انتقال می دهند که این موضوع برای افرادی که برخی بیماری ها را دارند دارای اهمیت می باشد و به حفظ سلامت شان کمک کند. امیدواریم از مطالعه این مقاله استفاده کافی را برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا