پارکت لمینت

نصب پارکت لمینت بر روی پله را به چه صورت انجام دهیم؟

نصب پارکت روی پله

چگونه می توانیم هنگام نصب پارکت لمینت بر روی پله ، نصبی زیبا و بدون نقص داشته باشیم؟ چگونه نصب پارکت لمینت بر روی پله صورت می گیرد؟ آیا امکان نصب پارکت لمینت بر روی پله وجود دارد؟ چگونه نصب  لمینت بر روی پله صورت می گیرد؟ آیا امکان سر خوردن وجود دارد؟ مزایا و معایب نصب پارکت بر روی پله چیست؟ و بسیاری از سوالات دیگر که بسیاری از مشتریانی که به دکورچوب مراجعه می کنند می خواهند برای موضوع نصب لمینت بر روی پله بدانند که در ادامه به توضیح این سوالات می پردازیم. پس بعد از خرید پارکت لمینت حتما به نکات نصب پارکت لمینت دقت کنید.

آیا امکان نصب پارکت لمینت بر روی پله وجود دارد؟

پاسخ به صورت کوتاه بله است. اما یک سری شرط و شروطی در این موضوع وجود دارد. مهم ترین اصل استفاده از پارکت لمینت با روکش AC4 می باشد. به دلیل این که پله ها مکان های پر ترددی می باشند استفاده از پارکت لمینت با روکش AC4 موضوع مهمی می باشد. همین طور اگر مغزی پارکت لمینت کیفیت ضعیفی داشته باشد پارکت لمینت دچار آسیب می گردد. نکته مهمی که وجود دارد این است که اگر کودک در منزل دارید از پارکت لمینت های هایگلاس (براق) استفاده ننمایید.

نحوه نصب لمینت بر روی پله به چه شکل است؟

نصب پارکت لمینت بر روی پله از سخت ترین و پیچیده ترین نصب ها می باشد به همین دلیل ما توصیه می کنیم که حتما از بهترین نصابان استفاده کنید زیرا در غیر این صورت دچار مشکل خواهید شد. بازرگانی دکورچوب بنا به تجربه به یک سری نکات در خصوص نصب لمینت بر روی پله دست یافته است که در زیر توضیح می دهیم:

پارکت برای راه پله

  • هنگام اندازه گیری مساحت برای پارکت لمینت ۱۰ الی ۱۵ درصد را برای پرتی کار در نظر بگیرید.
  • برای نصب پارکت  روی پله از بالا شروع کنید و به سمت پایین بیایید تا بر روی لمینت نصب شده پایتان را نگذارید.
  • 48 ساعت قبل از نصب، پارکت لمینت در محیط بایستی قرار داشته باشد و ۲۴ ساعت پس از نصب نیز  نباید برروی آن قدم گذاشت.
  • قبل از نصب هر گونه چسب و بر آمدگی و ناصافی را بایستی از زیر پارکت لمینت به شکل کامل پاک کرد.
  • برش های پارکت لمینت با دقت و به درستی انجام گیرد.
  • در محل تقاطع لمینت ها از پروفیل (لب پله یا نبشی) استفاده گردد.
  • پارکت لمینت های ایشیک، هیرو و ایزوفام از پارکت لمینت های مناسب برای نصب در هر مکانی به خصوص پله ها و مکان های پر تردد می باشند.

قیمت نصب پارکت لمینت بر روی پله چقدر است؟

پارکت لمینت در انواع و اقسام و برندهای مختلف چون ایشیک، فلورپن، هیرو، زنیت، ایزوفام، هانتر، لکسوس، آرتا، آیدا، کرونو اوریجینال و… است و با قیمت های مختلف در بازار در حال مبادله شدن می باشد و هر یک از انواع پارکت لمینت ها دارای کاربری متفاوتی بوده و برای هر مکانی یک نوع از انواع این کفپوش ها توصیه می گردد.

بنابراین استفاده از تجربیات متخصصان دکورچوب توصیه مشاوران ما به تمامی مشتریان مان است. قبل از انتخاب نوع پارکت لیمنت، و تصمیم گیری جهت خرید با مشاوره رایگان در دکورچوب می توانید مناسب ترین پارکت لمینت را با توجه به موقعیت مسکونی خود تهیه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا