قرنیز

نقش قرنیز در دکوراسیون منزل چیست و میزان اهمیت آن چقدر می باشد؟

نقش قرنیز در دکوراسیون منزل

همه افراد دوست دارند منزل شان کاملا خاص و زیبا باشد تا بدین طریق کاملا متفاوت جلوه کنند.

بعضی از افراد برای اینکه هرازگاهی تغییر در دکوراسیون خانه خود ایجاد کرده باشند فقط کاغذ دیواری منزل شان را تغییر می دهند و از یکی از انواع کاغذ دیواری در طرح و شکل های مختلف مثل کاغذ دیواری ساده و تک رنگ و یا کاغذ دیواری با طرح کلاسیک همچون کاغذ دیواری طرح داماسک استفاده می کنند.

البته برخی از اشخاص هم کاغذ دیواری با طرح گل را بیشتر می پسندند و به سراغ انواع کاغذ دیواری گلدار مثل کاغذ دیواری آبرنگی گلدار، کاغذ دیواری گل گلی و سایر انواع آن می روند تا با استفاده از هر کدام از طرح و رنگ های آن یکی از قسمت های خانه شان را طراحی کنند.

انواع کفپوش و مزایای آن

اگر چه در این بین برخی از افراد نسبت به کفپوش منزل خود بسیار حساس هستند و برای کار تغییر دکوراسیون منزل شان ترجیح می دهند پارکت لمینت منزل شان در تعویض کنند تا با این کار منزل شان تازه تر و زیباتر به چشم بیاید.

خوب در این بین ممکن است برخی از افراد به علت سر و صداهای ناشی از پارکت لمینت بسیار شاکی و ناراحت باشند و تصمیم به تعویض پارکت لمینت منزل شان را گرفته باشند که در این حالت ما استفاده از فوم سایلنت و یا متال سایلنت ها را به عنوان یک زیر سازی مناسب جهت پیشگیری از سر و صداهای تولید شده از پارکت لمینت  را می دهیم.

با توجه به اینکه افراد بسته به نظر و سلیقه شخصی خود برای تغییرات جزئی و یا کلی در منزل شان اقدام به تغییر دکوراسیون منزل خود می نمایند در مقابل هم گروهی از افراد باشند که با اینکه نیازی به تغییر کاغذ دیواری و پارکت لمینت منزل شان را حس نمی کنند اما همچنان دوست دارند کمی تغییرات جزئی در دکوراسیون منزل شان ایجاد کرده باشند تا کمی متفاوت تر به نظر بیایند.

مسلما در چنین شرایطی ما استفاده از قرنیز را پیشنهاد خواهیم داد.

اگر فقط تنها دوست دارید تغییرات کمی در خانه خود ایجاد کنید تغییر قرنیز می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند.

حتما بخوانید: قرنیز سرامیکی چیست؟ این نوع قرنیز برای چه مکان هایی مناسب است؟

بعضا افرادی هم بوده اند که به محض تغییر قرنیز های منزل شان با آنکه انتظار تغییر زیادی را نداشتند با تغییرات خوب و تاثیر گذاری بر منزل شان را شاهد بوده اند.

همین عوامل، عاملی بر این شد تا در این مقاله تصمیم بگیریم در مورد نقش قرنیز در دکوراسیون منزل برای تان به طور کامل توضیح دهیم.

نقش قرنیز در دکوراسیون منزل چیست و میزان اهمیت آن چقدر است؟

با توجه به نقش قرنیز در دکوراسیون منزل و آنچه که تا کنون گفته شد می توان به راحتی متوجه شد که از جزئی ترین عناصر و عوامل در طراحی دکوراسیون نمی توان هرگز غافل بود و گاهی استفاده از قرنیز آنقدر که می توان خانه مان در متحول سازیم با چیز دیگری با آن میزان اثر نتوان چنین کرد.

گاهی بعضی از افراد برای ست کردن اقلام مختلف با یکدیگر تصور می کنند باید سراغ رنگ و طرح کاغذ دیواری و پارکت لمینت و سایر اقلام موجود بروند؛ در صورتی که ما می توانیم بخش های جزئی خانه مان را یا کم ترین کار ممکن به خوبی در نظرها جلوه دهیم.

حتما بخوانید: قرنیز هوم لوکس HOME LUX با ویژگی های متمایز ، سرآمد قرنیز های لوکس در ایران

خانه مدرن با مبلمان مدرن

ما می توانیم با ست کردن رنگ قاب عکس های منزل مان به رنگ و طرح قرنیزهای منزل مان به راحتی انجام دهیم.

شاید در تصور ما اینگونه نباشد اما به محض اینکه در محیط پا می گذاریم نظر ما به کلی عوض می شود و به همین دلیل ما هیچگاه نباید نسبت به اهمیت و نقش قرنیز در دکوراسیون منزل مان غافل بمانیم.

دقیقا نقش قرنیز در دکوراسیون منزل به قدری مهم است که خود به تنهایی می تواند تاثیرات فوق العاده چشمگیری در فضای منزل مان ایجاد نمائید.

با توجه به نقش قرنیز در دکوراسیون منزل چگونه مناسب ترین طرح را انتخاب نمائیم؟

جهت انتخاب مناسب ترین و بهترین طرح قرنیز لازم است که ما به رنگ پارکت لمینت منزل مان، سرویس مبلمان، قاب عکس ها و بوفه و همچنین طرح و رنگ کمد و درهای حال و پذیرایی و اتاق خواب ها هم دقت و توجه  کافی را داشته باشیم.

با توجه به نقش قرنیز در دکوراسیون منزل لازم و ضروری است که به موارد ذکر شده توجه داشته باشیم و تا بتوانیم حداقل یک یا دو مورد از این موارد را با رنگ قرنیز و یا حتی طرح  آن ست کنیم.

نمونه هایی از قرنیزهای شیک و لاکچری

قیمت قرنیز  شیک و لاکچری چقدر است؟

در اغلب موارد تصور ما از قرنیزهای شیک و زیبا بر این بوده است که باید قیمت بسیار بالایی داشته باشند در صورتی که به هیچ وجه چنین نبوده است و قیمت قرنیزهای شیک و لاکچر با توجه به نقش قرنیز در دکوراسیون منزل به عوامل مهمی چون جنس و کیفیت قرنیز کاملا بستگی پیدا می کند.

کاربردهای قرنیز در دکوراسیون داخلی

از آنجایی که برخی از افراد در ضمن مراجعه حضوری به شرکت دکور چوب در مورد انواع قرنیز و کیفیت و کارایی و میزلن عمر مفید آن سوال می پرسند همزمان با دریافت جواب سوالات خود از خدمات مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی منزل هم بهره مند می گردند.

شما هم می توانید هم اکنون با یکی از کارشناسان ما تماس و سوالات خود را مطرح نمائید و در کنار جواب سوالات خود از خدمات مشاوره طراحی دکوراسیون منزل به طور رایگان بهره مند گردید.

مزایای دریافت خدمات از دکور چوب چیست؟

  • پشتیبانی و گارانتی از محصول
  • دریافت محصول با قیمت مناسب
  • موجودی کافی و مناسب
  • دریافت خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن
  • انجام کار در محل شما با حضور نصاب حرفه ای
  • دریافت مشاوره تخصصی و رایگان دکوراسیون داخلی

تلفن های تماس با ما         22392718-021

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا