ام دی افلمینت

نمایندگی لمینت ایشیک ISIK، بازرگانی دکور چوب نماینده برتر شرکت ایشیک ترکیه

لمینت ایشیک

همان طور که در مقالات قبلی توضیح دادیم شرکت ایشیک توسط آقای محمد یاشار و در جهت تولید با کیفیت ترین محصولات و رقابت پذیری با محصولات آلمانی تاسیس گردید. شرکت ایشیک برای اولین بار در نمایشگاه تبریز معرفی گردید و از آن به بعد پر قدرت در بازار ایران ظاهر شد. شرکت ایشیک با داشتن دستگاه های آلمانی و بلژیکی که برای تولید محصولات خود دارد با کیفیت ترین محصولات روز را به بازار عرضه می نماید. دستگاه های تولید هایگلاس ایشیک که هم اکنون مشغول تولید هستند هر کدام از یکی از کارخانه های مطرح آلمانی انتخاب شده اند تا از پتانسیل هر شرکت به بهترین نحو ممکن استفاده گردد.

حتما بخوانید: کاتالوگ پارکت ایشیک و تنوع محصولات آن در ایران کدام است؟

بدین شکل که دستگاه روکش از یک کارخانه، دستگاه وکیوم از یک کارخانه و… شرکت ایشیک هم اکنون با دو محصول هایگلاس ایشیک و پارکت ایشیک در بازار وجود دارد. ورق هایگلاس ایشیک معروف ترین و باکیفیت ترین هایگلاس ترک موجود در بازار است. هایگلاس های ایشیک با بیش از ۱۰۰ رنگ و طرح هم اکنون در بازار ایران موجود می باشد.

نمایندگی لمینت ایشیک ISIK

به زودی بیش از ۲۰ رنگ و طرح هم به این محصولات اضافه خواهند گردید که همگی توسط شرکت بازرگانی دکورچوب نمایندگی لمینت ایشیک دپو و در سراسر ایران پخش خواهد گردید. در سایت شرکت ایشیک اعلام گردیده است که این شرکت خام خود را نیز به تازگی تولید کرده است. پارکت های ایشیک با ۲۰ رنگ  در بازار ایران پخش گردیدند و هم اکنون ده رنگ دیگر نیز اضافه گردیده اند. بازرگانی دکورچوب نمایندگی پارکت لمینت ایشیک آماده ارایه این محصول به مشتریان گرامی می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا