پارکت

هزینه نصب پارکت لمینت چقدر است؟

هزینه نصب پارکت لمینت

در مقالات قبلی به شکل کاملی در مورد نحوه انتخاب و خرید پارکت لمینت و همین طور انتخاب رنگ مناسب پارکت لمینت صحبت کردیم. در این جا می خواهیم که در مورد یکی از مهم ترین مراحل خرید پارکت لمینت که قبلا کمتر به آن پرداخت شده است یعنی پروسه نصب بپردازیم. این روزها با افزایش قیمت بیش از اندازه تمامی محصولات،هزینه نصب بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده است.

در دکورچوب بسیاری از مشتریان را دیده ایم که پارکت لمینت های با کیفیتی همچون ایشیک، هیرو، ایزوفام، هانتر، فلورپن را خریداری کرده اند ولی در مرحله نصب چون که موضوعات فنی را رعایت نکرده اند دچار مشکل گردیده اند و نصب پارکت لمینت شان دچار مشکل گردیده است. پس نتیجه گیری که می کنیم اینجا است که نصب پارکت لمینت به اندازه خرید خود پارکت لمینت از اهمیت بسزایی برخوردار است و بایستی که در آن دقت گردد. سوالی که بسیاری از مشتریان ما می پرسند، این می باشد که هزینه نصب پارکت لمینت چقدر است؟

با نصاب چگونه قیمت را توافق کنیم؟ هزینه نصب قرنیز و ابزار آلات چقدر است؟ هزینه نصب کف پوش های پی وی سی چقدر است؟ در این مقاله سعی می کنیم که به این سوالات با دقت کامل پاسخ دهیم.

هزینه نصب پارکت لمینت به چه عواملی بستگی دارد؟

نصب پارکت لمینت به عوامل زیر بستگی دارد که در ادامه توضیح می دهیم.

متراژ فضایی که پارکت لمینت در آن نصب می گردد چقدر است؟

به شکل کلی نصاب های پارکت لمینت برای متراژ های زیر 50 متر یک حداقل هزینه می گیرند و برای متراژ های بالاتر از این متراژ بر اساس فضای حساب شده صورت می گیرد.

موقعیت مکانی که پارکت لمینت در آن نصب می گردد به چه صورت است؟

برای مکان های خارج از شهر و یا نصابانی که از تهران عازم شهرستان ها می گردند، همچنین هزینه ایاب و ذهاب به هزینه نصب اضافه می گردد.

زیر سازی مربوط به پارکت لمینت

در صورتی که سطحی که پارکت لمینت بر روی آن نصب می گردد دارای ناهمواری و همین طور ناصافی باشد حتما می بایست که زیر سازی درست و اساسی صورت گیرد. این زیر سازی ها در بسیاری از موارد بایستی که توسط یک بنای مجرب صورت گیرد، اما در برخی موارد که توسط نصاب صورت می گیرد هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

نصب قرنیز و ابزار آلات

هزینه نصب قرنیز هم براساس متر طول حساب می گردد و با نصب پارکت لمینت یکی حساب نمی گردد.

ضخامت پارکت لمینت

ضخامت پارکت لمینت بر هزینه نصب پارکت لمینت اثر گذار است. پارکت های 12 میل به علت سختی نصب معمولا هزینه بیشتری برای نصب دارند.

وجود سیستم گرمایش از کف

سیستم های گرمایش از کف بر هزینه نصب پارکت لمینت تاثیری ندارند، اما نیاز به نصابان آشنا به نصب بر روی سیستم های گرمایش از کف داریم.

نصب پارکت لمینت بر روی پله

در صورتی که بر روی پله بخواهید که پارکت لمینت نصب کنید نیاز به هزینه بیشتری دارید و مخصوصا اگر که پله آنجا و پیچ داشته باشد.

هزینه نصب کف پوش پی وی سی

کف پوش های پی وی سی پشتشان چسب می خورد و بعد نصب می گردد در صورتی که نصاب چسب کف پوش را خودش بیاورد به هزینه نصب اضافه می گردد.امیدوارم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا