دکوراسیونکاغذ دیواری

وارد کننده کاغذ دیواری های زیبا و باکیفیت در بازرگانی دکورچوب با برند گرند دیزاین

واردات کاغذدیواری

بازرگانی دکور چوب با سابقه طولانی در امر واردات و پخش محصولات چوبی از قبیل چوب روسی ، ترمو وود ، پروفیل ،MDF،HDF ، رویه های درب ، چوب های صنعتی و همین طور دکوراتیو در سال ۸۱ اقدام به واردات پارکت چوبی در ایران نمود. پس از چندین سال واردات پارکت های چوبی و فراگیر شدن پارکت لمینت، شرکت اقدام به اخذ نمایندگی از چندین شرکت خارجی نمود و به نوعی واردکننده پارکت لمینت با برندهای مختلف گردید.

پس از تجربه موفق در امر واردات و پخش پارکت لمینت ، به دلیل تقاضای بازار و همین طور درخواست مشتریان و همین طور کامل نمودن سبد محصولات ، شرکت دکورچوب در کنار واردات پارکت لمینت و همین طور MDF اقدام به واردات کاغذ دیواری نمود و به نوعی واردکننده کاغذ دیواری گردید. کاغذ های شرکت هم اکنون با برند گرند دیزاین در سراسر کشور موجود می باشد.

وارد کننده کاغذ دیواری به پنج دسته تقسیم می شوند که در ادامه توضیح می دهیم:

۱)شرکت های وارد کننده کاغذ دیواری ترک

علی رغم حجم زیادی از پارکت لمینت که از کشور ترکیه وارد ایران می شود حجم واردات کاغذ دیواری از این کشور بسیار کم می باشد. کمتر از ۵ در صد کاغذ دیواری های موجود دربازار ایران کاغذ دیواری های ترک می باشند. گران بودن و همین طور عدم انطباق طرح ها باسلایق ایرانی از عمده دلایل عدم واردات از کشور ترکیه می باشد.

۲)شرکت های وارد کننده کاغذ آمریکایی

این شرکت ها هم همانند کاغذ دیواری های ترک حجم کمی از بازار را در اختیار دارند. کاغذ های آمریکایی کاغذ هایی گران اما با طرح های زیبا و البته گران می باشند.

 

۳)شرکت های وارد کننده کاغذ کره ای

کاغذ دیواری های کره ای از کاغذ هایی هستند که مدت زیادی است که در بازار موجودند و به نسبت دو کاغذ قبلی حجم بیشتری از بازار را دراختیار دارند. این کاغذ ها با طول یک متر هر رول آن فضای بیشتری را به نسبت کاغذدیواری های دیگر پوشش می دهد.

۴)شرکت های وارد کننده کاغذ دیواری اروپایی

کاغذ های اروپایی عمدتا از آلمان و هلند و ایتالیا وارد کشور می شوند. اصالت طرح و همین طور دوام و کیفیت از ویژگی های کاغذ های اروپایی می باشد.

۵)شرکت های وارد کننده کاغذ دیواری چینی

به شکل کلی بیش از ۹۰درصد شرکت های وارد کننده کاغذ دیواری از کشور چین می باشند. کشور چین با داشتن کارخانه های متعدد و همین طور تنوع طرح بالا از کشورهای پیشرو در این زمینه می باشد. بسیاری از برند های معتبر اروپایی کاغذ دیواری های خود را در کشور چین تولید می کنند.

 

نوشته های مشابه

13 دیدگاه

  1. ﺑﺎ ﻋﺮﺽ ﺳﻼﻡ و اﺩﺏ
    ﭘﺨﺶ ﻛﺎﻏﺬ ﺩﻳﻮاﺭﻱ و ﻟﻤﻴﻨﺖ
    ﺩﺭﺧﻮاﺳﺖ ﻫﻤﻜﺎﺭﻱ و اﺧﺬ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﮔﻲ ﭘﺨﺶ
    09107040846

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا