ام دی افکابینت

ورق 3B ایتالیا جلوه بی نظیر یک ورق و اوج تکنولوژی و هنر اروپا

ورق 3B ایتالیا

برای بسیاری از ما هنگامی که نام ایتالیا را می شنویم به یاد هنر، موسیقی و همین طور برندهای معروفی چون دو یچه گابانا ،آرمانی ،ورساچه ،فراری، لامبورگینی ،مازراتی و بسیاری دیگر از برند های مشهور را به یاد می اوریم. ایتالیا همواره در برندسازی بخصوص برندهای هنری و زیبا پیشتاز بوده و هست. ایتالیا این بار نیز دست به یک شاهکار دیگری زده و با تولید ورق 3B بار دیگر هنر خود را ثابت کرده است. زمانی که به سایت شرکت تولید کننده این محصول مراجعه کنید ویژگی های منحصر به فردی را برای این محصول زیبا و با کیفیت نوشته است که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.

به گفته شرکت تولید کننده ، ما از تکنولوژی پیچیده ترین  مواد لمینیت  برای تولید پنل ها بر روی MDF و نئوپان با حداکثر اندازه 1200 * 2800 میلی متر  و ضخامت 18mm  با استفاده از چسب PUR استفاده می کنیم.  پانل ها را می توان با مواد با کیفیت بالا در فرش های مختلف پوشش داد: براق، فوق العاده مات، چوب گران، الگوهای انتزاعی، الگوهای با منبت کاری عمیق. ما می توانیم هر گونه درخواست سطوح سفارشی با چاپ با وضوح بالا را انجام دهیم و در عین حال با توجه به هزینه های آن، برآورده کنیم. ما دکوراسیون های نوآورانه ای مانند آینه مصنوعی، چرم، چوب پنبه و مواد طبیعی مانند کاغذ یا روکش چوب، هر دو ساختار یافته و غیر ساختار یافته است

عدم تغییر رنگ برای هر نمونه کد تولیدی در هر زمان

این موضوع را بیشتر کابینت سازها و یا کسانی که می خواستند قسمتی از کابینت و یا کمد خود را گسترش دهند بهتر درک می کنند. بسیاری از افراد دچار این مشکل می شوند که همان کد رنگ از همان شرکت (در صورتی که خوش شانس باشید و شرکت تولید کننده همان ورق،بعد از چند سال آن ورق را کماکان تولید بکند) دارای یک پرده تغییر رنگ می باشد که این موضوع زمانی که دو ورق کنار هم قرار می گیرند بد جلوه می کند. در ورق 3B اما این مشکل حل شده است و هر کد ورق را هر زمانی که بخرید فرقی ندارد.

ضد خش بودن کامل ورق 3B

بسیاری از شرکت های تولید کننده ورق ادعا می کنند که ضد خش هستند اما در عمل ، خلاف این موضوع ثابت می شود.

ورق 3B اما این موضوع را در عمل ثابت کرده اند و ضد خش کامل هستند.

مقاومت در برابر نور آفتاب

ورق 3B ایتالیا به دلیل لایه UV روی آن در برابر نورآفتاب مقاوم هستند.

سطح یکنواخت و صیقلی

ورق 3B ایتالیا بسیار صاف و صیقلی هستند و هیچ گونه موج و ناصافی روی آن مشاهده نمی شود.

ابعاد

120 سانتیمتر عرض و 280 سانتیمتر طول  و ضخامت 18 میلیمتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا