پارکت لمینت

پارکت لمینت شیاردار V-GROOVE

لمینت شیاردار و ویژگی های آن

انتخاب و خرید پارکت لمینت شیاردار از جمله موضوعاتی است که نیاز به دقت و همین طور وسواس خاصی را طلب می کند؛ در مقالاتی که در قبل نوشتیم سعی کردیم با اطلاعاتی که در مورد قیمت پارکت لمینت، نحوه خرید پارکت لمینت و … که نوشتیم اطلاعات جامع و کافی به خریداران بدهیم تا با چشم باز به خرید این محصول بپردازند.

در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی در مورد پارکت لمینت شیاردار به خوانندگان بدهیم تا نیاز های آن ها در این مورد مرتفع گردد. پارکت لمینت های شیاردار چند سالی است که جای خود را در بازار به خوبی باز کرده اند.

هرچند لمینت شیاردار به اندازه مدل های بدون شیار بازار ندارند اما در حال گسترش بازار خود هستند. عمدتا پارکت لمینت های با برندهای معروف چون ایشیک و همین طور فلورپن و یا کرونو سوییس مدل شیار دار هم دارند و پارکت های چینی و پارکت لمینت ایرانی از این موضوع بی نصیب هستند.

مزایای لمینت های شیار دار

  • پارکت لمینت ها پس از مدتی (به خصوص در مکان های پر تردد) بین آن ها درز می افتد، پارکت لمینت شیاردار به دلیل آن که بین آن ها درز طبیعی و زیبایی دارد مشکلی ایجاد نمی گردد.
  • پارکت لمینت های شیاردار به دلیل شکاف و شیاری که بین شیار های آن داند فشار بیشتری را تحمل می کنند و در صورتی که در جایی هستید که میز و مبلمان و … سنگینی هست ، گزینه اولتان سعی کنید که پارکت لمینت شیار دار باشد.
  • در برخی از مکان ها که سرما و یا گرما در محیط زیاد است و انبساط و انقباض پارکت زیاد است پارکت لمینت های شیاردار می توانند انتخاب مناسبی باشند.
  • این پارکت لمینت ها به علت شیار انبساط و انقباض را تحمل می کنند (البته این بدان معنا نیست که دیگر پارکت لمینت ها این ويژگی را ندارند).

معایب پارکت مدل شیاردار

  • به دلیل شیاری که بین این پارکت لمینت ها وجود دارد گرد و خاک و غبار بین این پارکت لمینت ها تا دیگر پارکت لمینت ها بیشتر وجود دارد.
  • قیمت این پارکت ها نسب به مشابه های بدون درز خود حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد گران تر می باشد.

حتما بخوانید: آموزش نصب پارکت لمینت

قیمت پارکت لمینت شیاردار

پارکت لمینت های شیاردار عمدتا اروپایی و یا ترکیه ای هستند. اروپایی ها از ترک ها معمولا ۳۰ در صد گران تر هستند. همان طور که در بالا هم گفته شد پارکت لمینت های شیاردار معمولا ۱۰ الی ۲۰ درصد گران تر هستند. برای اطلاع از قیمت روز پارکت لمینت های شیار دار به خصوص برند پارکت تکنوفلور با بخش فروش شرکت دکورچوب در تماس باشید.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا