پارکت لمینت

معرفی پارکت لمینت لگو فلور LEGO FLOOR

پارکت آلمانی LEGO FLOOR

بسیاری از مشتریانی که به دنبال خرید پارکت لمینت می گردند، ما پارکت لمینت لگو فلور را توصیه می کنیم. این پارکت در بین پارکت لمینت ارزان قیمت از بهترین پارکت لمینت ها می باشد. قیمت پارکت لمینت لگو فلور به دلیل مناسب بودن به نحوی است که مستاجرها و یا کسانی که برای غرفه نمایشگاه برای مدت کمی لمینتی را می خواهند هم ترغیب به استفاده از این محصول گردند. پارکت لمینت لگو فلور با ضریب اصطحکاک سایشی پارکت لمینت AC3 و ابعاد تایل ۱۲۰۶*۱۹۰۸ دارای ابعاد هر کارتن ۱/۸۴۰۸ می باشد.

نکته مهمی که هنگام خرید پارکت لمینت می باستی دقت شود که این پارکت لمینت برای واحد های تجاری و پر تردد قابل استفاده نمی باشد زیرا برای این واحد ها بایستی که حتما از AC4 استفاده شود.

پارکت لمینت لگو فلور به دلیل رنگ های جذاب و همین طور قیمت مناسبی که دارد ظرف مدت کمی که در بازار ورود پیدا کرده است توانسته است که به خوبی جای خود را در بازار پارکت لمینت ها به خصوص لمینت های ارزان قیمت و با صرفه باز نماید.

بسیاری از مشتریان شاید فکر کنند که این پارکت لمینت به دلیل قیمت مناسب خود کیفیت پایین و دوام پایینی دارد اما شرکت سازنده این برند برای این موضوع راه حلی پیدا کرده و با ایجاد یک گارانتی معتبر و شرکتی ۷ ساله به خوبی ثابت کرده که پارکت لمینت با کیفیتی می باشد.

نکات مهم هنگام نصب پارکت لمینت لگو فلور

دقت شود قبل از نصب حتما زیر پارکت تراز باشد و از فوم سایلنت استفاده گردد. قبل از نصب پارکت لمینت حتما چند روز قبل در محیط قرار بگیرد تا بحث هم دمایی به خوبی اتفاق بیفتد. دقت شود لگو فلور برای جاهایی که دارای گرمایش از کف هستند استفاده نمی گردد. امیدواریم از مطالعه این مقاله از سری مقالات مجله دکورچوب لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا