پارکت لمینت

معرفی پارکت لمینت لگو فلور LEGO FLOOR

پارکت آلمانی LEGO FLOOR

هدف از خرید پارکت لمینت در میان اشخاص مختلف کاملاً متفاوت است. برخی انتظار دارند بهترین و باکیفیت ترین لمینت را خریداری کنند و محدودیتی از لحاظ مالی دارند. برای این افراد گزینه های مختلفی وجود دارد و انتخاب یکی از میان آنها کار دشواری نیست. درعوض برخی دیگر از خریدارن لمینت به دنبال کیفیت متوسط و قیمت ارزان هستند. خرید برای این افراد ممکن است با محدودیت هایی همراه باشد به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب یکی از بهترین گزینه ها به نام پارکت لمینت لگوفلور را به این افراد معرفی کنیم.

پارکت لمینت لگو فلور (LEGO FLOOR)

پارکت لمینت همان کفپوش چوبی که در دکوراسیون داخلی کاربرد متعددی دارد معمولاً گران هستند؛ خرید پارکت لمینت به منظور ایجاد تغییر در دکوراسیون برای افراد با محدودیت بودجه فرآیندی خسته کننده است. به این دلیل که اغلب لمینت های موجود در بازار به عنوان لمینت هایی باکیفیت و با قیمت نسبتاً بالایی به فروش می رسند. اما با این حال می توان لمینت هایی را یافت که ضمن بهره مندی از کیفیت مطلوب قیمتی مناسب دارند. به عنوان مثال پارکت لمینت لگوفلور لمینتی استاندارد بوده که قیمتی بسیار مناسب دارد. به همین دلیل به افرادیکه به دنبال لمینت ارزان هستند توصیه می شود.

پارکت لمینت لگو فلور

ویژگی های لمینت لگوفلور (LEGO FLOOR)

پارکت لمینت لگوفلور محصولی ایرانی ست و تحت لیسانس آلمان تولید می شود. قیمت این محصول بسیار مناسب بوده و افرادیکه قصد خرید لمینت برای منزل استیجاری و یا کسانی که برای غرفه نمایشگاه برای مدت محدود قصد استفاده از لمینت را دارند ایده آل ترین انتخاب است.

پارکت لمینت لگو فلور دارای ضریب اصطحکاک سایشی AC3 می باشد. دارا بودن چنین ضریب اصطکاک سایشی به معنای مقاومت متوسط لمینت در برابر فرسایش سطحی می باشد. به همین دلیل در فضاهایی که تردد کم و متوسط دارند توصیه می شوند.

ابعاد هر تایل ۱۲۰۶*۱۹۰۸ متر بوده و  هر کارتن ۱/۸۴۰۸ متر مربع را پوشش می دهد. این ابعاد درحقیقت ابعادی استاندارد بوده و در بسیاری از لمینت های این رده رایج است.

ترکیب رنگ پارکت لمینت لگو فلور بسیار جذاب بوده و اشخاص با سلائق مختلف را راضی می کند. رنگ های کرم، قهوه ای تیره و روشن که در سایر لمینت ها رایج استدر این نوع از لمینت نیز به چشم می خورد.

برخی از مشتریان تصور می کنند که این پارکت لمینت به دلیل قیمت مناسب خود کیفیت و دوام پایینی دارد اما برخورداری از گارانتی معتبر و شرکتی ۷ ساله به خوبی ثابت کرده که این پارکت لمینت دارای کیفیت و دوام مناسب می باشد.

ویژگی های پارکت لمینت لگو فلور

نکات مهم هنگام نصب پارکت لمینت لگو فلور

علاوه بر دقت در خرید لمینت در هنگام نصب پارکت لمینت نیز باید یک سری نکات را در نظر داشته باشید تا درنهایت از نتیجه کار رضایت کافی را ببرید. یکی از مهم ترین این نکات زیرسازی مناسب است. سطحی که قرار است لمینت بر روی آن نصب شود باید صاف و هم تراز باشد. همچنین پیش از نصب لمینت باید فوم سایلنت نصب کنید. نصب فوم سایلنت سبب می شود هم از سر و صدای لمینت کاسته شود و هم دوام و استحکام لمینت افزایش بیابد.

همچنین لازم است پیش از نصب لمینت ها به مدت 48 ساعت در محیط باقی بمانند تا عملیات همدما شدن به طور کامل انجام شود. بی توجهی به این موضوع سبب می شود پس از نصب لمینت ها دچار انبساط و درنهایت از دست دادن شکل زیبای ظاهریشان شود.

در نظر گرفتن فاصله ای با دیوارها به منظور درز انبساط از بروز سر و صدا و تورم سطحی لمینت می کاهد و سبب می شود بتوانید از عمر مفید لمینت استفاده لازم را ببرید.

پس از نصب لازم است تا چند روز از تردد بر روی لمینت اجتناب کنید. این کار باعث می شود کلیک ها حالت خود را از دست نداده و دچار آسیب دیدگی نشوند.

نکات نظافت لمینت

  • برای تمیز کردن لمینت حدالامکان از دستمال نمدار استفاده کنید
  • لمینت ضدآب به معنای استفاده از آب به طور مستقیم بر روی لمینت نیست بلکه به شکل محدود و با طی و دستمال خیس می توانید این کار را انجام دهید.
  • از شوینده های مخصوص لمینت بدین منظور استفاده کنید.

نکات نصب پارکت لمینت لگو فلور (LEGO FLOOR)

  • هرگز از سفیدکننده ها و شوینده های حاوی آمونیاک بدین منظور استفاده نکنید.
  • سرکه و جوش شیرین می تواند به سطح لمینت آسیب جدی وارد کند.
  • دستگاههای بخارشوی به دلیل رساندن بخار آب فراوان می توانند سطح لمینت را از بین ببرند.
  • دستمال های زبر به لایه اورلی لمینت آسیب می زنند
  • برای از بین بردن لکه موم، آدامس و پارافین شمع از کیسه حاوی یخ استفاده کنید و پس از منقبض شدن لکه ها با کاردک جدا کنید.

نتیجه گیری

در این مطلب در مورد یکی از لمینت های باکیفیت ایرانی به نام پارکت لمینت لگو فلور (LEGO FLOOR) اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم. این لمینت مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی شده و خواص فیزیکی خاصی دارد که آن را از کفپوش های میان رده متمایز می کند. ویژگی هایی همچون مقاومت در برابر رطوبت، مغزی مستحکم، طرح زیبا و طول عمر مفید بالا بخشی از ویژگی های خاص این نوع از لمینت ها می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا