پارکت لمینت

پارکت لمینت مدرن

ویژگی های پارکت لمینت مدرن

وقتی که واژه مدرن به گوشتان می رسد یاد چه چیزی می افتید؟ احتمالا به یاد تکنولوژی و فن آوری و وسایل و تجهیزات به روز و جدید می افتید. طبیعتا با این پیشرفت فن آوری و به روز شدن ابزارآلات و تجهیزات افرادی که به دنبال وسایل و تجهیزات جدید و مدرن در همه عرصه ها باشند. یکی از این موضوعات که افراد در آن به دنبال موضوعات مدرن هستند بحث خرید پارکت لمینت هست.

پارکت لمینت های مدرن امروزه به یکی از سوالات مشتریان دکورچوب مبدل گردیده اند به نحوی که همه روزه و در تماس با دکورچوب این سوالات پیش می آید که پارکت لمینت مدرن چیست؟

پارکت لمینت مدرن را چگونه تهیه کنیم؟ قیمت پارکت لمینت مدرن چقدر است؟ پارکت لمینت مدرن را از کجا و چطور تهیه کنیم؟ در این مقاله می خواهیم که به این سوال از سوالات مشتریان دکورچوب پاسخ دهیم.

پارکت لمینت مدرن چیست؟

همان طور که در مقدمه هم گفتیم امروزه تقاضا برای اکسسوری ها و لوازم مدرن در حال گسترده تر شدن هست. کاغذ دیواری ها و همین طور پارکت لمینت های مدرن از جمله اقلام و وسایلی هستند که این روزها برای کسانی که دنبال آن هستند که دفتر و یا محیط کاری خودشان را به شکل امروزه و جدید در آورند جزو اقلام ضروری به حساب می آید.

پارکت لمینت ها به شکل کلی اقلامی جدید به حساب می آیند که سابقه تولید آها به نیم قرن هم نمی رسد. اما پارکت های چوبی به چندین قرن قبل سابقه تولید آن ها می رسد.  موضوعی که وجود دارد آن است که به شکل عمده به طرح هایی که بر روی لایه دکوراتیو پارکت لمینت قرار می گیرد و می توانید طرح پارکت لمینت را تغییر دهد پارکت لمینت مدرن و یا پارکت لمینت کلاسیک می گویند.

حتما بخوانید:  پارکت لمینت سه بعدی

فضای مناسب پارکت لمینت مدرن

در مورد سوال بعدی این که پارکت لمینت مدرن بیشتر در چه فضاهایی استفاده می گردد پاسخ این است که بیشتر در فضاهایی که سبک چیدمان و همین طور اکسسوری مدرن و اسپرت دارند و همین طور فضاهایی که دنبال چیدمان متفاوت هستند بیشتر استفاده می گردد. هر چند که ما در دکورچوب بسیاری از فضاها را دیده ایم که سبکی کلاسیک داشته اند و از پارکت لمینت مدرن با استفاده از اصل هماهنگی استفاده کرده اند و بسیار هم زیبا گردیده است.

نکته بعدی استفاده صحیح از رنگ پارکت لمینت ها می باشد اگر می خواهید که از محیطی مدرن و در عین حال ساده برخوردار باشید می توانید از پارکت لمینت مدرن با طرح چوب رنگ روشن استفاده نمایید و این موضوع برای محیط های که فضای کوچکی دارند بسیار ایده آل می باشد.

پارکت لمینت ها با رنگ های سبز، کرم ،زرد و خاکستری روشن به زیبایی قابلیت ست شدن را دارند و محیطی زیبا، دلباز و صمیمی را ایجاد می نمایند.

قیمت پارکت لمینت های مدرن

به شکل کلی پارکت لمینت های مدرن قیمت بالاتری نسبت به پارکت لمینت های معمولی دارند علت این موضوع هم طراحی خاص و همین طور متفاوت این پارکت لمینت ها با دیگر پارکت ها است.

امیدواریم از مطالعه مقاله معرفی پارکت لمینت مدرن استفاده کافی را برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا