لمینت

پارکت لمینت نسکافه ای برای چه مکان هایی مناسب است؟ چگونه پارکت لمینت نسکافه ای مناسب انتخاب کنیم؟

پارکت لمینت نسکافه ای

شاید برای شما هم پیش بیاید که بخواهید برای دفتر و یا منزلتان از پارکت لمینت استفاده کنید. قبلا در مقاله ای توضیح داده بودیم که رنگ پارکت لمینت ها به چه شکل و صورتی انتخاب می گردند. به طور خلاصه فقط اگر بخواهیم که بگوییم به این شکل است که معمولا برای محیط های کوچک از پارکت لمینت روشن استفاده می کنند تا محیط کار بزرگ و دلبازتر به نظر برسد و برای محیط های کوچک از پارکت لمینت های تیره تر استفاده می کنیم تا منزل کلاسیک تر نشان داده شود.

پارکت لمینت نسکافه ای از جمله رنگ های زیبا و پر طرفداری است که در دسته بندی ها جز رنگ های تیره حساب می آید. رنگ نسکافه ای از زیر مجموعه های زیبای رنگ قهوه ای است. رنگ قهوه ای با زیر مجموعه رنگ هایی مثل شکلاتی، قهوه ای سوخته، خاکی، قهوه ای روشن و… طیف زیادی از رنگ ها را شامل می گردد. پارکت لمینت نسکافه ای یکی از انتخابات افرادی است که دنبال رنگ های طیف قهوه ای هستند.

کاربرد پارکت لمینت نسکافه ای

رنگ نسکافه ای از جمله رنگ های زیبایی است که با بسیاری از رنگ ها ست می گردند. به طور مثال در صورتی که دیوارتان را کاغذ دیواری قهوه ای کرده باشید با پارکت نسکافه ای می توانند یک هارمونی جذاب و زیبایی را ایجاد نمایند. همین طور پارکت نسکافه ای با رنگ های خنثی نیز می تواند ترکیب زیبا و جذابی ایجاد نماید.

حتما بخوانید :لمینت رنگ روشن برای چه مکان هایی مناسب تر است؟

برند پارکت لمینت نسکافه ای

انتخاب برند پارکت لمینت از جمله موضوعاتی است که بایستی به درستی صورت گیرد. زیرا بسیاری از برند های بی کیفیت و متفرقه وارد بازار شده اند که پس از چند ماه استفاده دچار مشکل می گردند. برندهایی چون ایشیک، هیرو، ایزوفام و فلورپن از جمله برندهایی هستند که علاوه بر کیفیت بالا دارای رنگ های نسکافه ای زیبایی هستند.

قیمت پارکت لمینت نسکافه ای

رنگ نسکافه ای در پارکت لمینت ها باعث نمی گردد که پارکت لمینتی گران تر و یا ارزان تر گردد. قیمت پارکت لمینت ها به برند، کشور تولید کننده و همین طور کیفیت مرتبط است و این عوامل باعث تعیین قیمت پارکت لمینت می گردند. برای اطلاع از قیمت های روز پارکت لمینت نسکافه ای با بخش فروش شرکت دکور چوب در ارتباط باشید.

حتما بخوانید: کیفیت پارکت لمینت به چه چیزهایی بستگی دارد؟چه عواملی بر کیفیت و دوام پارکت لمینت موثر است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا