پارکت لمینت

معرفی پارکت لمینت وروکس فلور VEROX FLOOR

لمینت وروکس فلور آلمانی

در مقاله ای در مورد نکات مهم در مورد خرید پارکت لمینت نوشتیم در آن جا در مورد ضریب اصطحکاک سایشی پارکت لمینت و همین طور مغزی پارکت لمینت نوشتیم. به شکل کلی سعی بر آن شد تا در دکورچوب مشتری های با داشتن اطلاعات قوی و همین طور دید باز به خرید محصولات بپردازند. یکی دیگر از محصولاتی که کیفیت و ظرافت و همین طور مشخصات فنی آن در بازار زبان زد شده است پارکت لمینت وروکس فلور است.

این پارکت لمینت یکی از بهترین برندهای آلمانی موجود در بازار ایران است. پارکت لمینت وروکس فلور VEROX FLOOR از لمینت های خوش نصب موجود در بازار است که نصابان از نصب این پارکت لمینت بسیار تعریف می کنند. وروکس فلور و کرونو ارجینال از بهترین پارکت لمینت های آلمانی موجود در بازار ایران می باشند. موضوع مهمی که در مورد پارکت لمینت وروکس فلور VEROX FLOOR باید توجه کرد که این برند معتبر در کارخانه معروف و خوشنام kronospan (از بزرگترین شرکت های تولید ام دی اف و اچ دی اف در دنیا) تولید می شود و در ترکیه شرکت versan veryeri که در شهر ازمیر ترکیه واقع گردیده است انحصار این برند را دارا می باشد. پارکت لمینت وروکس فلور در چهار سری مختلف تولید می گردد و در بیش از ۲۵ رنگ موجود در بازار ایران می باشد که به زودی چندین رنگ جدید به این مجموعه اضافه می شود.

ویژگی های پارکت لمینت وروکس فلور (VEROX FLOOR)

کلیک چهار طرفه که یک نصب عالی و بدون درز را سبب می گردد. دارای مدل های درز دار و بدون درز دارای دو مدل  AC3 و  AC4 رویه برجسته (امباس) شبیه به چوب بسیار زیبا دارای دو ضخامت ۸ میلی متر و ۱۲ میلی متر مغزی اچ دی اف با دانسیته بالا که از ویژگی های برجسته کارخانه کرونوشپان منتاج می گردد. امیدواریم از معرفی پارکت لمینت وروکس فلور VEROX FLOOR لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا