پارکت لمینت

معرفی پارکت لمینت پارادور PARADOR

پارکت لمینت پارادور PARADOR

بسیاری از ما که نام آلمان  را می شنویم به یاد برندهای لوکسی چون بنز،بی ام و،پوما،آدیداس و بسیاری دیگر از برندهای معروف ومشهور می افتیم. آلمان در صنعت دکوراسیون هم از کشورهای پیشتاز و پیشرو در این عرصه می باشد. آلمان این بار با شاهکاری دیگر جهانیان را شگفت زده کرده است.پارکت لمینت پارادور از بهترین پارکت لمینت های بازار می باشد.

پارکت لمینت پارادور PARADOR با استفاده از طراحان به نامی چون مرحوم زاها حدید و طراح مشهور و به نام ایرانی ، هادی تهرانی توانسته است بهترین طرح ها  و نقش ها را در زمینه پارکت لمینت ایجاد نماید. شرکت پارادور آلمان امسال پنجاهمین سال تاسیس خود را جشن می گیرد. این شرکت در نیم قرن تاسیس خود توانسته است با بیش از ۲۰۰۰ محصولی که در اختیار مشتریان قرار داده است محصولات خود را به بیش از ۶۵ کشور دنیا صادر نماید. در سایت این شرکت اشاره شده است که امروزه بحث بهینه سازی انرژی و همین طور دوام پارکت لمینت ها از قبل اهمیت بیشتری پیدا کرده است. مشتریان بیش تر از قبل دنبال تنوع و طرح های جدید هستند. شرکت پارادور با تکنولوژی پرینت خود توانسته است بر این مشکل فایق بیاید. اگر قصد خرید پارکت لمینت پارادور را دارید میتوانید به فروشگاه دکورچوب مراجعه کنید.

حتما بخوانید: پارکت لمینت بنه

تکنولوژی آرت پرینت پارادور این توانایی را دارد که تمام طرح ها و علایم را با  دقت بسیار بالا بر روی لمینت ها ایجاد نماید. پارکت لمینت پارادور حتی برای یک مساحت صد متری هم می تواند یک طرح منحصر به فرد ایجاد نماید. با استفاده از این تکنولوژی هر کسی می تواند طرح منحصر به فرد پارکت لمینت پارادور PARADOR خود را داشته باشد.

پارکت لمینت پارادور PARADOR و ایجاد طرح های منحصر به فرد خود

  1.  طرح پارکت لمینت پارادور PARADOR خود را برای شرکت بفرستید.
  2.  شرکت پارادور با کمک شما طرح را به یک طرح هنری تبدیل می کند.
  3.  طرح شما به یک نمونه اولیه تبدیل می شود.
  4.  شرکت طرح انحصاری و مورد نظر شما را به پارکت لمینت دلخواهتان برای منزل تبدیل می کند.

در کشور ایران چندین طرح و نمونه زیبا از پارکت لمینت پارادور PARADOR موجود می باشد که اگر خواستار بهترین و لوکس ترین لمینت برای فضای مورد نیاز خود هستید بی تردید انتخاب دیگری جز پارادور ندارید.

امیدواریم از مطالعه معرفی پارکت لمینت پارادور مجله دکورچوب لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا