لمینت

پارکت لمینت AGT

پارکت AGT

در مقاله ای در مورد ام دی اف هایگلاس AGT  توضیح دادیم در آن جا در مورد این که شرکت AGT از بهترین و بزرگترین شرکت های تولید کننده مصنوعات چوبی در کشور ترکیه می باشد به طور کامل صحبت کرده بودیم. این شرکت در ابتدا با هایگلاس ای جی تی وارد بازار ایران گردید که بازرگانی دکور چوب از همان ابتدا به پخش این محصول پرداخت که بسیار موفق عمل کرد. این شرکت سپس پروفیل های خود را به بازار ایران عرضه کرد که توانست بسیار موفق عمل کند.

این شرکت پس از این دو محصول موفق شروع به تولید پارکت لمینت نموده است. این پارکت لمینت با ویژگی هایی که درسایت خود AGT نوشته شده است شرح می دهیم. روکش سطح پارکت لمینت AGT دارای استاندارد AC4 می باشد. این پارکت لمینت دارای ۱۵ سال گارانتی و مقاومت بسیار بالا مغزی پارکت لمینت (HDF) و کلیک های مناسب می باشد. این شرکت به زودی پارکت لمینت های ۱۰ میلی متری خود را نیز به تولید می رساند. این لمینت دارای ۱۶ رنگ و روکش سطح برجسته می باشد.

مقاومت پارکت لمینت AGT

از دیگر ویژگی های پارکت لمینت AGT این می باشد که در برایر اجسام نوک تیز مقاوم می باشد و به راحتی خش بر نمی دارد. این پارکت لمینت همین طور در برابر نور خورشید و اشعه ماورا بنفش تغییر رنگ نمی دهد و مقاوم می باشد. دانسیته مغزی پارکت لمینت AGT بسیار بالا می باشد که این ویژگی دوام این محصول را بسیار بالا می برد. در برابر ضربه دارای استحکام کافی است همین طور در برابر آب های سطحی مثل آب تی و رطوبت دارای مقاومت است.

این پارکت لمینت به دلیل کلیک های مناسبی که دارد پس از نصب سطحی زیبا و یکنواخت را نشان می دهد. شرکت AGT  به دلیل  لابراتوار  طراحی قوی که دارد چه در ام دی اف هایگلاس AGT و چه در پارکت لمینت AGT بهترین رنگ ها را دارا ست. بازرگانی دکورچوب آمادگی ارسال این محصول ارزشمند به سراسر ایران را دارا می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا