پارکت لمینت

معرفی پارکت لمینت وان فلور Onefloor

می توان ادعا کرد که تمام پارکت لمینت هایی که در حال حاضر در بازار ایران مشاهده می کنید محصول ایرانی هستند. درواقع پس از منع واردات پارکت لمینت تولید لمینت در ایران شدت گرفت و برندهای مختلفی در بازار ایران شروع به کار کردند. اما محصولات تولید شده همگی دارای خواص و ویژگی های یکسانی نیستند و تفاوت های عدیده ای با هم دارند. درست است که لمینت های تولید شده ایرانی محسوب می شوند ولی مواد اولیه آن عمدتاً وارداتی ست و بسته به کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن کیفیت محصول نهائی نیز تعیین می شود. یکی از پارکت لمینت هایی که این روزها خیلی مورد توجه قرار گرفته پارکت لمینت وان فلور (Onefloor) است. در این راهنما سعی داریم بیشتر به این موضوع بپردازیم و ویژگی های کلیدی آن را بررسی کنیم.

پارکت لمینت وان فلور (onefloor)

حتما بخوانید: کفپوش ترکیش فلور (Turkish Floor)

پارکت لمینت وان فلور (Onefloor)

پارکت لمینت وان فلور (Onefloor) یکی از لمینت های ایرانی ست که ضمن بهره مندی از کیفیت مناسب قیمت مقرون به صرفه ای نیز دارید. به همین دلیل به تمام افرادیکه با محدودیت بودجه روبرو هستند توصیه می شود کد رنگ های این لمینت را نیز در نظر بگیرید. در ادامه سعی داریم به بررسی جزئی تر این محصول ایرانی بپردازیم.

لمینت وان فلور

مقاومت سایشی

برای سنجش مقاومت لمینت در برابر خط و خش از استانداردی به نام استاندارد مقاومت سایشی استفاده می شود. برای اعطای این استاندارد تایل ها را مورد آزمایش های متعددی قرار می دهند و مطابق با آن استانداردی به آن تعلق می گیرد. برای نشان دادن این استاندارد از مخفف عبارت abrasion resistance که همان AC است استفاده می شود. در کنار آن عددی قرار می گیرد که نشان دهنده شدت مقاومت است؛ این عدد می تواند عددی بین 1 تا 5 باشد. عدد 1 کمترین میزان و عدد 5 بیشترین میزان مقاومت لمینت را نشان می دهد. مثلاً لمینت AC1 مقاومتی بشدت کمتر نسبت به AC5 دارد.

لایه مرکزی

لایه مرکزی این لمینت HDF یا همان فیبر با چگالی بالا می باشد. این لایه در لمینت وان فلور ترکیه ای می باشد. می توان گفت این لایه اصلی ترین لایه پارکت لمینت است. درحقیقت تمام مقاومت لمینت مربوط به این لایه می باشد. هرچه تراکم این لایه بیشتر باشد مقاومت لمینت نیز افزایش خواهد داشت. در مورد این برند باید خیالتان بابت این موضوع راحت باشد. زیرا این لایه از شرکت های تولید HDF معتبر تهیه شده و شامل تمام خواص و ویژگی هایی ست که از یک لایه مغزی خوب انتظار می رود. این لایه همچنین با روکش طرح آلمانی پوشش داده می شود. درواقع شما قادر نخواهید بود لایه مغزی لمینت را ببینید و شمای ظاهری که از تایل می بینید مربوط به لایه پرینت می باشد. هم اکنون این لایه در 14 رنگ متنوع و پرطرفدار تولید می شود.

لایه مغزی پارکت لمینت

گارانتی تعویض کالا

پارکت لمینت وان فلور (Onefloor) از مواد اولیه بسیار باکیفیتی تهیه می شود که تضمین می کند تا سال های سال می توانید از لمینت استفاده کنید بدون اینکه اینکه ظاهر زیبای خود را از دست بدهد. شرکت تولیدکننده این محصول برای اثبات ادعای خود گارانتی 5 ساله نیز همزمان با فروش کالا ارائه می دهد. بنابراین برای خرید پارکت لمینت وان فلور نباید نگران باشید که مثل برخی از لمینت های بی کیفیت پس از گذشت مدتی کوتاه از نصب لمینت زیبایی خود را از دست بدهد و کسی پاسخگوی آن نباشد.

مقاومت در برابر آب

این لمینت بخوبی در برابر آب از خود مقاومت نشان می دهد. یکی از عواملی که باعث می شود مقاومت لمینت در برابر آب افزایش یابد کلیک های پارافین خورده است. درواقع پارافین باعث می شود که آب نتواند از طریق درزها به لایه های داخلی نفوذ کند.

مقاومت در برابر آب

ویژگی های فنی پارکت لمینت  وان فلور onefloor

 • دارای ضریب اصطحکاک سایشی AC4
 • گارانتی 10 ساله
 • مناسب برای فضاهای اداری و همین طور فضاهای مسکونی
 • کلیک های قوی و بدون درز
 • در 14 رنگ مناسب برای سلیقه های گوناگون
 • قیمت مناسب و اقتصادی
 • تکنولوژی تولید آلمانی
 • ضخامت 8 میل
 • دارای رنگ های تیره و روشن زی
 • دارای مغزی با دانسیته بالا
 • دارای مقاومت در برابر آب های سطحی مثل تی خیس و تمیز کردن با دستمال مرطوب
 • دارای مقاومت در برابر خاکستر سیگار
 • مقاومت و پایداری مناسب در برابر اجسام نوک تیز
 • ضد خش در برابر اجسام نوک تیز
 • ضد حساسیت و ضد آلرژی

امیدوار هستیم با مطالعه این راهنما اطلاعات کلی در مورد یکی از برندهایی که در هنگام خرید لمینت لازم است بدانید بدست آورده باشید. ویژگی های کلیدی و منحصر به فردی همچون کلیک های قوی، لایه پرینت زیبا، مغزی با چگالی بالا و از همه مهم تر قیمت مناسب باعث می شود که وان فلور تبدیل به نامی درخشان در میان سایر برندهای مطرح باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا