پارکت لمینت

پخش پارکت لمینت

توزیع پارکت لمینت توسط شرکت گرند دیزاین

در مقاله ای قبلا در مورد پخش کاغذ دیواری و خرید پارکت لمینت توضیح دادیم. حال در این جا می خواهیم در مورد پخش پارکت لمینت شرکت گرند دیزاین توضیحی ارایه دهیم. ابتدا توضیحی در مورد پارکت لمینت می پردازیم. پارکت لمینت ها محصولاتی از خانواده چوب هستند که دارای مغزی از جنس HDF و رویه ای هستند که برروی مغزی HDF پرس می شود. پارکت لمینت ها معمولا به صورت پالت های ۶۰ تایی در کارخانه بسته بندی می شوند. یعنی ۶۰ بسته پارکت لمینت یک پالت را تشکیل می دهتد.

پخش عمده پارکت لمینت

هر بسته پارکت لمینت معمولا حاوی ۸ عدد تایل می باشد و هر بسته(معمولا) وزنی بین ۱۳ کیلوگرم تا ۱۵ کیلوگرم دارند. دقت شود پخش پارکت لمینت سیستم متفاوت تری نسبت به کاغذ دیواری دارد. حال این موضوع را توضیح می دهیم که چرا این تفاوت وجود دارد. در پخش کاغذ دیواری سفارش ها با یک موتور و یا سواری به راحتی ارسال می گردند. اما در پخش پارکت لمینت با توجه به وزن بالاتر هر بسته پارکت لمینت به هر رول کاغذ دیواری نوع ماشین متفاوتتری نیاز است. معمولا سفارش های زیر ۱۵ بسته را با سواری، سفارشات ۱۵ تا ۵۰ بسته را با وانت و سفارشات بالای این مقدار را با نیسان و یا خاور ارسال می کنند. متاسفانه بسیاری از مغازه داران به این موضوع توجهی ندارند که این موضوع بعدا موقع حساب و کتاب می تواند با مشتری مشکلاتی را ایجاد نماید.

نکته مهم در مورد توزیع محصولات گرند دیزاین

موضوع بعدی در پخش پارکت لمینت این است که پارکت لمینت حتما ۴۸ ساعت قبل از نصب (به دلیل موضوع هم دمایی) باید در محل نصب قرار بگیرد. شرکت های وارد کننده پارکت لمینت به روش های گوناگونی محصولات خود را در سراسر ایران پخش می کنند، که می تواند به صورت پخش انحصاری در هر استان یا پخش موییرگی و یا ترکیبی از این گونه ها باشد . شرکت گرند دیزاین آماده پخش لمینت و کاغذ دیواری در سراسر ایران می باشد.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا