پوستر

پوستر دیواری اتاق کودک و انواع طرح و رنگ های ان راهی برای زیبا کردن اتاق خواب دختران و پسران

پوستر اتاق کودک

پوستر دیواری ها این روزها جایگاه ویژه ای در دکوراسیون منزل و محیط های اداری ، ورزشی و هنری پیدا کرده اند . با تنوع بالایی که در طراحی و همین طور اجرای پوسترهای کاغذ دیواری می توان ایجاد کرد ، این پوسترها روز به روز طرفدارهای بیشتری پیدا کرده و جای خود را در بین مردم بیش از قبل باز نموده اند.

اتاق کودک هم از این موضوع مستثنی نیست و پوستر دیواری اتاق کودک از راه هایی است که می توانید اتاق کودک دلبندتان را با آن زیبا کنید . با تجربه ای که در دکور چوب پیدا کرده ایم متوجه شده ایم که در اتاق کودک چه طرح ها و چه مدل هایی مناسب است به همین دلیل تیم طراح شرکت برخی از شخصیت های کارتونی رو دوباره طراحی کرده و یا این که با ترکیب برخی از شخصیت ها و افراد و مناظر تصاویر کودک پسندی را ایجاد کرده اند .

برای اتاق کودک می توانید تصویر کودک دلبندتان را نیز به شکل پوستر در بیارید و بر روی دیوار بچسبانید ، البته برای آنکه تصویر کودکتان را بتوانید به شکل پوستر در بیارید بایستی عکس ارسالی تان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد .

همچنین بخوانید: کاغذ دیواری برای ستون چگونه انتخاب می شود ؟ آیا برای سقف هم می توان از کاغذ دیواری استفاده کرد ؟

قیمت پوستر دیواری اتاق کودک

دو عامل در قیمت پوستر دیواری اتاق کودک موثر است :

  1. جنس کاغذ پوستر
  2. طرح انتخابی

جنس کاغذ پوستر در قیمت آن تاثیر زیادی دارد و برای مثال پوسترهای UV دار و پوسترهای گلاسه از قیمت بیشتری برخوردارند. کاغذ های که قطورترند و به اصطلاح گرماژ بالاتری دارند نیز از قیمت بالاتری برخوردارند .

در مورد طرح انتخابی بایستی بگوییم که در صورتی که از طرح های آماده استفاده کنید قیمت کمتری بایستی پرداخت کنید اما در صورتی که بخواهید از طراحی های شرکت دکور چوب استفاده نمایید و طرح منحصر به فرد خودتان را ایجاد نمایید بایستی که هزینه جداگانه ای را بابت طراحی پرداخت نمایید .

همچنین بخوانید: چگونه کاغذ دیواری را تمیز کنیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا