پوستر دیواری

پوستر دیواری حیوانات

پوستر دیواری حیوانات حس طبیعت را به منزل شما هدیه می دهد

یکی از طرح هایی که مشتریان در پوستر گرند دیزاین علاقه وافری به آن دارند پوستر دیواری حیوانات می باشد . در زندگی ماشینی امروز که همه چیز رنگ و بوی ماشینی به خود گرفته است و حس و بوی طبیعت از زندگی های آپارتمانی به شدت کاهش یافته است ، طرح و نقش حیوانات می تواند کمی از این نقش و طرح صنعتی کم کرده و به طبیعی تر بودن و زنده بودن کمک کند .

پوستر گرند دیزاین با آرشیو کاملی از عکس حیواناتی از قبیل اسب ، قو ، طاووس ، شیر ، پلنگ ، یوزپلنگ ، زرافه ، ماهی ، حشرات و … آماده چاپ پوستر برای مشتریان در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد.

پوستر دیواری حیوانات و طبیعت برای اتاق خواب

اتاق خواب از جمله جاهایی است که استفاده از پوستر دیواری حیوانات به آن یک حسی از زنده بودن و جلوه طبیعت می دهد. مخصوصا اگر شما یک  پسر جوان و یا نوجوان باشید استفاده از عکس حیوانات درنده ای چون پلنگ و یوز پلنگ و شیر یک حس قدرت در شما ایجاد می نماید. در اتاق خواب ها معمولا استفاده از تصاویر پرندگان به خصوص قو و طاووس رواج دارد و تصاویردیگر حیوانات کمتر استفاده می شود .

پوستر دیواری حیوانات برای اتاق کودک

شاید فکر کنید که در اتاق کودکان تنها از تصاویر شاه شیر ، دنی تندر ، فروزن و دیگر شخصیت های کارتونی استفاده می شود . اما این تصور اشتباه است. در اتاق خواب های کودکان تصاویر حیوانات به خصوص حیوانات کارتونی به وفور استفاده می شود . اگر برای اتاق کودک دلبندتان می خواهید که از تصاویر کودک استفاده کنید از طراح تان بخواهید که طرح را ویرایش کرده و رنگ های شاد به آن اضافه کرده و حتی می توانید مقداری تصویر کودکتان را هم به آن حتی اضافه کنید .

پوستر دیواری حیوانات برای پذیرایی

پذیرایی از جمله مکان های حساسی است که در استفاده از هر طرح و عکسی بسیار در آن می بایست دقت کرد . ما بنا به تجربه چندین ساله ای که در طراحی و چاپ پوستر کاغذ دیواری داریم کمتر ملاحضه کردیم که پوستر دیواری حیوانات در آن استفاده شود . در هر صورت اگر مصر به استفاده ز پوستر طرح حیوانات در اتاق خواب خود هستید یک به سازگار بودن رنگ پوستر با دیگر اکسسوری ها دقت داشته باشید نکته دیگر این که استفاده از تصویر اسب (به خصوص اسب در حال حرکت) در پوستر دیواری برای پذیرای رایج است .

ابعاد پوستر دیواری

با پیشرفت تکنولوژی چاپ بایستی بگوییم که هیچ محدودیتی در چاپ ابعاد برای پوستر وجود ندارد و هر پوستری با هر عکسی قابلیت چاپ شدن دارند.

پوستر دیواری سه بعدی حیوانات

امروزه پوستر دیواری های سه بعدی از پر فروش ترین و در عین حال رایج ترین طرح های پوستر دیواری می باشند . طرح حیوانات هم از این موضوع مستثنی نمی باشد . پوستر دیواری سه بعدی طرح حیوانات از جمله طرح هایی است که در کنار طرح پوستر دیواری های سه بعدی طرح گل در حال رایج شدن است.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

    1. با سلام ، جهت دریافت نمونه ها لطفا به شماره 09123882378 در تلگرام یا واتسآپ پیام ارسال نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا