پوسترکاغذ دیواری

پوستر دیواری سه بعدی یا سه وجهی با قابلیت ایجاد حس تحرک و پویایی در محیط

پوستر دیواری سه بعدی

زیبایی از صفات خداوند است و ذات آدمی را به زیبایی سرشته است و این امری بدیهی است که  همه افراد به دنبال زیبایی باشند و نسبت به هر زیبایی هم از خود علاقه نشان دهند و برای شاد زیستن خود بکوشند و زندگی خود را با زیبایی عجین کنند.

همیشه افراد به دنبال راه کارهایی برای زیبا سازی محیط زندگی خود هستند و برای بهتر شدن آن تلاش می کنند و این خود میل و اشتیاق آدمی را به پیشرفت کردن سوق می دهد، دقیقا پس از ابداع کاغذ توسط چینی ها بود که دنیا را در انتظار تولدی تازه در عرصه دکوراسیون گذاشت تا اینکه اروپاییان با ابداع کاغذ دیواری از روی اختراعی که چینی ها انجام داده بودند صنعتی جدید و نوین را در دنیا متولد کردند.

اکنون با گذشت چند قرن از زمان تولد کاغذ دیواری به دست غربی ها شاهد آلبوم های کاغذ دیواری زیادی در سراسر دنیا هستیم که برای هر سلیقه ای طرح هایی موجود است و می توان برای هر مکانی به راحتی طرح های زیاد و مناسبی را پیدا کرد و از آنان استفاده نمود.

کاغذدیواری سیاه و سفید

امروزه ما می توانیم از انواع کاغذ دیواری ساده و تک رنگ نظیر کاغذ دیواری قرمز، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیواری نارنجی، کاغذ دیواری سبز، کاغذ دیواری بنفش، کاغذ دیواری سرمه ای، کاغذ دیواری زرد، کاغذ دیواری طلایی، کاغذ دیواری طوسی، کاغذ دیواری نقره ای، کاغذ دیواری مشکی، کاغذ دیواری قهوه ای و کاغذ دیواری سفید طلایی و… برای هر جا و مکانی که مد نظرمان باشد استفاده نمائیم.

همچنین ما می توانیم از یکی از انواع کاغذ دیواری طرح دار مثل کاغذ دیواری طرح داماسک، کاغذ دیواری طرح بته جقه، کاغذ دیواری گلدار، کاغذ دیواری گل گلی، کاغذ دیواری آبرنگی و یا کاغذ دیواری آبرنگی گلدار در کوتاه ترین زمان منزل خود و یا دفتر کارمان و یا هر جای دیگری را متحول سازیم به گونه ای که خانه ای جدید برای خود خریده ایم و با این کار دیگر ما مجبور به تحمل بوی رنگ روغن به مدت طولانی نیستیم.

با گسترش و رشد صنعت کاغذ دیواری و ایجاد تنوع هر چه بیشتر در بین نمونه طرح های موجود طراحان به سراغ تولید طرح های واحد و یکسان و بدون تکرار رفتند و اینگونه بود که پوستر دیواری را روانه بازار نمودند و با رشد و توسعه تکنولوژی و ورود نرم افزارهای سه بعدی بود که پوستر دیواری سه بعدی به دلیل انتقال حس حیاتی که به آدمی داشت در بین همگان طرفداران زیادی پیدا کرد.

از آنجایی که پوستر دیواری سه بعدی آخرین نسل از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود تصمیم داریم در این مقاله بیشتر در مورد آن صحبت کنیم تا بدانیم پوسترهای دیواری بیشتر شامل چه طرح هایی بوده و اینکه چگونه از آنها استفاده کنیم محیطی جذاب تر خواهیم داشت.

پوستر دیواری سه بعدی چیست؟

پوستر دیواری سه بعدی یا همان کاغذ دیواری سه جهته است که طرح روی آن به گونه ای است که به علت طول، عرض و ارتفاع یا عمقی که دارد حس پویایی و تحرک را به خوبی می توان در محیط مشاهده کرد.

به همین جهت پوستر دیواری سه بعدی بیشتر از سایر انواع کاغذ دیواری می تواند محیط را جذاب تر نماید و فضا را برای ما دوست داشتنی تر کند و حس پویایی و تحرک بیشتری به محیط می دهد و این خود می تواند شما را خاص تر از سایرین نشان دهد.

پوستر دیواری سه بعدی شامل چه طرح هایی است؟

امروزه دیگر ما می توانیم به راحتی پوستر دیواری سه بعدی را در هر طرح و رنگی که انتظار داریم ببینیم و یا اگر نمی بینم آن را سفارش دهیم.

اما یکسری از طرح های پوستر دیواری سه بعدی در بین مردم مرسوم تر و متداول تر است و بیشترین میزان مصرف را دارند که از جمله این طرح ها شامل پوستر دیواری سه بعدی در طرح های طبیعت یا منظره، سنگ و صخره، حیات وحش، اشکال هندسی و … است.

اتاق خواب با پوستر خاص

البته در این بین پوستر دیواری سه بعدی با طرح چهره هم از محبوبیت خاصی در بین افراد برخوردار است به طوری که بعضی از افراد برای سورپرایز کردن فرزندان خود سفارش پوستر دیواری سه بعدی براساس تصویر کودک شان را می دهند و یا زوج های جوانی که به تازگی زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند استفاده از پوستر دیواری چهره خودشان را  به عنوان یک دیوار پوش مناسب، بیشتر می پسندند.

حتما بخوانید: کاغذ دیواری سه بعدی حیوانات برای چه اماکنی مناسب است؟ چگونه باید از این نوع کاغذ دیواری استفاده کرد؟

علاوه بر این هم پوستر دیواری سه بعدی شامل طرح های جذاب برای کودکان هم می باشد و متناسب با سن و سلیقه هر دختر و یا پسری می توان پوستر های سه بعدی در طرح های مختلفی را پیدا کرد که اکثرا شامل طرح هایی با شخصی های کارتونی و بازی های کامپیوتری است که برای هر کودکی می تواند الهام بخش هم باشد.

چگونه از پوستر دیواری سه بعدی استفاده کنیم تا خانه ای زیبا تر داشته باشیم؟

ما می توانیم به طروق مختلف از پوستر دیواری سه بعدی و به منظور خاصی برای مکان مشخصی استفاده کنیم.

بعضی از افراد از پوستر دیواری سه بعدی به منظور کاغذ دیواری پشت تلویزیون و یا پوستر دیواری پشت تلویزیون استفاده می کنند که بسته به سلیقه شخصی مان می توانیم از طرح های پوستر دیواری سه بعدی طبیعت و یا پوستر سه بعدی طرح گل برای پشت تلویزیون ال سی دی کمک بگیریم البته بعضی از افراد هم پوستر دیواری سه بعدی در طرح حیوانات را بیشتر می پسندند.

پوستر دیواری طرح درخت سه بعدی

حتما بخوانید: کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی را چطور انتخاب کنیم؟ طرح مناسب برای پشت ال سی دی مان چیست؟

حتی می توانیم از این نوع پوستر دیواری برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب خود و با فرزندانمان بهره ببریم، همان طور که گفتیم ما می توانیم از روی عکس خود و یا فرزندان مان پوستر دیواری سه بعدی چهره خود و آنان را سفارش دهیم تا از آن پوسترها برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب خود استفاده کنیم تا بدین طریق اتاق خوابی زیباتر و جذاب تر با پوستری داشته باشیم که تصویر خودمان بر روی آن چاپ شده است.

برای اینکه کاغذ دیواری پوستری چهره به خوبی زیبایی خود را در اتاق خواب نشان دهد بهترین کار این است که آن را بر روی دیواری نصب کنیم که در مقابل آن کمترین وسیله را می گذاریم.

اما اگر قصد استفاده از پوستر دیواری سه بعدی برای پشت تخت خواب خودتان و یا فرزندان تان را داریم می توانید از سایر طرح های پوستر سه بعدی برای این منظور کمک بگیرید.

همچنین می توانید برای پشت تخت خواب فرزندان تان از پوستر دیواری سه بعدی با طرح های کودکانه و شاد این کار را به انجام برسانید تا اتاقی زیبا و جذاب و دوست داشتنی را برای دختر و یا پسرتان فراهم سازید.

قیمت خرید اینترنتی چاپ پوستر دیواری سه بعدی چقدر است؟

پوستر دیواری مشکی 3D

قیمت انواع پوستر دیواری سه بعدی براساس میزان متراژ دیوار یا محیطی که قصد نصب آن را دارید تعیین و برآورد می گردد و البته نوع جنس کاغذ پوستر دیواری سه بعدی هم بر روی قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود ولی طرح و رنگ آن جز فاکتورهای تعیین کننده قیمت به شمار نمی آید.

اغلب اوقات افراد طرح پوستر دیواری سه بعدی خود را از بین نمونه طرح های موجود در آلبوم های مختلف با هزار نمونه طرح طبیعت، منظره، حیات وحش، اشکال هندسی و… می توانند به راحتی طرح دلخواه خود را پیدا و تهیه کنند.

البته بعضی از افراد ممکن است پس از بررسی آلبوم های مختلف طرح خود را بیابند و یا کلا طرح خاصی را از ابتدا مد نظر داشته باشند در چنین شرایطی می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن پوستر دیواری سه بعدی را با طرح مورد نظرشان سفارش داده و تحویل بگیرند و در کنار آن به طور همزمان از خدمات مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی شرکت دکور چوب هم بهره مند گردند.

چنانچه شما هم در فکر تهیه پوستر دیواری سه بعدی هستید و نیاز به راهنمایی بیشتر دارید توصیه می کنیم هم اکنون با یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید و خدمات مشاوره رایگان دکوراسیون داخلی دکور چوب را از دست ندهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا