پوستر

پوستر دیواری طرح گل به چه شکل می‌تواند محیط را زیبا و آراسته نماید؟ قیمت آن چقدر است؟

پوستر طرح گل

شاید برای شما هم پیش بیاید که یک روز در منزل خود نشسته اید و می خواهید که تغییری در دیوار اتاق خواب و یا پذیرایی خود صورت دهید . پوستر کاغذ دیواری  خصوصا پوستر دیواری طرح گل یکی از انتخاب هایی است که می تواند به محیط شما بسیار روح داده و زیبایی و طراوت را به محیط شما بیاورد .

همان طور که در مقالات قبلی هم توضیح دادیم در پوستر کاغذ دیواری شما این انتخاب را دارید که هر طرحی را که مد نظرتان باشد چاپ کنید و بر روی دیوارتان نصب کنید . از عکس فرزند دلبندتان تا عکس اماکن تاریخی فرهنگی،طبیعت و ….

 

اما یکی از طرح هایی که در پوستر گرند دیزاین خیلی طرفدار دارد و شاید به تنهایی پنجاه درصد طرح ها را به خود اختصاص دهد پوستر دیواری طرح گل است. گل ها در هر جایی که باشند طراوت و شادابی و زندگی را به محیط می آورند و با زیبایی و ظرافت خود جلایی بی نظیر به روح انسان ها می دهند . طبیعی است که پوستر دیواری طرح گل یکی از پرطرفدارترین پوستر های کاغذ دیواری باشد .

نکته ای که در این جا اهمیت زیادی دارد نوع گل و جایی هست که پوستر دیواری گل در آنجا استفاده می شود . همان طور که می دانید گل ها شامل گل های آبرنگی (فانتزی) ، گل های اسلیمی و یا بته جقه ، داماسک ، گل های طبیعی ، سه بعدی و … می باشند که هر کدام در جای خود زیبایی زیادی به محیط می دهد.

 

پوستر دیواری طرح گل برای اتاق کودک

اگر برای اتاق کودک دلبندتان و یا مهد کودک می خواهید که ار پوستر طرح گل استفاده نمایید پیشنهاد ما گل های فانتزی با رنگ های شاد می باشد . استفاده از این طرح ها و رنگ ها محیطی شاد و جذاب برای کودکان ایجاد می نماید.

 

پوستر دیواری طرح گل برای اتاق خواب

اتاق خواب یکی دیگر از قسمت هایی است که پوستر کاغذ دیواری طرح گل در آن زیاد استفاده می شود . در اتاق خواب بنا به سلیقه و همین طور طراحی اتاق خواب می توان از آنواع طرح ها و رنگ ها استفاده کرد . پیشنهاد ما در انتخاب نوع گل نوع دکوراسیون اتاق خواب است .

اگر یک دکوراسیون سنتی با تخت های سلطنتی دارید گل های داماسک و بته جقه محیطی زیبا و جذاب ایجاد می کند . اگر دکوراسیونی مدرن دارید گل های فانتزی و سه بعدی به محیط زیبایی زیادی می دهد . در انتخاب رنگ هم در اتاق خواب سعی کنید از رنگ های آرامش بخش استفاده کنید تا محیطی آرام و دلنواز ایجاد کنید .

 

پوستر دیواری طرح گل برای پذیرایی

در انتخاب پوستر کاغذ دیواری برای پذیرایی طرح مبلمان و همین طور دیگر اکسسوری ها تاثیر زیادی در انتخاب ما خواهد داشت . سعی کنید که یک هماهنگی بین طرح و رنگ پوستر و این اقلام به وجود بیاید .

 

پوستر دیواری طرح گل برای پشت تلویزیون

یکی از مکان هایی که پوستر کاغذ دیواری در آن بسیار استفاده می شود دیوار پشت تلویزیون و یا اصطلاحا دیوار پشت ال سی دی می باشد . استفاده از طرح های ساده می تواند یک هارمونی زیادی در این فضاها ایجاد نماید . اگر بخواهید دیوار پشت ال سی دی را گل بزنید پیشنهاد ما گل های سه بعدی می باشد . گل های سه بعدی به دلیل ماهیت مدرن و زیبای خود یک هماهنگی خاصی به محیط می دهند . اگر می خواهید دیوار پشت ال سی دی کمی زنده تر و با روح تر باشد گل های فانتزی و آبرنگی هم گزینه های مناسبی می باشد .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا