کاغذ دیواری

کاغذ دیواری نقشه جغرافیایی

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی

همه افراد به دنبال زیبایی محیط پیرامون خود می باشند و پیوسته برای بهتر شدن آن در تلاش هستند. بعضی از افراد برای بهبود محیط و فضای منزل خود و یا حتی محل کارشان سراغ کفپوش منزل یا دفتر کارشان می روند و وضعیت پارکت لمینت ها را به خوبی بررسی می کنند.

در کنار این افراد عده ای ترجیح می دهند سراغ دیوارها بروند و با یک نقاشی اساسی حال و هوای خانه خود را متحول کنند و در مقابل افرادی هم استفاده از خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری را ترجیح می هند.

آنچه که در طی چند سال گذشته ما تجربه کردیم و شاهد آن بودیم این است که افراد با وجود کاغذ دیواری در طرح و رنگ های مختلف و در جنس ها متخلف را به رنگ روغن ترجیح می دهند.

چون استفاده از کاغذ دیواری و پوسترهای دیواری در کوتاه ترین زمان و با کمترین دردسری کار شما را راه خواهد انداخت ولی نقاشی ساختمان ممکن است چند هفته تا چند ماه وقت شما را بگیرد.

بعضی از افراد استفاده از کاغذ دیواری های رنگی کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیواری سبز، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری مشکی، کاغذ دیواری نارنجی، کاغذ دیواری قرمز، کاغذ دیواری صورتی، کاغذ دیواری قهوه ای، کاغذ دیواری بنفش، کاغذ دیواری طوسی، کاغذ دیواری نقره ای، کاغذ دیواری زرد و کاغذ دیواری طلایی و یا حتی کاغذ دیواری سفید طلایی را برای ست کردن با پارکت لمینت خانه خود ترجیح دهند. با استفاده از کاغذ دیواری ساده و تک رنگ به راحتی می توانید پارکت لمینت خود را با کاغذ دیواری ست کنید و منزلی زیبا داشته باشید.

کاربرد کاغذدیواری طرح نقشه

گرچه افرادی هم ممکن است دوست داشته باشند کاغذ دیواری که تهیه می کنند نقش و طح هایی هم داشته باشد مثل کاغذ دیواری گلدار، کاغذ دیواری طرح پتیه ای، کاغذ دیواری طرح داماسک، کاغذ دیواری با گل، کاغذ دیواری گل گلی و…. که به خاطر رنگ های مختلف و طرح و نقش هایی که دارد می تواند به منزل شان جلوه خاصی بدهد و آن را چشمگیرتر نمائید.

البته در مقابل ممکن است افرادی استفاده از پوستر دیواری سه بعدی را ترجیح می دهند و نصب کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی فضای منزل خود را کاملا خاص و دگرگون می کنند.استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل در پشت تلویریون هم به زیبایی منزل تان بسیار می افزاید.

بعضی از افراد هم استفاده از کاغذ دیواری طرح سنتی را بیشتر دوست دارند و معتقدند با این کار بهتر می توانند حس و حال و هوای ایرانی بودن را در منزل شان داشته باشند.

اما از آنجا که انسان موجودی تغییر پذیر است و هر بار دوست دارد محیط تازه ای برای خود بسازد و تجربه کند بعضی از افراد به دنبال طرح های متفاوتی چون پوستر دیواری نقشه جغرافیایی هستند مخصوصا افرادی که علاقه خاصی به جغرافیا و علوم مرتبط به آن دارند بیشتر سراغ این پوستر دیواری می روند.

به دلیل علاقه این گروه از افراد به پوستر دیواری نقشه جغرافیایی و سوالات مختلفی که از کارشناسان می پرسیدند علتی بر آن شد تا تصمیم بگیریم در مورد آن برای تان مقاله ای را تهیه کنیم.

فضای مناسب نصب پوستر دیواری نقشه جغرافیایی

ممکن است با خودتان فکر کنید که از پوستر دیواری نقشه جغرافیایی نتوان برای هر جایی استفاده کرد و برای منزل هرگز مفید و کارآمد نخواهد بود اما باید خدمت تان عرض کنیم که اصلا این طور نیست.

یکی از خوبی های پوستر دیواری نقشه جغرافیایی این است که قابلیت استفاده را در هر جا و هر مکانی را دارد.

همان طور که در تصویر پایین پوستر دیواری نقشه جغرافیایی به عنوان کاغذ دیواری پشت تخت خواب هم استفاده کرد. به دلیل وجود رنگ های بنفش و صورتی به کار رفته در آن استفاده از این نوع پوستر برای اتاق خواب خیلی خاص و منحصر به فرد خواهد بود.

شما به راحتی می توانید از این نوع پوستر دیواری برای منزل تان استفاده کنید، اگر شما نوزادی در راه دارید می توانید از پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه برای تزیین اتاق خواب نوزادتان استفاده کنید و یا حتی برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه و یا پسرانه هم از آن بهره ببرید.

امروزه طراحان پوستر دیواری نقشه جغرافیایی را به گونه ای طراحی کرده اند که می توان از آن برای مکان های مختلف استفاده کرد، خیلی راحت و بدون دردسر و مشکلی.

جمله مکان های دیگری که می توان از این نوع پوستر به راحتی استفاده کرد عبارتند از:

  • مراکز علمی و فرهنگی
  • مراکز پژوهشی
  • آژانس هواپیمایی
  • شرکت های حمل و نقل
  • شرکت های بین المللی
  • رصد خانه ها
  • مدارس
  • مهد کودک ها
  • سازمان آب و هوا شناسی
  • کلیه ادارات و شرکت ها و…

چگونه از پوستر دیواری نقشه جغرافیایی استفاده کنیم تا محیطی زیبا تر داشته باشیم؟

بهترین کار برای استفاده از پوستر دیواری نقشه جغرافیایی این است که فقط بر روی یک دیوار نصب  شود. از آنجا که طرح پوستر دیواری نقشه جغرافیایی به شکلی است که توجه افراد را به خود خیلی خوبی جلب می کند بهتر است که در مقابل آن وسایل زیادی نگذارید تا کل نقشه در دید افراد باشد البته این موضوع کاملا سلیقه ای است.

در زمان انتخاب رنگ بندی های موجود در پوستر به رنگ سایر دیوارها و همچنین به رنگ وسایل و اثباب و اثاثیه هم توجه داشته باشید، دقیقا این مساله در تصویر بالا به خوبی رعایت شده است و یا در در تصویر پایین وجود رنگ بنفش جلوه خاصی به منزل بخشیده است، افرادی که به رنگ بنفش علاقمند هستند و یا به دنبال ایده آل ترین رنگ سلطنتی می گردند پوستر دیواری نقشه جغرافیایی رنگ بنفش برای آنها مناسب خواهد بود.

 

کاغذ دیواری نقشه جغرافیایی

مساله انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب بچه ها همیشه یک موضوع مهم به شمار می ورد. معمولا انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای اتاق کودک با در نظر گرفتن سن و جنسیت فرزند انجام می شود. بعضی از افراد با توجه به سلیقه فرزند خود اقدام به تهیه کاغذ دیواری یا پوستر دیواری اتاق کودک می کنند تا یک دکوراسیون زیبا و دلخواه را برای فرزند دلبندشان خلق کنند.

عموما خانواده هایی که فرزند دختر دارند سراغ کاغذ دیواری یا پوستر های دیواریی با رنگ و سبک دخترانه می روند و آن هایی که فرزند پسر دارند بنا به علایق فرزندشان سراغ پوسترهای دیواری پسرانه هستند. دخترها بخاطر نوع خلق و خو و روحیاتی که دارند به دنبال رنگ های شاد و مخصوصا رنگ های صورتی و قرمز هستند و در مقابل آنها پسر ها سراغ رنگ های آبی و سبز می روند. به همین دلیل ما بیشترین رنگی که در کاغذ دیواری دخترانه می بینیم رنگ های صورتی و قرمز است و در کاغذ دیواری اتاق پسرانه رنگ آبی و سبز بیشتر به چشم می خورد.

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه در رنگ های متنوع برای همه سلیقه ها

ممکنه است بعضی از کودکان و یا حتی والدین تصمیم داشته باشند به جای استفاده از کاغذ دیوای از پوستر دیواری برای تزیین اتاق خواب فرزند دلبندشان استفاده کنند. در این مواقع دختر خانم ها سراغ شخصیت های کارتونی مثل سیندرلا، پری دریا، سفید برفی، اوروار، راپونزل، تیانا یا همان شاهدخت و قورباغه، مریدا، جاسمین و علاالدین، دیو و دلبر و آنا پرنسس یخی می روند. گرچه بعضی از افراد از کاغذ دیواری طرح هلو کیتی برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه استفاده می کنند و این طرح برای دختران خردسال مناسب تر است و حتی می توان از آن برای تزیین اتاق خواب نوزاد هم استفاده کرد.

با همه این حرف ها می شود نتیجه گرفت دخترها در اکثر مواقع از سبک های فانتزی و رویایی استقبال می کنند که استفاده از کاغذ دیواری فانتزی می تواند برای آنها یک گزینه منحصر به فرد به حساب آید.

و پسرها بخاطر وجود روحیه مردانه در خلق و خوی شان سراغ شخصیت هایی می روند که در بازی های کامپیوتری ظهور پیدا کرده اند مثل بتمن که معروف ترین آنها است می روند و البته شخصیت معروف مرد عنکبوتی هم بین پسرها طرفدارن زیادی دارد و پوسترهای دیواری مرد عنکبوتی را در اتاق خواب پسرانه زیاد می بینیم. گاهی اوقات هم ممکن استاد همه فرزندان خانواده چه دختر و چه پسر از یک اتاق مشترک استفاده کنند که در این حالت فرزندان سراغ پوسترهای دیواری می روند که طرح های آن هم دخترانه و هم پسرانه به حساب می آید که این طرح ها معمولا طرح های پرطرفداری مثل بامزی و باب اسفنجی است.

اما اگر شما فرزندی در راه دارید که هنوز متولد نشده است می توانید با سلیقه خود یک پوستر دیواری زیبا برای تزیین اتاق خواب نوزادتان انتخاب و تهیه کنید. بعضی از والدین به دنبال پوسترهای دیواری با طرح های خاص و متفاوت برای اتاق خواب فرزندان خود هستند و حتی بعضی از بچه های چه دخترها و چه پسرها به محض اینکه کمی بزرگتر می شوند و طرح های خاص را بیشتر ترجیح می دهند.

چگونه از پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه باید استفاده کنیم؟

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه تنها و فقط روی یک دیوار نصب می گردد و سایر دیوارهای اتاق کودک تان را می توانید با یک کاغذ دیواری ساده و رنگی مثل کاغذ دیواری سبز، کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیوار قرمز، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری بنفش، کاغذ دیواری طوسی، کاغذ دیواری نارنجی، کاغذ دیواری نقره ای، کاغذ دیواری زرد و یا با کاغذ دیواری صورتی پوشش دهید.

البته به این نکته دقت داشته باشید که رنگ قالب پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه چه رنگی است که رنگ کاغذ دیواری تک رنگ متناسب با آن انتخاب گردد و حتی می توانید از کاغذ دیواریی استفاده کنید که رنگ متضاد آن باشد. و البته در تصور بالا هم نمونه دیگری از پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه که کاملا مناسب اتاق دخترانه است را ملاحظه می کنید. وجود رنگ های صورتی و بنفش و گل بهی در پوستر دیواری در کنار سایر رنگ ها زیبایی اتاق را دو چندان کرده است.

و اگر نوزادی در راه دارید و دوست دارید از همان ابتدا او را با دنیا اطرافش با زبانی کودکانه و حتی  از طریق محیط اطرافش با دنیایی که در آن دارد زندگی می کند بهتر آشنا کنید استفاده از پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه ویژه نوزاد را که در تصویر بالا ملاحظه می فرمایید می تواند به شما برای رسیدن به این هدف کمک کند.

قیمت پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه چقدر است؟

البته قیمت پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه هم مثل پوستر دیواری و کاغذ دیواری براساس میزان کیفیت و جنس به کار رفته در فرآیند تولید آن برآورد می شود. بعضی از مشتریان دکورچوب مستقیم به شرکت ما مراجعه می کند و در سوالات خود را در خصوص طراحی دکوراسیون اتاق خواب نوزاد و کودک می پرسند.

کاغذ دیواری طرح نقشه جهان

شاید برای شما هم پیش آمده که بخواهید برای منزل و یا محیط کارتان یک کاغذ دیواری و یا پوستر کاغذ دیواری انتخاب کنید. حتما گزینه های متنوعی به ذهن تان خطور می کند. احتمالا از طرح طبیعت، گل و رودخانه تا طرح ماشین و بازیگر و منزل و محیط های شهری. میلیون ها عکس و منظره گوناگون به ذهن و فکر شما خطور می کند.

یکی از طرح های پر طرفدار که ما در دکورچوب می بینیم مشتریان زیادی برای طرح پوستر کاغذ دیواری خود انتخاب می کنند کاغذ دیواری طرح نقشه جهان می باشد. در این جا توضیحی در مورد این طرح پر طرفدار و همین طور نحوه خرید آن برای مشتریان گرامی ارایه می کنیم.

کاغذ دیواری طرح نقشه جهان برای چه مکان هایی مناسب است؟

بنا به تحربه ای که در دیزاین منازل در شرکت دکورچوب کسب کرده ایم، کاغذ دیواری طرح نقشه دنیا را اکثرا برای محیط های اداری و همین طور منازلی که طرح های مدرن و اسپرت دارند انتخاب می کنند. همین طور اتاق خواب پسرهای جوان و نوجوان نیز یکی دیگر از محیط هایی است که از این طرح در آن به مقدار زیادی استفاده می گردد. به ندرت دیده شده است که منزلی دارای دکوراسیون و طرح و مبلمان کلاسیک باشد و از کاغذ دیواری طرح نقشه استفاده کرده باشد.

کاغذدیواری طرح نقشه-دکورچوب

نحوه خرید کاغذ دیواری طرح نقشه جهان

برای خرید این کاغذ دیواری می توانید طرح مورد نظر خودتان را از آرشیو شرکت دکورچوب انتخاب نمایید و اقدام به خرید نمایید و در هر جای کشور ایران که تمایل داشته باشید آن را تحویل بگیرید. شرکت دکورچوب در ابعاد و اندازه های مورد نیاز شما هیچ گونه محدودیتی ندارد و طرح شما را برای شما چاپ می کند. همین طور شما می توانید طرح مورد نظر خود را به وسیله طراحان حرفه ای که شرکت دکورچوب دارد تغییر دهید. این تغییرات شامل کم و زیاد کردن آیتم های طرح و همین طور تم رنگی طرح مورد نظر می باشد.

قیمت کاغذ دیواری طرح نقشه جغرافیایی

قیمت کلیه پوستر های کاغذ دیواری به جنس کاغذ آن بستگی دارد. بنا به جنس کاغذی که برای طرح نقشه جهان خود انتخاب می کنید قیمت ها تغییر می کنند. شرکت دکورچوب با بهترین دستگاه های ژاپنی که دارد بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارایه می کند.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا