والپیپر

کاغذ دیواری نقشه جغرافیایی

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی

کاغذ دیواری در طرح ها و رنگ های متنوعی عرضه می شود به همین دلیل می توان ادعا کرد که برای همه افراد با هر سلیقه ای یک نوع کاغذ دیواری مناسب یافت خواهد شد. در کنار کاغذ دیواری با طرح های متنوع اما طرح های خاص و کمتر شناخته شده ای را می توانید بیابید که می تواند در موقعیت های خاص کاربردی باشد. کاغذ دیواری نقشه جغرافیایی یکی از همان طرح هایی ست که خاص است و البته طرفداران بسیاری نیز دارد. در کنار کاغذ دیواری نقشه جغرافیایی پوسترهای نقشه جغرافیایی نیز وجود دارند که در ادامه به بررسی آنها نیز خواهیم پرداخت.

کاغذ دیواری نقشه جهان

کاغذ دیواری نقشه جغرافیایی

کاغذ دیواری تشکیل شده از طرح های تکرار شونده است که در فواصل معینی در طول یک رول کاغذ دیواری تکرار می شود. کاغذ دیواری نقشه جغرافیا نیز در انواع مختلف، اشکال مختلف و به دفعات مختلف در طول کاغذ دیواری تکرار می شود. این طرح از کاغذ دیواری را می توان با توجه به تم مشخص آن در فضاهای مختلفی به کار گرفت.

پوستر دیواری نقشه جغرافیا

پوسترهای دیواری برخلاف کاغذ دیواری دارای طرح های یک پارچه هستند. به نحوی که یک تصویر مشخص چاپ شده و در غالب یک تصویر یکپارچه روی دیوار نصب می شود. نکته ای که در مورد پوستر وجود دارد این است که به این دلیل که طرح ها به طور مستقیم روی کاغذ چاپ می شوند طرح ها به سلیقه و انتخاب خود مشتری تعیین می شوند. بنابراین تنوع طرح بی نظیری در مورد آنها وجود دارد. اغلب طرح های نقشه جغرافیا پوستر هستند.

پوستر دیواری نقشه

بیشتر بخوانید: مشاوره دکوراسیون داخلی

کاغذ دیواری نقشه جغرافیا سیاه و سفید

برخی از انواع کاغذ دیواری های نقشه جغرافیا دارای تم سیاه و سفید هستند. تم های سیاه و سفید بتازگی سیار محبوب شده است. درواقع با روی کار آمدن سبک مینیمال و مدرن کاغذ دیواری های سیاه و سفید نیز بیش از پیش مورد استفاده قرار گرفتند.

کاغذ دیواری نقشه جغرافیا ترکیبی

برخی از انواع کاغذ دیواری سیاه و سفید به صورت ترکیب با سایر طرح ها ایجاد شده اند. طرح های مدرنی که بعضاً نامفهوم به نظر می رسند در کنار بخش هایی از نقشه جغرافیا نمونه ای از گونه طرح هاست.

کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل

کاغذ دیواری نقشه جغرافیا کودک

کاغذ دیواری که در اتاق کودک نصب می شود می تواند جنبه آموزشی نیز داشته باشد. کاغذ دیواری نقشه جغرافیا یکی از دهها کاغذ دیواری ست که ضمن زیبایی می تواند مفید هم باشد. کودک می تواند با مشاهده هر روزه نقشه محل های خاصی از آن را به خاطر بسپارد.

کاغذ دیواری طرح نقشه جهان اتاق کودک

کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری نقشه جغرافیا فضای اداری

با استفاده از کاغذ دیواری نقشه جغرافیا می توان فضایی ماجراجویانه در محیط کارتان داشته باشید. این کاغذ دیواری به خصوص در مورد فعالیت هایی که به نوعی با صنعت سفر و گردشگری، ساخت و ساز مسکن و معاملات املاک در ارتباط است می تواند مفید نیز باشد.

پوستر دیواری نقشه جهان سه بعدی

گفتیم که پوسترهای دیواری دست طراح را بسیار بیشتر از کاغذ دیواری باز می گذارند. درحقیقت طراح می تواند طرح های مختلف را با ویژگی های منحصر به فرد به کار بگیرد. یکی از طرح های بسیار پرطرفدار طرح های سه بعدی می باشد. کاغذ دیواری طرح نقشه سه بعدی یکی از همان طرح های پرطرفدار محسوب می شود.

کاغذ دیواری نقشه جغرافیا اتاق خواب

فضای خصوصی مثل اتاق خواب باید کاملاً به سلیقه خود فرد طراحی شود. درواقع اتاق فرد باید گویای علایق و شخصیت منحصر به فرد هر فردی باشد. کاغذ دیواری نقشه جغرافیا نیز می تواند مناسب افرادی باشد که به طور کلی شخصیت ماجراجو و اجتماعی دارند. می توان از انواع طرح های خاص نقشه جهان در رنگ هایی متناسب با تم اتاق برای تکمیل فضا استفاده شود.

پوستر دیواری نقشه جغرافیا مخصوص اتاق پذیرایی

شاید کمتر طرح های این چنینی را در اتاق پذیرایی مشاهده کنید اما باید بدانید برخی از انواع نقشه جغرافیا می تواند یک ایده عالی برای ایجاد دیوار اکسنت باشد. در این مورد بخصوص انواعی که دارای رنگ های خاص و ترکیبی هستند می تواند کاربردی تر باشد.

کاغذ دیواری نقشه جهان پذیرایی

نگهداری از پوستر و کاغذ دیواری

پوسترهای دیواری و کاغذ دیواری هر دو نسبت به آب حساس هستند بنابراین در محیط های مرطوب و محیط هایی که امکان رسیدن رطوبت به آن بالاست نباید نصب شوند. برای تمیز کردن سطح آنها باید از یک دستمال نمدار استفاده کنید. در ادامه نکاتی که لازم است هنگام تمیز کردن کاغذ دیواری به یاد داشته باشید را ارائه می کنیم.

  • استفاده از دستمال نرم یا دستمال نانو
  • اجتناب از پارچه های زبر
  • اجتناب از محلول های شوبنده سفیدکننده
  • پرهیز از شوینده های حاوی آمونیاک
  • خشک کردن رطوبت بلافاصله پس از تمیز کردن آلودگی ها با دستمال خشک
  • استفاده از چند قره مایع ظرفشویی یا صابون در صورت نیاز
  • اجتناب از نصب کاغذدیواری و پوستر بر روی دیوار نم دار و ترک دار

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا