پوستر دیواری

پوستر گرند دیزاین

تولید کننده پوستر دیواری در ابعاد دلخواه با طرح های خاص

شرکت دکورچوب برندی پیشرو در زمینه واردات ، توزیع و تولید محصولات دکوراتیو ، فعالیت خود را از سال 1350 در دروازه شمیران آغاز نموده در حال حاضر با بهره گیری از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگا های روز دنیا از جمله دستگاه چاپ پیشرفته ژاپنی که بهترین حال حاضر دنیا پوده اقدام به تولید پوستر دیواری با برند گرنددیزاین نموده و این محصول را نیز به سبد کالایی خود اضافه کرده است.

پوستر گرند دیزاین برند محبوب و پیشرو

گرند دیزاین در جهت فراهم نمودن رضایت حداکثری همکاران و مشتری های عزیز از تکنولوژی های روز دنیا در صنعت چاپ ، رعایت جدیدترین استاندارد های مربوط به تولید، نیروی انسانی متخصص و پویا بهره گرفته است و با خریداری جدید ترین عکس های پوستری و داشتن بزرگترین آرشیو عکس در کشور سعی نموده رضایت تمام سلایق را جلب نماید.

پوستر دیواری گرند دیزاین در طراحی و تولید به آفرینش زیبایی می اندیشد چرا که خریداران امروزی خواهان سفارشی شدن تولیدات همراه با حس هنر می باشند . در کنار جنبه هنری ، کیفیت نیز از نظر دور نمانده است و در راستای تحقق اهداف خود ، کیفیت چاپ و نوآوری در طراحی و استفاده از بهترین کاغذ های چاپ و رنگ ها را در جهت رضایت مشتری سر لوحه کار خود قرار داده است.

 

پوستر گرند دیزاین چست؟

امروزه پوستر های دیواری نقش بسیار مهمی در زیبا سازی محیط منزل یا محل کار دارند و به علت تنوع طرح های متفاوت و زیبا هر سلیقه ای را به سمت خود جلب کرده است . پوستر دیواری پوششی مانند کاغذ دیواری است که در ابعادی خاص و طرح هایی متفاوت بر روی دیوار نصب می شود . پوستر دیواری دارای دو نوع آماده و سفارشی وجود دارد پوستر های آماده دارای طرح ها و ابعاد مشخص هستند ولی پوستر های سفارشی در طرح و ابعاد دلخواه با فضای مورد نظر تولید می شود .

همچنین پوستر گرند دیزاین سفارشی دارای تنوع در نوع کاغذ و طرح می باشد و مشتری می تواند در هنگام سفارش ، نوع کاغذ مورد نظر را نیز انتخاب نماید . به علاوه امکان تبدیل تصاویر پرتره و عکس شخصی ، به پوستر دیواری نیز وجود دارد . در واقع دست مشتری در انتخاب پوستر از هر لحاظ باز بوده و کاملا شخصی سازی شده خواهد بود .

پوستر دیواری را می توان در هر فضایی به کاریرد ، تنوع تصاویر پوستر های دیواری به قدری زیاد است که می توان طرحی متناسب برای هر مکان را از بین آن ها انتخاب کرد . مثلا برای محیط اداری می توان از طرح یک نقشه ، یا نمای یک شهر استفاده نمود  یا برای محیط خانه خود می توانید از تصاویر طبیعت و یا طراحی های سه بعدی که باعث ایجاد آرامش و حس طراوت می شد استفاده نمود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا