دکوراسیون

چگونه با تغییر رایحه منزل خود را برای فروش جذاب کنیم؟

نقش رایحه در فروش منزل

در صورتی که منزل خود را برای فروش آماده می کنید احتمالا لیستی از کارها از قبیل رنگ زدن دیوار؛تغییر پارکت لمینت و یا تعمیر خرابی ها برای خود آماده کرده اید.البته تمامی این موارد بالا که منجر به زیبایی بصری می شوند در بهبود فروش موثر خواهند بود.اما موردی که بسیاری از مالکین فراموش می کنند بحث رایحه ها و بو های داخل منزل است.ما در دکورچوب راهکارهایی را برای این مورد به شما پیشنهاد می کنیم.

در ذیل ۵ استراتژی برای بهبود رایحه های داخل منزل به فروشندگان توصیه می کنیم:

۱)ابتدا به صورت کامل منزل را تمیز کنید:نظافت کامل به این شکل است که تمامی سطوح برق بی افتد و تمامی لوازم پارچه ای از قبیل پرده و مبل و…خشک شویی شود.همین طور تمامی دست شویی ها و حمام ها باتمیز کننده نظافت شود. برای نظافت سعی شود از تمیز کننده با رایحه لیمو استفاده شود تا بوی بد تمیز کننده ها در محیط نماند.

 

۲)بوی غذا و بو ناشی از حیوانات خانگی را از بین ببرید.شاید برای کسانی که در داخل منزلی زندگی می کنند بوی ناشی از غذا و همین طور بوی ناشی از حیوانات به مشام نرسد.لذا از یک دوست به عنوان راهنما بخواهید تا نظر بدهد.برای از بین بردن بوی غذا در منزل به خصوص بوی غذاهای تند باز گذاشتن تمامی پنجره ها و همین طور دانه های قهوه و استفاده از بخار شور برای شست و شوی لوازم داخل آشپزخانه بسیار موثر است.

برای از بین بردن بوی ناشی از حیوانات خانگی قضیه کمی سخت تر و متفاوت تر است.تمامی لوازم و ظروف حیوان را خارج کنید و فرش ها را به قالی شویی داده و باقی وسایل را با بخارشور بشویید.

۳)از خوش بو کننده ها استفاده کنید.به طور کلی برای خوش بو کردن و انرژی بخش کردن محیط از عود و شمع و مواد عطری استفاده کنید.

4)هنگام استفاده از خوش بو کننده ها سعی شود که تا از استفاده از رایحه ها به شکل خیلی زیاد اجتناب شود و رایحه به صورت افشانه در محیط باشندواستفاده سنگین از خوش بو کننده می تواند آسیب زا باشد.

۵)اجازه دهید بو انعکاس دهنده مخیط باشد.به صورت مثال اگر که در یک منزل چوبی زندگی می کنید استفاده از رایحه سدر می تواند جذابیت محیط را بالا ببرد.همین طور اگر در کنار ساحل هستید استفاده از رایحه های تازه به محیط طراوت می دهد.همین طور اگر منزل شما ویژگی خاصی ندارد. استفاده از رایحه لیمو در این مورد می تواند بسیار موثر باشد.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا