دکوراسیون

چگونه با پارکت لمینت و کاغذ دیواری منزلی زیبا داشته باشیم؟

پارکت لمینت و کاغذ دیواری

چگونه با پارکت لمینت و کاغذ دیواری منزلی زیبا داشته باشیم؟

برخی مواقع وارد منزلی می شویم که علی رغم داشتن مبل های استیل گران قیمت و پرده های فاخر و فرش های ارزنده و همین طور وسایل لوکس اما در کل منزل خشک و بی روح به نظر می رسد؛ سوالی که در این جا پیش می آید این است که چگونه می شود با استفاده از پارکت لمینت و خرید کاغذ دیواری منزلی زیبا و با روح داشته باشیم.

ما در دکور چوب توصیه هایی داریم که چطور با کاغذ دیواری و لمینت این کار را انجام داد :

پارکت لمینت و کاغذ دیواری

به طور کلی توجه داشته باشید که اگر قرار باشد دیوارهای خانه سفید و ساده باشند و هیچ چیز دیگری نباشد منزلی سرد و بی روح به وجود می آید.

بنا بر این اولین موضوعی که در این جا پیش می آید بحث انتخاب کاغذ دیواری جذاب برای منزلمان می باشد.

در مقالات قبلی به شکل مفصل در این مورد توضیح داده ایم ، فقط نکته ای که در این جا توضیح باید بدهیم این است که به ترکیب رنگ کاغذ دیواری  و مبلمان دقت کنید و در صورتی که مبلمان منزل ساده ای دارید ، از کاغذ دیواری هایی با طرح های شلوغ و رنگ های جذاب استفاده کنید.

در مورد انتخاب پارکت لمینت هم بایستی بگوییم که به طور کلی پارکت لمینت هایی که به طرح و رنگ چوب نزدیک تر هستند طرفداران بیشتری داشته و به علت طبیعی تر بودن محیط خانه را با روح و طراوت تر می کنند ، مخصوصا پارکت لمینت هایی که گره های برجسته و طرح های برجسته دارند می توانند در این زمینه تاثیر بیشتری خواهند داشت.

در صورتی که بتوانید از پارکت هایی با چوب طبیعی استفاده کنید حس طبیعی و همین طور حس زیبای طبیعت بسیار جلوه گر تر خواهد شد.

 

بازرگانی دکورچوب با داشتن نمایندگی پارکت لمینت های AGT-ISIK و EEGERو همین طور چندین برند کاغذ دیواری در این زمینه می تواند به مشتریان محترم خدمات ارایه نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا