کاغذ دیواری

کاغذ دیواری طوسی و فیلی رنگ

کاغذ دیواری رنگ طوسی

چگونه با خرید کاغذ دیواری طوسی منزلی زیبا داشته باشیم؟ رنگ طوسی به طیف رنگ بین سیاه و سفید طوسی گفته می شود.رنگ طوسی از جمله رنگ های خنثی می باشد. در مقالات قبلی در مورد کاغذ دیواری های نقره ای و طلایی و قهوه ای صحبت کردیم. حال در این جا می خواهیم در مورد یکی دیگر از رنگ های پر مصرف در کاغذ دیواری یعنی کاغذ دیواری طوسی صحبت کنیم.

به شکل کلی رنگ طوسی از جمله رنگ هایی است که به عنوان یک رنگ جدی و رسمی شناسایی می شود. همین طور این رنگ نشانه ای از قدرت و برتری در بسیاری از مواقع به حساب می آید. شاید به همین دلیل است که در محافل دیپلماتیک و رسمی از این رنگ زیاد می بینیم. رنگ طوسی از نظر رنگ شناسی رنگی خنثی به حساب می آید.

کاغذهای دیواری طوسی

کاغذ دیواری طوسی با رنگ های زیادی قابلیت ست شدن و ایجاد یک هارمونی زیبا در منزل و محیط کار را دارد. از بهترین رنگ هایی که طوسی با آن می تواند ست شود سیاه و سفید است رنگ هایی که خود از ترکیب آن ها بدست می آید. کاغذ دیواری طوسی شامل طیف رنگ های زیادی می باشد از قبیل طوسی تیره و روشن، دلفینی، فیلی و نوک مدادی. خوشبختانه به دلیل کثرت وجود کاغذهای دیواری های موجود دربازار تمامی این رنگ ها موجود می باشد. استفاده ازکاغذ دیواری رنگ طوسی برای حال و پذیرایی از دیگر قسمت های منزل زیبا تر می باشد. کاغذ دیواری مدل طوسی راه راه و یا طوسی پتینه ای در قسمت حال و یا دیوار پشت تلویزیون پر کاربرد است.

طیف رنگ های کاغذ دیواری های طوسی

  • کاغذ دیواری طوسی طلایی

  • کاغذ دیواری طوسی سفید

  • کاغذ دیواری طوسی تیره

  • کاغذ دیواری فیلی

کاغذ طوسی به دلیل ویژگی هایی که ذات رنگ طوسی دارد در ادارات و محیط های اداری و رسمی کاربرد های زیادی دارد. اگر برای اتاق کنفرانس و یا اتاق مدیر عامل نمی دانید چه رنگی را انتخاب کنید و یا دو به شک هستید رنگ طوسی گزینه مناسبی برای این انتخاب می باشد. کاغذ رنگ طوسی به خصوص طوسی تیره به دلیل ست شدن با اکسسوری های آشپزخانه رنگ مناسبی می تواند برای محیط آشپزخانه هم باشد.

قیمت کاغذ دیواری طوسی

قیمت همیشه و در همه جا از جمله مهم ترین و پر اهمیت ترین موضوعات می باشد. این مساله در مورد کاغذ دیواری هم از اهمیت زیادی برخوردار است. در مورد رنگ کاغذ دیوار طوسی بایستی گفته شود که قیمت این کاغذ دیواری ها بنا به گرماژ کاغذ دیواری،طرح،برند کاغذ دیواری، پی وی سی و یا نان وون بودن کاغذ دیواری می تواند تغییر کند.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

    1. قیمت کاغذ دیواری هیچ ارتباطی به رنگ اون نداره.
      برای اطلاع از قیمت ها با بخش فروش شرکت دکورچوب در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا