دکوراسیونکابینت

کابینت مناسب برای منزلمان را چگونه انتخاب کنیم؟ تعداد ورق ها را چگونه حساب نماییم؟

کابینت آشپزخانه

برای بسیاری از افراد پیش می آید که چطور کابینت مناسب را انتخاب کنیم؟ به کجا مراجعه کنیم؟ قیمت ها به چه شکلی است؟ ورق مناسب و صفحه کابینت را به چه شکلی انتخاب کنیم؟ در این جا سعی می کنیم  به این سوالات به شکل مناسب پاسخ دهیم و قبل از هر اقدامی پیشنهاد می کنم از تیم حرفه ای دکور چوب جدید ترین نمونه کار ها و طرح ها را بخواهید

بودجه مورد نظر خود را انتخاب کنید

در ابتدا بایستی اشاره کنیم که مشخص باید شود چه ورقی را می خواهید که برای کابینت خود انتخاب کنید. اگر که دنبال ورق های ارزان قیمت هستید از ورق های ایرانی استفاده کنید. در صورتی که دنبال ورق هایی با کیفیت خوب و قیمت مناسب هستید برندهایی چون ایشیک و ای جی تی ترکیه مناسب می باشند ، این دو برند با موجودی های خوب و مناسب و همین طور کیفیت های ثابت شده برای کابینت سازی گزینه های خوبی به شمار می روند. در صورتی که دنبال برندهایی گران قیمت و لوکس و خاص می گردید برند هایی چون کلیاف ،فینسا،نیمن،آلویک و 3B گزینه های مناسبی برای این موضوع هستند.

طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید

پس از آنکه بودجه مورد نظر خود را تعیین کردید نوبت به انتخاب طرح می گردد. البته قبل از انتخاب طرح از کابینت کار خود بخواهید با استفاده از کات مستر تعداد ورق انتخابی را مشخص نماید، سپس با مراجعه به بورشورها و سمپل و کاتالوگ ، ورق کابینت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در موقعی که طرح مورد نظر خود را انتخاب می نمایید حتما از موجودی برندها مطمعن شوید زیرا بسیار پیش آمده که مشتری طرحی را انتخاب کرده و بعدا متوجه شده که آن کد رنگ موجودی ندارد. در موقع انتخاب طرح اگر که با پارکت لمینت و یا کاغذ دیواری خود طرح کابینتتان را ست می فرمایید دقت کنید با مشورت یک طراح این ست کردن صورت پذیرد، زیرا در بسیاری از مواقع اگر انتخاب طرح ها ناشیانه باشد این ست کردن ها آن جلوه مورد نظر را در عمل از خود نشان نمی دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا