والپیپر

کاغذ دیواری آرایشگاه مردانه

کاغذ دیواری آرایشگاه مردانه با بهترین طرح های مردانه

خرید کاغذ دیواری برای آرایشگاه مردانه یکی از راهکارهای اساسی برای تغییر دکوراسیون فضاهای اداری، تجاری و البته مسکونی به حساب می آید. اما با این حال استفاده از هر نوع کاغذ دیواری برای هر فضایی مناسب نیست. به عبارت دیگر باید اصول خاصی برای خرید به کار برد تا بتوان به بهترین شکل بر دکوراسیون فضا اثر مثبت گذاشت.

کلغذ دیواری مخصوص آرایشگاه مردانه

تطابق طرح با کاربری فضا از جمله این موارد است که باید در نظر داشت. به عنوان مثال کاغذ دیواری آرایشگاه مردانه باید مرتبط با این نوع کسب و کار انتخاب شود. در این راهنما سعی داریم به بررسی این مورد بپردازیم.

ویژگی های کاغذ دیواری آرایشگاه مردانه

مبحث دکوراسیون داخلی برای آرایشگاه ها و به طور کلی فضاهایی که به نوعی با ارباب رجوع سر و کار دارند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به این دلیل که دکوراسیون داخلی در چنین فضاهایی تبدیل به ابزاری خواهد شد که بر رضایت مشتری خواهد افزود، رضایتمندی مشتریان از مهم ترین عوامل تبدیل یک مشتری به مشتری وفادار است. به همین دلیل باید در انتخاب المان های محیطی مثل آرایشگاه های مردانه بسیار دقت داشت.

کاغذ دیواری مخصوص آرایشگاه مردانه

استفاده از دیوارپوش مناسب می تواند تأثیر گسترده ای بر دکوراسیون آرایشگاه مردانه داشته باشد، کاغذ دیواری ها از رایج ترین دیوارپوش هایی هستند که می توان از آن در فضای آرایشگاه مردانه استفاده کرد ؛به طور کلی به این دلیل که کاغذ دیواری ها قیمت مناسب تری نسبت به سایر دیوارپوش ها دارند و نصب آنها ساده است بسیار بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. در این راستا در ادامه به بررسی انواع طرح های کاغذ دیواری آرایشگاه مردانه خواهیم پرداخت.

حتما بخوانید: کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه

طرح سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی یکی از جدیدترین و در عین حال محبوب ترین انواع طرح کاغذ دیواری محسوب می شود. طرح های سه بعدی واقعی تر به نظر می رسند، در فضا عمق بیشتری ایجاد می کنند و به فضا هویت می بخشند. طرح های سه بعدی را می توان در غالب پوستر دیواری آرایشگاه مردانه و کاغذ دیواری آرایشگاه مردانه به فضا افزود.

پوستر دیواری سه بعدی آرایشگاه مردانه

یکی از تفاوت های پوستر دیواری و کاغذ دیواری در نوع طرح می باشد. پوسترهای دیواری برخلاف کاغذ دیواری دارای یک طرح یکپارچه هستند، به سفارش مشتری چاپ می شوند و در ابعاد دلخواه قابل سفارش هستند.

پوستر سه بعدی برای آرایشگاه

به این ترتیب در انتخاب طرح های سه بعدی دست مشتری بازتر است و طرح ها از طیف گسترده تری انتخاب می شوند. این موضوع وقتی بخواهیم برای فضایی مثل آرایشگاه مردانه دیوارپوش انتخاب کنیم بسیار کمک کننده خواهد بود.

کاغذ دیواری سه بعدی آرایشگاه مردانه

کاغذ دیواری ها برخلاف پوسترها دارای طرح تکرار شونده هستند و در ابعاد و طرح از پیش تعیین شده ای تولید می شوند. طرح های کاغذ دیواری سه بعدی آرایشگاه مردانه می تواند شامل انواع طرح گل، هندسی و طرح های مدرن دیگری باشد. به طور کلی طرح های کاغذ دیواری نسبت به پوسترهای دیواری از تنوع کمتری برخوردار است ولی با این حال می توان از آن برای پوشاندن تمام دیوارها استفاده کرد و مثل پوستر فقط مختص یک دیوار نیستند.

کاغذ دیواری طرح ساده

کاغذ دیواری با طرح های ساده همه کاره هستند و استفاده از آنها مختص فضای خاصی نیست؛ اتاق خواب کودک، فضای اداری، رستوران، فروشگاه پوشاک یا آرایشگاه مردانه فرقی نمی کند در همه این موارد می توان از آن بهره برد. کاغذ دیواری آرایشگاه مردانه در طرح های ساده تر فضا را شیک و در عین حال رسمی جلوه می دهند. برای آنکه فضا از سادگی خارج شود می توان از آن به صورت ترکیبی و در کنار نوعی دیگر از کاغذ دیواری طرح دار بهره برد.

کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری طرح مدرن

نوعی دیگر از طرح پر طرفدار، کاغذ دیواری طرح های مدرن هستند، این نوع از طرح ها نیز مخصوص فضایی خاص طراحی نشده اند و می توان از آن در فضاهای مختلف استفاده کرد. انواع طرح های آبرنگی، پتینه و هندسی همگی در آراشگاه مردانه قابل استفاده هستند.

کاغذ دیواری آرایشگاه مردانه

البته به یاد داشته باشید که در صورت انتخاب این نوع از طرح ها سعی شود که در دکوراسیون آرایشگاه نیز از سبک مدرن پیروی شود تا هماهنگی به نحو احسنت برقرار باشد.

قیمت کاغذ دیواری آرایشگاه مردانه چقدر است؟

قیمت  دیوارپوش برای آرایشگاه مردانه براساس جنس و کیفیت و هم چنین ابعاد آن تعیین می شود. کاغذ دیواری و همچنین پوستر در جنس های مختلفی عرضه می شوند و این به نظر مشتری بستگی دارد که کدام جنس انتخاب شود. نمونه های با کیفیت تر قابلیت شستشو دارند، رنگشان ثابت است و از زیبایی و ظرافت بیشتری برخوردار هستند. در مورد ابعاد نیز اگر از پوسترهای دیواری استفاده می کنید به ابعاد کمتری احتیاج خواهید داشت زیرا فقط قسمت محدودی از دیوار را با آن خواهید پوشاند.

ولی اگر تمایل دارید تمامی دیوارها را با کاغذ دیواری بپوشانید باید با روشی که در مقاله های پیشین توضیح دادیم ابعاد دیوارها را محاسبه کرده و براساس متراژ آن اقدام به خرید کاغذ دیواری کنید. البته توجه داشته باشید که برای خرید حتماً به فروشگاهها و سایت های معتبر مراجعه کنید تا با قیمت معقول بتوانید کاغذ دیواری مد نظر خود را بیابید.

فروشگاه دکورچوب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا