کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اتاق نشیمن و نکات مهم درباره اتاق نشیمن

کاغذ دیواری نشیمن

نشیمن یکی از مهم ترین بخش های خانه است که توجه به انتخاب دکوراسیون مناسب برای آن نکته ای است که نباید از آن غافل شد. زیرا علاوه بر اینکه جایی است برای استراحت ، مکانی برای دور هم نشینی و گذراندن وقت آزاد اعضای خانواده است .

انتخاب رنگ مناسب برای کاغذ دیواری اتاق نشیمن

خرید کاغذ دیواری و رنگ آن برای اتاق نشیمن باید متناسب با دیگر اجزای اتاق انتخاب شود . اگر اتاق نشیمن شما بزرگ است سعی کنید از رنگ هایی روشن استفاده کنید . همچنین می توانید از رنگ های سیاه و سفید در کنار هم در این فضا استفاده کنید رنگ سیاه برای داشتن دکوراسیون چشمگیر مناسب خواهد بود . خانه ای آرام از ترکیب خاکستری با دیگر رنگ ها داشته باشید .

استفاده از رنگ خاکستری برای این فضا می تواند بسیار مجلل و رسمی باشد . ترکیب رنگ های  قرمز و طلایی در دکوراسیون کاغذ دیواری اتاق نشیمن باعث یاد آور شدن فضایی آرام همراه با رفاه باشد . رنگ سبز جلوه طبیعت در دکوراسیون داخلی است ، رنگ سبز در کاغذ دیواری اتاق نشیمن هر خانه ای می تواند فضا را دنج و آرام نشان دهد . آبی کم رنگ می تواند فضایی آرام و جذاب را خلق کند .

بنفش رنگی پر قدرت در کاغذ دیواری اتاق نشیمن دکوراسیون است . استفاده از رنگ های بنفش یا ارغوانی برای مدت طولانی پیشنهاد نمی شود ، زیرا موجب افسردگی می شود . برای ایجاد فضای نمایشی می توانید از ترکیب رنگ های قرمز و بنفش بهره گیرید .

انتخاب مبلمان برای دکوراسیون نشیمن

اگر اتاق نشیمن شما کوچک است از بکار بردن مبلمان بزرگ همراه با طرح های شلوغ اجتناب کنید . بهترین انتخاب برای این فضا های کوچک مبلمانی ظریف با طرح ساده و روشن است . انتخاب رنگ و پارچه مبلمان در دکوراسیون منزل بسیار تاثیر گذار خواهد بود . استفاده از کوسن ها می تواند کاناپه را زیبا تر نشان دهد ، سعی شود در انتخاب رنگ کوسن ها دقت شود . از تعدد رنگ و تعدد کوسن ها بپر هیزید .

استفاده از گل و گیاه زینتی در اتاق نشیمن

استفاده از گل وگیاه باعث القا حس زنده بودن و طراوت ونشاط می شود . سعی کنید گیاهانی انتخاب کنید که با شرایط نوری خانه شما متناسب باشد . گیاهان ابلق و رنگی نور زیادی می خواهند اما گیاهان سبز رنگ به نسبت نور کمتری می خواهند . دمای محیطی گیاهان آپارتمانی باید متعادل باشد از قرار دادن گیاهان کنار وسایل گرمایشی بپرهیزید . گیاهان آپارتمانی ، طراوت بخش یک دکوراسیون زیبا خواهند بود .

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا