کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اداری مناسب

کاغذ دیواری اداری

امروزه استفاده و خرید کاغذ دیواری در همه جا در حال رایج شدن است. یکی از مکان هایی که کاغذ دیواری ها در آن در حال استفاده شدن است محیط های رسمی و اداری است که ما اصطلاحا در این مقاله برای کاغذ دیواری های آن ها کاغذ دیواری اداری نامگذاری می کنیم. در  مقالات قبلی در مورد کاغذ دیواری نوشته بودیم به شکل کامل توضیح دادیم که برای قسمت های مختلف منزل همانند اتاق خواب، پذیرایی، راهرو و… چگونه انتخاب شود. اصول کلی انتخاب کاغذ دیواری برای محیط ها در این جا هم صدق می کند که در این جا توضیح می دهیم.

کاغذدیواری اداری

انتخاب کاغذ دیواری اداری و نکات لازم برای انتخاب

احتمالا برای شما هم پیش می آید که یک روز در اداره و یا دفتر کارتان نشسته باشید و نگاهی به محیط اطرافتان بندازید و حساس کنید که محیط اطرافتان نیازی به تغییر و تحول دارد. شاید بخواهید کفتان را پارکت لمینت کنید،کمد هایتان را هایگلاس کنید و دیوارهایتان را بین کاغذ دیواری و رنگ کردن اختلاف داشته باشید. اما ما در این جا به دو دلیل که بنا به تجربه در شرکت دکورچوب کسب کرده ایم انتخاب رنگ برای محیط های اداری را  پیشنهاد نمی کنیم:

  1. معمولا محیط های اداری زمان در آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است، یعنی بنا به محیط کاری و همین طور جو کاری بایستی کار با سرعت هرچه تمام تر صورت گیرد. کاغذ دیواری ها خیلی سریع قابلیت اجرا و چسباندن دارند ولی رنگ این قابلیت را ندارد. همین طور کاغذ دیواری ها هیچ بویی ندارند و بلافاصله بعد از نصب قابلیت استفاده شدن محیط را دارا می باشند. به همین دلیل اگر یک محیط اداری دارید اولویت را بر روی کاغذ دیواری بگذارید.
  2. در بسیاری از ادارات و شرکت ها و محیط های رسمی نیاز دارید که محیطی شاد،جذاب،پویا،پر انرژی و خلاقی را ایجاد نمایید. با استفاده از رنگ شما محدودیت دارید اما با استفاده از کاغذ دیواری ها و همین طور تنوع بسیار بالایی که دارید، این امکان رو دارین که هر طرح و مدلی را اجرا نمایید.

انتخاب طرح کاغذ دیواری اداری

احتمالا بعد از این که تصمیم به استفاده از کاغذ دیواری در محیط اداری گرفتید با خودتان سوال می کنید که از بین این همه آلبوم کاغذ دیواری و همین طور طرح های متنوع،چه طرحی را انتخاب کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از طرح های ساده و مدرن و سه بعدی است. طرح های داماسک و گل های آبرنگی و گل ژاپنی و همین طور گل ریز در محیط های اداری در موارد خاص و نادر قابلیت استفاده شدن دارند و بهتر است اولویتتان را در طرح هایی که در بالا ذکر شد بگذارید.

هنگام انتخاب طرح های کاغذ دیواری حتما دکوراسیون محیطتان را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال اگر محیط تان مدرن است از کاغذ دیواری های طرح های سه بعدی و مدرن استفاده نمایید،همین طور اگر محطتان کلاسیک است استفاده از کاغذ دیواری های ساده را در اولویت انتخابتان قرار دهید.

کاغذ دیواری اتاق مدیریت به چه شکل بایستی انتخاب گردد؟

اتاق مدیریت معمولا مهم ترین اتاق در یک اداره و یا شرکت می باشد. برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای اتاق مدیریت بهتر است با میز مدیریت هارمونی داشته باشد تا ترکیب زیبایی به وجود بیاورد.

کاغذ دیواری بخش اداری به چه صورت بایستی باشد؟

بخش اداری را ما به دو قسمت تقسیم می کینم:

  1. بخشی که کارمندان در آن مشغول به فعالیت هستند.در این بخش کاغذ های طرح مدرن و همین طور رنگ های شاد استفاده کنید.تا حس خلاقیت کارمندان تحریک گردد و کارمندانی شاد و پر انرژی داشته باشید.
  2. بخش انتظار که ترجیحا از رنگ های ساده و طرح های راه راه استفاده نمایید تا محیطی آرام برای کسانی که در انتظار هستند ایجاد نمایید.

کاغذ دیواری دفتر وکالت به چه شکل انتخاب می گردد؟

اگر اسم دفتر یک وکیل را بشنوید اولین چیزی که به ذهنتان می رسد چیست؟ یک محیط رسمی که افراد برای حل مشکلاتشان به آنجا مراجعه می کنند. به همین دلیل ما در انتخاب رنگ توصیه می کنیم استفاده از رنگ های آرامشبخش را برای دفتر وکالت در اولویت قرار دهید تا این موضوع باعث گردد افراد کمی دچار آرامش و آسایش گردند. در مورد طرح کاغذ دیواری برای اتاق وکالت هم بیشتر چیدمان و دکوراسیون داخلی در این موضوع دخالت دارد.

رنگ های مورد استفاده در کاغذ دیواری اداری به چه شکل باشد؟

معمولا در ادارات و شرکت ها به علت آنکه محیط های اداری و رسمی هستند از رنگ های خنثی( طوسی، خاکستری، بژ، شیری، نقره ای و پلاتینی ) و یا رنگ های ملایم بیشتر استفاده می گردند و به ندرت از رنگ های غلیظ و پر رنگ استفاده می گردد. به عنوان مثال اگر تمیل داشته باشند که از رنگ آبی استفاده شود از رنگ آبی ملایم یا همان آبی اقیانوسی استفاده می شود و از رنگ های آبی نفتی و یا آبی درباری معمولا استفاده نمی گردد.

قیمت کاغذ دیواری های اداری

قیمت کاغذ دیواری های اداری همانند دیگر کاغذ دیواری هایی که قبلا گفتیم بسته به جنس کاغذ دیواری و طرح کاغذ دیواری دارد. در صورتی که دنبال قیمت های روز کاغذ دیواری های اداری می گردید با بخش فروش شرکت دکورچوب در ارتباط باشید.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا